Teade

Collapse
No announcement yet.

VÕIMENDI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    VÕIMENDI

    mis võib võimul viga olla kui ühepoole juhtmed läksid lühisesse ja nüüd kui panin uued kaitsmed ja nüüd tuleb sellelt poolt 30v välja ??? kas asi on lõpukas? muidu on see vene võim...

    #2
    ....ja lõpuka tüüp on >----6GA1 ja 7GA1---<

    Comment


      #3
      KT818GM ja KT819GM on lõpuka tüübid...ennem valetasin veits... asi selles et ma sellest elektroonikast ei tea suurt midagi....SRY

      Comment


        #4
        Ilmselt on lõputransid läbi ja ka eelmine aste. Kui ainult lõpu vahetad võivad nad uuesti läbipõleda. Tuleks nati vaeva näha ja ka eelast´med kontrollida.
        Nimetatud transid peaks olema suht saadaval. Asendamisel võiks valida ühesuguse B-ga paari

        Comment


          #5
          ok...aga imelik on see et tavaliselt kui võimudel läheb juhe lühisesse siis peaks aint kaitsmed läbi lööma, aga mul läks lõpukas...

          Comment


            #6
            mis need eelast'med on?

            Comment


              #7
              Sulavkaitse või transistor? Võid kolm korda arvata kumb jõuab enne läbipõleda.
              Samas tänu kaitsele ei pruugi kogu kupatus mahapõleda.

              Comment


                #8
                mul need kaitsmed olid klaasist ...ma arvan et siis need sulavkaitsed. ah ei tea... muidu võim hakkas osaliselt tööle..aga tuleb vist üks lõpukas ära vahetada...KT818GM..
                too tundus veitsa imelik...

                Comment


                  #9
                  See et kui üks transs omadega läbi on siis läheb ka raudselt teine ka niiet kontrolli eelaste rahulikult üle ja pane sobivad transid asemele.
                  Edu sulle

                  Comment


                    #10
                    KUIDAS SAAB VÕIMU VÕIMSAMAKS TEHA?

                    Comment


                      #11
                      Kõige lihtsam on endale uus võim osta. Kuid odavam tuleb endale uus võim teha. Siis saad valida ka soovitud võimsuse

                      Comment


                        #12
                        aga kui vanasse võimendisse sisse mingid võimsamad jupid panna kas siis ei lähe asi võimsamaks?

                        Comment


                          #13
                          Mis võimendiga on tegemist??? Selle järgi oskab ehk miskit öelda.

                          Comment


                            #14
                            amfiton 35y-202c muidu hea pill ve? ;D

                            Comment


                              #15
                              palju oom'e on? ja palju vatte?

                              Comment

                              Working...
                              X