Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimendi K8060 200W

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimendi K8060 200W

    mure selline et ostsin võimu mis tuli kokku joota .panin kõik jupid külge mis oskasin panna aga ma ei oska takisteid õigesse kohta trükkplaadil panna pooled läksid valesti sest umbes panin jupid külge mõõtsin testriga ära aga ma ei tea mid on kilo oomi ja oomi vahe skeemis oli et takisti on 30k aga
    tester näitas32 midagi ma ei tea kas mul oli õige juppki käes
    kui keegi viitsib siis seletagu mulle sest ma ei jaga neid asju
    aga pean ütlema et ma panin takistid pildi järgi paika mis netist leidsin aga tahaks sellist pilti et takistid oleks selgelt näha (värvid) siis saab võimu tööle ära

    #2
    Vs: võimendi k8060 200w

    Oh sa jeerum.
    viimati muutis kasutaja wigo; 02 m 2009, 11:12.

    Comment


      #3
      Vs: võimendi k8060 200w

      Otsing...
      otsija

      Comment


        #4
        Vs: võimendi k8060 200w

        Võta millist soovid...
        http://www.csgnetwork.com/resistcolcalc.html
        http://samengstrom.com/nxl/3660/4_ba...e_page.en.html
        klõpsi värvikood sisse, mida takisti peal näed ja saad teada, mis ta endast kujutab...

        kilo tähendab tuhandega korrutamist...30k on siis 30000 oomi...

        Aga sul tester näitas 30k asemel 32k ? kas tõesti eksib tester 500 oomiga.
        Arvatavasti on see takisti 5% tolerantsiga...siis oleks 31500 oomi enamvähem piiriks...

        Parandan end: uurisin komplekti ja seal 30k takisteid pole...33k võis näidata küll 32k, sel juhul su tester ei valeta...
        viimati muutis kasutaja Starfish; 01 m 2009, 22:13.
        http://hparchive.com/
        https://worldradiohistory.com/index.htm

        Comment


          #5
          Vs: võimendi k8060 200w

          Ega takisti ei olegi täpselt 30k , ta ikka seal kõigub.
          Ehitad generaatori , saad võimendi
          Ehitad võimendi , saad generaatori

          Comment


            #6
            Vs: võimendi k8060 200w

            Takistuse mõõtmisel tuleks lisaks multimeetri kasutusjuhendiga tutvumisele järgida 2 aabitsatõde:
            1) Detail peab olema lülitusest eraldi, muidu näitab oommeeter takisti ja temaga paralleelse ahela kogutakistust,
            2) Mõõtmise ajal ei tohi takistit korraga mõlemast väljaviigust hoida, vastasel juhul mõõdetakse jällegi takisti ja sellega paralleelse ahela (inimese) kogutakistust.

            OT. Kas jahutusradiaator on ikka võimendil küljes? Muidu lõppeb ka õigesti koostatud võimendi katsetamine küpsenud detailidega.
            viimati muutis kasutaja 6p45s; 01 m 2009, 23:55.
            Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

            Comment


              #7
              Vs: võimendi k8060 200w

              .

              No päris ränk muidu aga siiski.
              Seal komplektis on see raamatuke kah olemas milles on kirjutatud nii:

              R1 = 47k (4-7-3-B)
              R2 = 100 (1-0-1-B)
              R3 = 3K3 (3-3-2-B)
              R4 = 330 (3-3-1-B)
              R5 = 220 (2-2-1-B)
              R6 = 47 (4-7-0-B)
              R7 = 680 (6-8-1-B)
              R8 = 3K3 (3-3-2-B)
              R9 = 3K3 (3-3-2-B)
              R10=10 (1-0-0-B)
              R11=3K3 (3-3-2-B)
              R12=1K5 (1-5-2-B)
              R13=3K3 (3-3-2-B)
              R14=1K8 (1-8-2-B)
              R15=1K (1-0-2-B)
              R16=47 (4-7-0-B)
              R17=220 (2-2-1-B)
              R18=33K (3-3-3-B)

              Natuke vähetuntud tähistusstiil on ainult see: ( x-x-x-B) Kuid loogiliselt mõteldes saab siitki aru millega tegemist-kui näiteks on 4-7-3-B siis see tähendab, et tegu 47 kilo-oomise takistiga, kui ikka aru ei saa siis kirjuta paberile esimesed kaks nr-i (47) ja siis sinna järele 3 nulli (0) [see viimane "3" tähendab siis nulle] B täht on aga hälve, antud juhul siis on tegu 5% (kuldne värviring). Samas tõsiselt kurb on see, et sa ei saa aru isegi selgelt märgitutest... millel pole tähte taga see on järelikult OOMIDES, millel K-see on KILO-OOMIDES . Lihtne ju???

              Kasuta otsingut selle võimu kohta siinsamas foorumis ja sa näed milliseid tagajärgi siin on olnud mõne aasta eest .
              Miskipärast on mul tunne, et kui asjast aru ei ole saanud on jälle üks paar darlingtone hukule määratud . Miks üldse algatuseks selle võimu võtsid tegemiseks? Võtnud mõni kiviga pisem ja soodsam võim.
              Igaljuhul kui see on õigesti kokku monteeritud siis hakkab kohe tööle, mingit reguleerimist ei vaja ka üldjuhul.

              Ja siis veel niipalju, et plaadile ju on kõik takistid [ka muud jupid] ilusasti märgitud-millest veel aru ei saa?

              To: OOMK -kuhu see takisti seal kõigub kui on korralik joode? Ehk takistus võib kõikuda-5% on antud KIT-i takistite hälve. Mina panin kunagi oma kloonile 1% takistid, pole vahet.

              Pilt kah minu kloonist: http://www.foto24.ee/album/42327/s48 neid mõned aastad tagasi päris mitu teinud ja kõik on toiminud ja teadaolevalt senini töötavad.
              viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 02 m 2009, 00:02.
              -superradical-

              Comment


                #8
                Vs: võimendi k8060 200w

                Mõõda testriga mõnda vene takki. Kui ma mõõtsin 30k takki , näitas tester 31-32k. Soojaga külmaga ta minu arust kõigub. On ka muidugi neid täppistakisteid mida kasutati vene sõjaväes , kõiguvad seal 0.00001%
                Aga noh see teine teema.
                Ehitad generaatori , saad võimendi
                Ehitad võimendi , saad generaatori

                Comment


                  #9
                  Vs: võimendi k8060 200w

                  Esmalt postitatud Oomk poolt
                  Mõõda testriga mõnda vene takki. Kui ma mõõtsin 30k takki , näitas tester 31-32k. Soojaga külmaga ta minu arust kõigub. On ka muidugi neid täppistakisteid mida kasutati vene sõjaväes , kõiguvad seal 0.00001%
                  Aga noh see teine teema.
                  Asi on vast ikka tolerantsis...mitte soojas ja külmas... see väike ebatäpsus takistil on lubatud...
                  http://hparchive.com/
                  https://worldradiohistory.com/index.htm

                  Comment


                    #10
                    Vs: võimendi k8060 200w

                    Esmalt postitatud Oomk poolt
                    Mõõda testriga mõnda vene takki. Kui ma mõõtsin 30k takki , näitas tester 31-32k. Soojaga külmaga ta minu arust kõigub. On ka muidugi neid täppistakisteid mida kasutati vene sõjaväes , kõiguvad seal 0.00001%
                    Aga noh see teine teema.

                    No nüüd küll aitab-mis kuradi loll jutt see on? Millega sa seda mõõtsid-viga on ilmselt mõõteseadmes. Ei tea küll ühtki tüüpi takistit millel oleks nii hull hälve -neid õigemini on aga ma kardan, et sul pole õnnestunud taolisi isegi näha-need on toodetud Teise Maailmasõja aegadel ja tänapäeval neid iga päev ikka ei näe. Isegi 50.tel toodetud BPL on palju täpsem, isegi 0,25%. Muidu on olemas ka 30% hälbega takisteid aga nagu ütlesin-neid ei näe iga päev!
                    Võta suvaline, MLT takisti, 1kilo-oomine. Mõõda seda, kui tester on suuteline 4 numbrikohta välja näitama siis pettud ise oma jutus. Ma 1kiloseid mõõtsin huvi pärast ja minimaalne takistus oli 992oomi ja maksimaalne 1004 oomi, mõõtsin 25tk, kasutasin Mastech MY64 ja kontrollmõõduks veel FLUKE110 testreid, erinevus neil oli näitude suhtes üliväike seega isegi testrid, kui on u. 400 eegune siis see niipalju valetada ei tohi. Minu tester üks siis 400.- ja teine pea 2k, need siin: http://www.foto24.ee/album/42327/s47 Või on isegi FLUKE tester sinu GossenMetrahit-i kõrval nii s..a testri teinud??? Julgen sügavalt kahelda!!!

                    Huvitav tõesti, mis riist see sul seda 1/100k % hälvet küll näitas??? Minuteada niisugused riistad kollanokkade kätte naljalt ei sattu-isegi korralik spektrianalüsaator mis selle takistimõõturi kõrval kahvataks maksab oma miljon raha. Ja isegi MIL takke ei ole nii väikese hälbega. Vene omadest on 0,001% ühed parimad. Tüüpe vast ei hakka üles loetlema?
                    -superradical-

                    Comment


                      #11
                      Vs: võimendi k8060 200w

                      Ma saan teema algatajast niimoodi aru et ta tahab kellegi kokkupandud konstruktorist fotot et selle järgi takistid paika panna. Et selle koha peal on selliste triipudega takk ja teise koha peal teine.
                      Maailm oleks puhas ja süüta
                      kui poleks õllejogurtit
                      - Õ.Õ.

                      Comment


                        #12
                        Vs: võimendi k8060 200w

                        tänan seletamast hakkan asja juba jagama

                        Comment


                          #13
                          Vs: võimendi k8060 200w

                          Esmalt postitatud Matis poolt
                          Ma saan teema algatajast niimoodi aru et ta tahab kellegi kokkupandud konstruktorist fotot et selle järgi takistid paika panna. Et selle koha peal on selliste triipudega takk ja teise koha peal teine.
                          Noh, põhimõtteliselt ma võin enda võimule need takid peale laduda ja siis pildi teha-mul see originaal seisnud juba u. 5a ilma ühegi jupita . Sel ajal oli PC tarkvara tume maa ja sai lihtsalt näidiseks soetatud see KIT...


                          Kui tõsiselt tarvis siis teemaalgataja võiks märku anda.
                          Muidu: http://www.foto24.ee/album/42327/s48 siin kloon, selles on kasut. aga 1% takke-originaalis on 5%, samuti pildil olevas kloonis on mõned MLT (vene) takid.
                          -superradical-

                          Comment


                            #14
                            Vs: võimendi k8060 200w

                            Esmalt postitatud punna16 poolt
                            pooled läksid valesti sest umbes panin jupid külge
                            Pärlite pärl!
                            Kolakoguja

                            Comment


                              #15
                              Vs: võimendi k8060 200w

                              Keegi võiks teha selle kontstruktori plaadist pilt nii et rajad näha jääksid(skännitud oleks veel parem.
                              Mul jupid selle jaoks juba üle poole aasta olemas ja niisama seisnud plaati oodates. Tegin eagelis plaadi joonised ka valmis aga ei saanud sama mis originaal ja ei tihkanud sellega teha.
                              Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                              Comment

                              Working...
                              X