Teade

Collapse
No announcement yet.

võimu sobivus s50

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    võimu sobivus s50

    milline võim sobiks s50 kõllidele? nii et saaks korralikult lammutada .??

    ja mille järgi üldse kokku sobitatakse täpselt kõllid ja võim? Äkki keegi tore tüüp teeb selle mulle puust ja punaselt ette. . .

    #2
    Vs: võimu sobivus s50

    kasutaja scott tegi ju puust ja punaseks: et takistus sobiks(kõllide takistus ei tohi olla väiksem võimendi takistusest ehk kui kõll on 4 ohm ja võim on 8 ohm, siis VÕIB võimendit hakata läbi lööma) Teine on võimsus. S50 on nagu nimi ütleb max võimsustaluvusega 50W sellest pool ehk 20-25W. kui mingi 2x20W võimu leiad kuskilt siis peaks sobima küll ja veel. Samas need S-seeria kastid pole teab mis lammutajad(eriti 8") pigem kumisejad. Kuid pean nentima, et Majaki kastis (u 25L) S50 bassikas ning defenderi 20W supakavõim TDA2030 peal ning müdistas ikka julmat(NFS Undercoveris mängides oli väga kuri müdin laua all, kuid kahtlustan et selline tegevus oleks pikema aja peale elemendi ära rikkunud)

    aga kustkandi mees, siis oskab öelda, kust võimu otsida...
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    Comment


      #3
      Vs: võimu sobivus s50

      koidab miskit tänud.
      Tallinnast olen . muidu on müüa ühes kohas Technics SA-130. 300.- kas see on hea hind ja kas sobib mulle?
      võim võiks muidu olla 500-600 eeku.(kui saad aidata)


      aga avastasin et siis äkki läheb mul enda trustile ka s50 ja pole võimu vajagi . RMS output 70 watt on kirjas...oome ei leia kusagilt :S vaja ainult otsikut et ühendada.
      viimati muutis kasutaja ülemus; 05 m 2010, 10:59.

      Comment


        #4
        Vs: võimu sobivus s50

        Olen üsna kindel et sul läheb seda võimendit nendele S-50B kõlaritele vaja, sest su Trust kõlarid on 2.1, esiteks, supaka asemele sa sa ju kindlasti ei ühenda neid kõlareid, saad muid ainult filtreeritud bass heli ja see ei sobi ju kolmeribalisele põrandakõlarile. Sateliitide asemele saad küll ühendada, aga siis mängiksid sul S-50B kõlarid ainult kõrgeid toone. Hangi endale umbes alates 2x20W stereovõimendi ja saad neid põrandakõlareid kasutada normaalses ulatuses. Arvesta sellega ka et kui võimendi annab RMS võimsust 2x20W 4 oomi kohta, siis 8 oomiste kõlarite kasutamise puhul on see võimsus palju madalam, kui ostad 4 oomise võimendi, siis olgu selle RMS võimsus mingi alates 2x30W 4 oomi kohta. Sul võib Trusti kastil olla kirjas 70W RMS output, aga see ei pruugi tõele vastata, alati suurendatakse neid numbreid müügi edu nimel, reaalse võimsuse saad teada selle skeemi uurides. Ja isegi 2x10W RMS stereo võimendi teeb nende S-50B kõlaritegaparemat tööd kui see Trust, Las Trust jääb oma kõlaritega kokku, nii on parem.
        Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

        Comment


          #5
          Vs: võimu sobivus s50

          Esmalt postitatud onx15 poolt Vaata postitust
          Olen üsna kindel et sul läheb seda võimendit nendele S-50B kõlaritele vaja, sest su Trust kõlarid on 2.1, ...
          selge, eks ma üritan siis kusagilt hea hinnaga võimu saada tänud.
          kes oskab võimu otsimisega aidata , andku teada !
          üritan trustiga niikaua jännnta ;D
          viimati muutis kasutaja Scott; 06 m 2010, 01:33. Põhjus: Tervet postitust pole mõtet tsiteerida

          Comment

          Working...
          X