Teade

Collapse
No announcement yet.

Isetehtud C200

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Isetehtud C200

    Tervist!

    Kuskil aasta tagasi sai siin teemas päritud plaadi kohta ja tehtud oma muutused. nüüd jõudsin siis niikaugele, et sain asja reaalselt kokku ja katsetama. kuna mul toiteplokki pole, panin esialgu kaitsmepesasedde 22R takid ja hakkasin mõõtma pingeid tähtsates kohtades.
    TP1 - 1,65 peaks olema, mul oli 6,0
    TP2 - 1,0 peaks olema, mul oli 5,2
    TP3 - 0,84 peaks olema, mul oli 2,1
    TP4 - 0,26 peaks olema, mul oli 1,64
    TP5 - 0,79 peaks olema, mul oli 4,92.

    toide lüütidel oli +-56 volti, pingelang takkidel jäi täpselt 2 V juurde. montaaži kontrollinud mitu korda, kõik transid üle mõõdetud ka korduvalt.
    et siis mis mul seal valesti on ?

    #2
    Vs: Isetehtud C200

    Esmalt postitatud pots007 poolt
    TP1 - 1,65 peaks olema, mul oli 6,0
    1,65V on pingelang punasel Ledil, mõnel natuke rohkem, enne kui seda pinget paika pole saanud ei saa ka muid paika. Algul soovitan lõputransse üldse mitte ühendada, väljundis võiks olla umbes 100 oomine takk.
    Kahjuks maal netti pole, enne teisipäeva õhtut aidata rohkem ei saa.
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    Comment


      #3
      Vs: Isetehtud C200

      ma hakkasin isegi kahtlema selles LEDis, et ju sealt see kala tuleb. aga mis pärast LED endale seda 1,65 volti ei võta, kas on vool väike, vai peaks proovima mõne teise LEDiga?

      Comment


        #4
        Vs: Isetehtud C200

        Nii, kuna kõige kurja juur vist see LED oli, panin tema asemele kolm KD522B jadasse (olid parasjagu käepärast).
        pinged on nüüd järgnevad:
        TP1 - 1,65, mul on 1,97
        TP2 - 1,0, mul on 1,36
        TP3 - 0,84, mul on 0,99
        TP4 - 0,26, mul on 0,39
        TP5 - 0,79, mul on 1,16.
        Ega see pea kahevoldine pingelang dioodidel palju paha tee?

        Comment


          #5
          Vs: Isetehtud C200

          Esmalt postitatud pots007 poolt
          Nii, kuna kõige kurja juur vist see LED oli, panin tema asemele kolm KD522B jadasse (olid parasjagu käepärast).
          pinged on nüüd järgnevad:
          TP1 - 1,65, mul on 1,97
          TP2 - 1,0, mul on 1,36
          TP3 - 0,84, mul on 0,99
          TP4 - 0,26, mul on 0,39
          TP5 - 0,79, mul on 1,16.
          Ega see pea kahevoldine pingelang dioodidel palju paha tee?
          Paduvihm ajas koju.
          Tugipinge -0,6V suhe R6 määrab difastme voolu, kui Q4,5 paraja radika peal siis pole hullu midagi. Punane Led tugipinge allikana tsipa parem kuna nende omamüra väiksem.
          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

          Comment


            #6
            Vs: Isetehtud C200

            Nii, eelastmed sain korda, aga nüüd järgmine mure. Lõputransid ei taha mul kuidagi avaneda, BE pinge neil ainult 0,13 volti. Q4,5 on üsna suurel radikal, need natuke soojenevad, draiverid ei kuumene üldse. Mis ma nüüd valesti tegin?

            Comment


              #7
              Vs: Isetehtud C200

              Esmalt postitatud pots007 poolt
              Nii, eelastmed sain korda, aga nüüd järgmine mure. Lõputransid ei taha mul kuidagi avaneda, BE pinge neil ainult 0,13 volti. Q4,5 on üsna suurel radikal, need natuke soojenevad, draiverid ei kuumene üldse. Mis ma nüüd valesti tegin?
              Q6 EK vaheline pinge reguleeri R13-ga esialgu umbes 2,2V, kui ei saa siis tuleb põhjus leida.
              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

              Comment


                #8
                Vs: Isetehtud C200

                ei anna reguleerida nii palju, 1,45 voldist enam kõrgemale ei lähe.

                Comment


                  #9
                  Vs: Isetehtud C200

                  Esmalt postitatud pots007 poolt
                  ei anna reguleerida nii palju, 1,45 voldist enam kõrgemale ei lähe.
                  On R12,13,14 õiged suurused, ehk pead R14 väiksema nominaali panema
                  VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                  Comment


                    #10
                    Vs: Isetehtud C200

                    Esmalt postitatud Jyrka poolt
                    On R12,13,14 õiged suurused, ehk pead R14 väiksema nominaali panema
                    Peale pikemat pausi (lõpupidu ja hällipäev) tegelesin jälle temaga. R14 jootsin rööpi 560 oomise taki, millega ta takistus kahanes 220R 150R-ni. tolku ei miskit. Ikke ei tõuse pinge üle 1,45 voldi. Mõlemi draiveri BE pinge on ilusti 0,57 V, seega töötavad. Ainult lõputransid ei taha kuidagi avaneda.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Isetehtud C200

                      Esmalt postitatud pots007 poolt
                      Ikke ei tõuse pinge üle 1,45 voldi. Mõlemi draiveri BE pinge on ilusti 0,57 V, seega töötavad. Ainult lõputransid ei taha kuidagi avaneda.
                      Uuri voolupiiramis ahelaid, lase D2,3 otsad lahti skeemist, siis ei mõjuta.
                      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                      Comment


                        #12
                        Vs: Isetehtud C200

                        voolupiiramisahelad mul välja jäetud. mul on D2 ja D3 need viimased dioodid, mis on väljundi ja kummagi toiteõla vahel.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Isetehtud C200

                          Esmalt postitatud pots007 poolt
                          voolupiiramisahelad mul välja jäetud. mul on D2 ja D3 need viimased dioodid, mis on väljundi ja kummagi toiteõla vahel.
                          Raske juhus, ega Q9,10 vahetuses pole
                          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                          Comment


                            #14
                            Vs: Isetehtud C200

                            Esmalt postitatud Jyrka poolt
                            Raske juhus, ega Q9,10 vahetuses pole
                            Ei ole, seda osa (montaaži) kontrollinud juba päris palju. Mul TIPide asemel küll BD241/2, aga see ei tohiks asja nii hulluks muuta.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Isetehtud C200

                              Esmalt postitatud pots007 poolt
                              Ei ole, seda osa (montaaži) kontrollinud juba päris palju. Mul TIPide asemel küll BD241/2, aga see ei tohiks asja nii hulluks muuta.
                              Reguleerimisahelas trans ja 3 takki, b-e vahelise taki vähendamine ei lasknud ikka üle 1,45V siis võibolla piirab midagi mujal, see kahe siirdepinge moodi.
                              U-101-l näiteks 3,9 stabikas ei lase liiga suureks voole keerata. Jooda draiveri transid maha ja vaata kuidas siis reguleerib.
                              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                              Comment

                              Working...
                              X