Teade

Collapse
No announcement yet.

Kaasaskantavad kõlarid (oli:Vajaks abi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kaasaskantavad kõlarid (oli:Vajaks abi)

    Tere tahaks aretada midagi vaiksemat muusikat.. midagi et 2x10w .. et kus saada selliseid võime..


    ja samas tahaks ka 2x3w võimu.. mul need ericsoni omad... ja selle võim läks poolesks v midagi..'



    äkki keegi oskab middagi tarka öelda...
    ALGAJA

    #2
    Vs: Vajaks abi

    2x10W on paras lärm.
    Võimudest ehk midagi niisugust? Paraku on hind sellel mõttetult kõrge.
    Vaikseks muusikakuulamiseks sobivad ka viisakamad arvutikõlarid. Võimendus neile juba sisse ehitatud.

    Comment


      #3
      Vs: Vajaks abi

      Tglt ma ei tunne asja täpselt veel.
      aga tahaks teha seda nagu ming kaasaskantavat tymmi.
      enne olid nee ericsoni 2x3w aga need jäid nõrgaks natuke... aga need toitsid ennast telfeoni aku pealt.. aga tahaks midagi sarnast ja natuke võimsamat teha.. aga mille toide poleks telefoni pealt vaid nagu akude v mis iganes asjade pealt.
      ALGAJA

      Comment


        #4
        Vs: Vajaks abi

        Esmalt postitatud tormis poolt
        Tglt ma ei tunne asja täpselt veel.
        aga tahaks teha seda nagu ming kaasaskantavat tymmi.
        enne olid nee ericsoni 2x3w aga need jäid nõrgaks natuke... aga need toitsid ennast telfeoni aku pealt.. aga tahaks midagi sarnast ja natuke võimsamat teha.. aga mille toide poleks telefoni pealt vaid nagu akude v mis iganes asjade pealt.
        Teeme nii, et kõigepealt õpid ära eesti keele ja siis hakkame edasi rääkima.
        Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
        Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

        Comment


          #5
          Vs: Vajaks abi

          Teglt ma ei tunne asja täpselt veel.
          Aga tahaks aretada nagu mingit kaasaskantavat muusikat.
          enne olid need sony-ericsoni 2x3w aga need jäid nõrgaks natuke... aga need toitsid ennast telefoni aku pealt 3.6v ja kestis päris kaua.. aga tahaks midagi sarnast ja natuke võimsamat teha.. aga mille toide poleks telefoni pealt vaid nagu akudelt..
          Kui nii saab?


          vabandust..
          ALGAJA

          Comment


            #6
            Vs: Vajaks abi

            See teema nimi on nii universaalne, et nüüdsest puudub vajadus teha uusi teemasi. Kõik kes vajavad abi, ükskõik milles, saavad siia kirjutada.

            Comment


              #7
              Vs: Vajaks abi

              Kui sa "asja" päris täpselt veel ei tunne, ära parem "areta" midagi.

              Tee võimendeid puudutav teooria selgeks (raamatud, internet) ja peale seda esimesed katsetused.

              Aga alustada võiksid näiteks sellest, et unustad telefonist, telefoni "kõlaritega", muusika kuulamise ära, see oleks juba tubli samm edasi.

              *Peale seda, kui koju sai korralik (loe: kvaliteetsem) süsteem kokku pandud, kadus isu igasuguse kaasaskantava audio vastu ära. Tasub proovida.
              Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

              Comment


                #8
                Vs: Vajaks abi

                MUl kodus on systeem olemas...
                kaks s-90 või mis need on ja siis paar väiksemat... ma ei kurda...

                aga tahaks just nagu väiksematele reisidele kaasavõtta.. raadiot ei vitsi võtta sest nagu nii ma ei kasuta kassete ega raadiot ega ka cdisid..
                ALGAJA

                Comment


                  #9
                  Vs: Vajaks abi

                  Esmalt postitatud tormis poolt
                  aga tahaks just nagu väiksematele reisidele kaasavõtta.. raadiot ei vitsi võtta sest nagu nii ma ei kasuta kassete ega raadiot ega ka cdisid..
                  Ainuke kriitikat kannatav võimalus minu meelest on iPod (suffle`ja nango`ga kogemused puuduvad, vanem classic variant täitsa korralik) ja juurde korralikud kõrvaklapid. (nt. Sennheiser jt. endal kogemus HD 215-ga ja täitsa rahul)

                  * Avalikus kohas (telefoni)kõlaritega muusikat kuulates võid halvemal juhul lihtsalt molli saada.
                  Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Vajaks abi

                    Sama hästi võin ju kurat walkmanni ka kuulata...
                    aga just et teised kuuleks ja kõik on rahul. selle telefoni kõllid need nii nõrgad et yhed vinguvad paremal teised vinugavad vasakul.. nagu kasvõi kurat telgis kuskil hea kuulata... ega mitte mingit väga võimast asja aga jah ...
                    ALGAJA

                    Comment


                      #11
                      Vs: Vajaks abi

                      Pakume siis mingi lahenduse välja kah.

                      Vaata poest mõned saastast veidi paremad arvutikõlarid. Tavaliselt neid toidetakse läbi sisemise toiteploki, mis teeb 10-12 volti. See asenda patareidega ja tulemus käes.

                      Teema nimi kah muutmisele.
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kaasaskantavad kõlarid (oli:Vajaks abi)

                        Sellesmõttes et ma arvan et need patakad kaua vastu ei pea... ma arvan..
                        aga ei tea...
                        ALGAJA

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kaasaskantavad kõlarid (oli:Vajaks abi)

                          Esmalt postitatud tormis poolt
                          Sellesmõttes et ma arvan et need patakad kaua vastu ei pea... ma arvan..
                          aga ei tea...
                          Krt siis ostad aku ja kasutad seda.
                          Tasuta präänikut ei anta, ei elus, ei elektroonikas.
                          Ettevaatust! Postitan ainult ebakaines olekus!

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kaasaskantavad kõlarid (oli:Vajaks abi)

                            Tänud.
                            ALGAJA

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kaasaskantavad kõlarid (oli:Vajaks abi)

                              Umbes 3-10W on võimalik ka saada teleri helikanali võimendusplokist.Iseasi,kas seda tööle rakendada oskad.K174UN7 baasil oleva teleri heliplokiga tegin hiljuti S30 aktiivkõlari.Kui ikka muusika põhja keerad,siis hakkavad kõrvad küll s##avett jooksma.Toiteks piisab täiesti 1.3Ah signaaku,mille pealt saab seda käiata kuskil 2 tundi.

                              Comment

                              Working...
                              X