Teade

Collapse
No announcement yet.

Amfiton U-002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Amfiton U-002

    Oman siis vanakooli amfiton võimu.
    Ükspäev täiesti juhuslikult käis mingi klõps ja tuli sisse jube urin.
    Muusika siiski mängib aga see urin on taustaks. ja kui valjemaks keerata valjeneb ka urin.
    kui käima lülitada siis algul on vaikne, kuni hetkeni mil releed võimu poole käima lükkavad.
    ma lisasin ka ühe pildi ja võibolla et mõni asjatundjam oskaks viidata milline vidin vajab vahetamist.
    http://www.hot.ee/whitespirit/DSC01421.JPG

    #2
    Vs: Amfiton U-002

    Kui just mõni juhe lahti ei tulnud siis kahtlustaks lüüte. Kui urin on ainult ühes kanalis siis on arvatavasti selle kanali lüüdid süüdi, pean silmas lõppvõimu toites olevaid suuri purke, kui aga urin mõlemas kanalis siis võib eelvõimendi toitestabilisaatorit kahtlustada.
    Ma ei ei mäleta kas sellel võimendil on taga eelvõimu ja lõppvõimu vaheline "konnektor", kui on siis proovi see välja võtta ja kuula, kas uriseb edasi.

    Comment


      #3
      Vs: Amfiton U-002

      Sinu võimendi viga seisneb ilmselt eelvõimendus ja tämbriregulaator lülitustes, eelkõige siis +/-15 toitepinge stabiilsuses. Ilmselt kooles maha mõni elektrolüüt kondensaator, OP- võimendi või transistor. Kuna võimendis on elektrolüüt konded vahetamata siis on soovitav seda teha või teha lasta just nüüd ühelepoole, kui korpus avatud. Mitte koonerdavalt tegutsedes, säästad närve ja aega tulevikus.

      Pealegi on ülimalt kasulik kasutada foorumi samalaadsete teemade otsingut ja süübida leitud teemadesse, mida polegi nii vähe.
      See konkreetne teema ei haaku küll otseselt Sinu võimendi probleemiga aga ideesid annab siiski. http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...ad.php?t=15831

      Comment


        #4
        Vs: Amfiton U-002

        kõige tõenäolisem, et signaalijuhtme massijuhe on lahti kuskilt otsast.
        ühesõnaga, enne kui võimu sisse ronid, kontrolli välised kaablid üle.

        Comment


          #5
          Vs: Amfiton U-002

          Okei, pärast tunnist surfimist on kindel et lõputransid on läbi.
          paistab et selle võimu koht on prügimäel

          Comment


            #6
            Vs: Amfiton U-002

            Ära sa teda prügimäele küll viska, müü parem 100kr kellegile maha ,kes sellele eluvaimu sisse jälle ajab.

            Comment


              #7
              Vs: Amfiton U-002

              Kumb versioon see võimendi on?U-002 või U-002M?
              The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
              Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
              Projektide pildid
              Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
              http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

              Comment


                #8
                Vs: Amfiton U-002

                Esmalt postitatud joky poolt
                Okei, pärast tunnist surfimist on kindel et lõputransid on läbi.
                paistab et selle võimu koht on prügimäel
                Mängib heli aga arvad, et lõpud läbi
                Kui sa vahepeal teda sorkides tõesti midagi korda ei saatnud ja võimendi käitub nagu esimeses postituses kirjas, siis on lõpud korras, see on 100% kindel.
                viimati muutis kasutaja Rom; 31 m 2008, 08:59.

                Comment


                  #9
                  Vs: Amfiton U-002

                  ma ei ole hetkel kodus seda, et uurida aga minu mälu ütleb et see oli lihtsalt u-002. selline!


                  arvan küll et transid on läbi, sest ta mängib ainult muusikat mis läbi arvuti jookseb. ta ei võimenda seda ju.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Amfiton U-002

                    Esmalt postitatud joky poolt
                    ma ei ole hetkel kodus seda, et uurida aga minu mälu ütleb et see oli lihtsalt u-002. selline!


                    arvan küll et transid on läbi, sest ta mängib ainult muusikat mis läbi arvuti jookseb. ta ei võimenda seda ju.
                    Ei saanud hästi aru, aga arvan, et viga on milleski muus. Kui lõpud läbi oleks võimendi käitunud teisiti. Kui ära otsustad müüa siis võid mulle pakkuda, mul selliseid radikaid vaja

                    Comment


                      #11
                      Vs: Amfiton U-002

                      Esmalt postitatud joky poolt
                      ma ei ole hetkel kodus seda, et uurida aga minu mälu ütleb et see oli lihtsalt u-002. selline!


                      arvan küll et transid on läbi, sest ta mängib ainult muusikat mis läbi arvuti jookseb. ta ei võimenda seda ju.
                      Suurenda pingevõimendustSelleks on suur nupp esipaneelis...
                      The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                      Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                      Projektide pildid
                      Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                      http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                      Comment


                        #12
                        Vs: Amfiton U-002

                        Kui otsustad ära müüa, siis oleks heameelega nõus selle ära ostma.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Amfiton U-002

                          joky kui müüma hakkad ja rom radikad võtab siis ma oleks trafost huvitatud
                          Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Amfiton U-002

                            okei et huvilisi on kolm. ma tõesti müün ta ära. tegin pisikese väljamineku ja ostsin asendusvõimu. natuke nõrgem kui amfiton aga minujaoks piisav.

                            tehke siis hinnapakkumine. alghinnaks tagasihoidlik Tammsaare.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Amfiton U-002

                              Täpsustaks asukohta?

                              Comment

                              Working...
                              X