Teade

Collapse
No announcement yet.

panasonic lustikeskus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    panasonic lustikeskus

    istub sel panasonicul helivõim : rsn308m24
    kas keegi oskab pakkuda kõige lihtsamat asendust?

    #2
    Kas tal muid nimesid pole, selle kohta ei oska midagi asjalikku öelda :-/
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      ei ole seal muud.. kaunil-kaugel kodumaal müüakse seda mingi 400 rubla eest, aga mujal ei pole trehvanud nägema..
      iseenesest on ta pisikene karbike, kus sisse pooljuhid istutatud, kuid vahe tava pärase klotsiga seisneb selles, et karbil käib kaas maha ja saab oma silmaga ka tutvuda lõppvõimu ülesehitusega..

      Comment


        #4
        ainult lõppvõimu võid ju teha suvalise kiviga.kõvemad mehed ei tee kuuldavasti isegi trükkplaati,vaid rippmontaaþi.tee ka nii.otsi ainult siuke kivi,millel olex võimalikult vähe väliseid komponente.
        Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
        Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

        Comment


          #5
          Ah see on siis vene hübriidskeem? Kahtlen, kas sellist leiad. Tee parem kodanik mogo soovituse järgi, sobiv kivi võiks olla TDA1554, skeemi leiad muidugi netist aga ka kodanik qwerty lehelt: http://www.hot.ee/qwerty009/ ,projektide alt.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            ;D ;D ;D.... loomalikult!... ainuke häda ses, et ma põle teabmis lukksepp, seega selle teise plaadi (rippriista ,vms.) sinna koos tõsiseltvõetava jahutusega ei tasu minu puhul ära.
            tuleb N-ule soovitada eraldi võimendit

            Comment


              #7
              Mine külaste http://www.rlocman.com.ru, sealt saad igasugu skeemijuppe. Ka ilma lisadetailideta olen seal kohanud, vaid kivi ja kogu lugu. Ainus vaev on, et pead sisendid- väljundid- toited üles leidma.
              ehh... andrjusa

              Comment


                #8
                njahh.. küsa ju tegelt ses, et kudamoodu asja kõige kergema vaevaga kaelast saada..see he vene lehekene nagu eriti nõu ei anna..
                lisaks leidsin veel vanale klotsile minevat +/-54V, niiet porgleem ka pinges, st. kui tahaks lihtsalt(odavalt läbi ajada) siis tuleb Narvat piirama hakata..

                Comment


                  #9
                  Ega sa päris ilma rahata jah hakkama ei saa.Aga pinget ju väga lihtne stabilisaatorkividega maha tõmmata.Kuigi need suuremate voolude jaox on vist ka vastavalt kallimad.Ja veel--kuidas sa pinget mõõcid?koormusega või ilma?Alaldi väixe silukondeka puhul võid sa ilma koormuseta tykk maad suurema pinge saada...
                  Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                  Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                  Comment


                    #10
                    kondekaid on sääl 40000 mikrofaradi jagu..ja rahast pole orig. kivi tarbeks hale, kuid igasugune ümberehitamine pole minu jaoks rentaabel(vaevalt, et kilijant tahab paarisaja eegust töötundi kinni maksta)

                    enivei.. on ehk kellegli mingit hästi lihtsat ideeed asi lahendada.. mainima peaks ka vist seda, et katsetused võrumaal on väga aeganõudvad..

                    Comment


                      #11

                      iseenesest on ta pisikene karbike, kus sisse pooljuhid istutatud, kuid vahe tava pärase klotsiga seisneb selles, et karbil käib kaas maha ja saab oma silmaga ka tutvuda lõppvõimu ülesehitusega..
                      Seletax lähemalt, kas asi siuke mikroskeemi moodi väljapaistev asi või hoopis eraldi plokk. Kui on plokk, siis tuleb viga selle seest otsida...

                      Comment


                        #12
                        ta peaks ikka mikroskeemi nime kandma sest palad on sinna peale siirdatud, kuid vahe tavalise "kiviga" on ses, et sel elukal on võimalik neid üksikosasid oma silmaga näha (miruskoobiga tutkida). ja seda meest, kes seal sees tinakolviga miskit vahetama kukub(isegi, ku ta vajaminevad palad leiaks ;D), tahaks isigi näha!

                        Comment


                          #13
                          Kui palju su klient siis on nõus maxma?
                          Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                          Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                          Comment


                            #14
                            tuvi peale leppisime kokku

                            Comment


                              #15
                              ok.. et nati huvitavam oleks:
                              kes pakuks 3-400 eegu eest valmis stereovõimu plaati, mille saaks lõpukivisid pidi kruvida olemasoleva radika külge? plaadi mõõdud võiks olla mitte üle 80x50. toite silukondekaid pole tarvis. võimsus võiks olla hinnaaga proportsioonis. hind peaks sisaldama tarnet võrru. ja tarneaeg ei tohiks olla üle nädala

                              Comment

                              Working...
                              X