Teade

Collapse
No announcement yet.

[ võimendi ehitus ] Taas Kord U-101 või midagi taolist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    [ võimendi ehitus ] Taas Kord U-101 või midagi taolist

    Tere.
    Kuna sain yhe tuttava käes mõned U-101 osad siis mõtlesin et tahaks teha u-101 lõpp võimu baasil võimendi mis oleks vaid nagu lõpp võim, kogu aeg konstantse võimsusega.
    Olemas siis vaid trafo ja lõpp võim, aga nagu ma olen asjast aru saanud peaks siia vahele vist panema veel lüüdi ploki ehk sis lüüdid (kondekad) ja dioodid. aga kuidas ja kuhu vahele midagi ?
    Pilt : http://www.album.ee/node/15632583/50114650

    #2
    Vs: [ võimendi ehitus ] Taas Kord U-101 või midagi taolist

    Selleks joonistatakse enne ikka skeem valmis ja siis ühendatakse. Soovitan võtta ette U-101 skeem ja endale asjad selgeks teha, nii nagu sina tahad pildi järgi ei ole tõsiselt võetav.
    Igaksjuhuks hoiatan ette (U-101 puhul väga tähtis): lõppvõimu plaate on mitu varianti ja klemmid 1 ja 2 võivad olla vahetuses st, ühe variandi puhul on 1-pluss ja 2-miinus ja teise variandi puhul polaarsus vastupidine. Sama kehtib ka kaitsme plaadi kohta, üks tahab saada plussi ja maad ja teine variant miinust ja maad.
    Siit saad äkki mõningaid ideid: http://www.album.ee/album/30036175/50109984
    Nagu piltidel näha on mul alaldid ise tehtud.
    Piltide peal on üks kanal valmis. Eile lõpetasin teise kanali ka ära, ning kergelt täiustasin toiteplokki. See on minul selline tähtajatu stiilis "kui viitsin siis teen" projekt ja muudatusi võib veel kuhjaga tulla. Võimsust u. 2*60W kanti 4 oomiga.

    Comment


      #3
      Vs: [ võimendi ehitus ] Taas Kord U-101 või midagi taolist

      See vägagi huvitav projekt mis andis taas uusi ideid juurde... aga kõigepealt tuleb eelnevad ideed ära teostada.
      aga tulles tagasi selle eelmise idee juurde.
      Kust peaksin alustama või oleks lihtsam võtta nii et mis oleks mul vaja selle lõpp võimendi mooduli tööks.=?

      Comment

      Working...
      X