Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika U7111

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika U7111

    Kallid inimesed, aidake!

    Mida teha, kaitsmed põlevad võimendil sees läbi, 60V on pinge sees. Kas kellelgi on Radiotehnika U7111 skeemi. Palun saatke mulle mailiga : eweb@hot.ee
    Äkki keegi saaks selle isegi ise korda teha?
    hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

    #2
    mul oli enda võimuga sama jama...
    lõputransides oli jama....

    Comment


      #3
      muud midagi kui lõputransid läbi.... Ja/või eelmise astme transid ka?

      Comment


        #4
        kui kaitsmed läbi lööb, siis äkki veel pole jõudnud eelmised transid läbiminna, aga mul endal olid si**d kaitsmed ja lõi eelmised astmed läbi...

        Comment


          #5
          Kaitsmed kaitsevad vaid meie lemmikelektrimonopoli. Võimendi (lõpukad) põlevad üldjuhul enne ja siis läheb kaitse järgi (või juhtmed seinas, kui kaitsepesas on nael ).
          Proovi esiteks kindlaks teha, kas mõlemad võimud on läbi. (kanalilt toide maha). Edasi tuleks lõputransid üle mõõta (E-K vahel lühis?). Ja nii ikka edasi .
          Kui sul eriti vedanud on, on ehk võimud ise terved ja näiteks mõni toitealaldi diood läbi. Seda on juhtunud.
          Seepärast püüa välja selgitada kus ahelas need põlenud kaitsmed on.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            sellega on nyyd nii, et võim ikkagi korras ei ole. kaitsmed põlevad läbi, nad on mingite suurte kondekate juures. Aga-- võim töötab ilma nende kaitsmeteta ka
            hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

            Comment


              #7
              Tohohh!!! ??? Panid kaitsmete asemele naelad, väi?
              Mis pos. nr. neil on - ikkagi huvitav kui kõik funksib aga kaitsmed põlevad ?

              Suured konded on vist toitelüüdid.

              Leidsin skeemi: http://www.edua.org.ua/cx/
              Nad kasutavad arhiivi laiendiga djvu. Seda näitab irfanview kuid pead tõmbama www.irfanview.com -> download -> plugins vastava plugina.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                Ma ei tea kuidas ma FELCHi tänama peax.

                AGA, mitte mingeid naelu. Kaitsmepesa on tyhi.
                hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                Comment


                  #9
                  Need skeemid, sealt pealt ei saa mitte midagi aru. Otsisin nad yles aga jah... :'(
                  hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                  Comment


                    #10
                    suurenda siis...

                    Comment


                      #11
                      Tjah, suurendada....

                      Aga sealt on sellepärast raske aru saada et ta on udune, mitte väike. Kuigi, proovima peab ikka.
                      hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                      Comment


                        #12
                        ma ise sealt võtsinka ühe skeemi ja suurendades ain ikka hädaga midagi aru...

                        Comment

                        Working...
                        X