Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

    tere oleks selline mure et sain siis sellised võimud aga ei oska neid kuidagi kahete omavahel koos tööle panna ...sain tööle võimu estonia ym 010 aga teisega ei oska seda kokku yhendada ...oleks vaja kokku yhendada et saaks reguleerida häält ja muid tämpreid...kas keegi oskaks aidata kuidagimoodi....

    #2
    Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

    nagu teada olen saand on üks eelvõim ja teine lõppvõim

    Comment


      #3
      Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

      nende ühendamiseks peab olema spets juhe, ühel pool DIN5 ja teisel pool 2xDIN5

      Comment


        #4
        Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

        nuuh ok din5 -> 2xdin5 pole probleem teha otsikud mul ju olemas.aga nüüd kuidas see juhe siis nende 2 aparatuuri vahele kinnitada st millistesse pistikutesse??

        Comment


          #5
          Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

          Esmalt postitatud tolbus poolt
          nuuh ok din5 -> 2xdin5 pole probleem teha otsikud mul ju olemas.aga nüüd kuidas see juhe siis nende 2 aparatuuri vahele kinnitada st millistesse pistikutesse??
          Ma loodan, et sa seal DIN pistikus juhtmed ikka õige klemmi alla joodad, muidu kärssab lõppvõim maha.
          Lõppvõimendis ainult üks pistik, seega ei tohiks probleem olla. Ja eelvõimendis kaitsmepesade poolt lugedes:
          variant 1. esimene või teine pesa;
          variant 2. variant kolmas ja neljas pesa.
          ΠK -parem kanal
          ЛK -vasak kanal

          Comment


            #6
            Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

            hmm siis ma olin enamväheme selle endal ennem õigesti ühendanud. aga selle DIN5 ->2xDIN5 asemel ma kasutasin lihtsalt DIN5->DIN5 juhet samas paigutuses kuis mul siin käsitut... aga tookord oli vägagi äge sumin kõlarites, pininses nii valjult, et hakkas muusika kuulamist segama.

            Comment


              #7
              Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

              Kiireloomuline küsimus: mis on Estonia up-010 sisendite takistused?

              universaalne sisend?
              tüüneri sisend?
              kassetikate sisendid?


              ette tänades

              J.

              Comment


                #8
                Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

                pakun, et vähemalt 220k

                Comment


                  #9
                  Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

                  Tere!

                  siin täpselt sama mure. Piinlik lugu, aga ei tea isegi seda, mis number pin-ide all on selle ühe pistikuga lõppvõimu pool kanalid ja 0, rääkimata siis eelvõimust..

                  > variant 1. esimene või teine pesa;
                  > variant 2. variant kolmas ja neljas pesa.

                  Ei mõista - mis mõttes esimene VÕI teine pesa, aga kolmas JA neljas.

                  Comment


                    #10
                    Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

                    OK täpsustan, eks kiiruga kirjutades ikka mõte juba mitu km ees, kui näpud järgi jõuavad.
                    variant 1 : esimene ja tenie pesa
                    variant 2 : kolmas ja neljas pesa

                    Ostad stereo juhtme, kus ühes otsas din ja teises 2 RCA (L ja R). Lõikad RCA-d maha ja joodad nii vasakule kanalile kui paremale kanalile din pistiku otsa. Nii, et kokku saab juhe, kus ühes otsas 1 din pistik (läheb lõppvõimendisse) ja teises otsas 2 din pistikut (läheb eelvõimendisse)Lihtsamalt enam ei oska seletada.

                    Comment


                      #11
                      Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

                      OK, ilmselt tõesti on (vanakooli) audio-ga kokkupuutunutele iseenesest mõistetav, millise pin-ide külge mono audio puhul juhtmetest tulevad 2 karva joota.

                      Ground - mulle tundub et läheb keskmise, ehk pin 2 otsa; kanalid parem ja vasak siis loogiliselt võttes 1 ja 3 ehk siis äärmised. Aga mono puhul kumb - 1 või 3? Ja parem/vasak pistik samamoodi teha või hoopis peegelpildis?

                      Tänud ette!

                      Comment


                        #12
                        Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

                        2-üldjuhe, 3-vasak kanal, 5-parem kanal. Estonia lõppvõimu puhul ära 1 ja 4 puutu, talle see ei meeldi.
                        http://www.hilmanindustries.com/images/din5m.gif
                        viimati muutis kasutaja Rom; 27 m 2009, 12:50.

                        Comment


                          #13
                          Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

                          Ühendamise teema paistab nii igavene olevat, et aeg vist juba ka skeem välja panna.
                          Oma jagu ei leia hetkel üles.

                          Esmalt postitatud Rom poolt
                          Estonia lõppvõimu puhul ära 1 ja 4 puutu, talle see ei meeldi.
                          Mida imelikku neis siis sellist, et lausa sedasi?
                          Minu arvates täitsa normaalsed otsad.
                          "Dreams are nothing more than wishes
                          and a wish is just a dream you wish to come true."

                          Comment


                            #14
                            Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

                            no peaaegu pool infot on juba olemas (Y juhtme ots mis lõppvõimu läheb)
                            skeemi võin ka joonistada, kui keegi viitsiks vaadata, kas teises otsas on:

                            1) parem: 2 ja 5 vasak 2 ja 5
                            2) parem: 2 ja 5 vasak 2 ja 3
                            3) parem: 2 ja 3 vasak 2 ja 3
                            4) parem: 2 ja 3 vasak 2 ja 5 (ehk siis sama mis variant 2)

                            Või noh, kui ei saa teada, siis hakkan proovima just sellises järjekorras.

                            Comment


                              #15
                              Vs: estonia-ym-010 ja estonia yp-010 ühendamine

                              Esmalt postitatud hurla poolt
                              no peaaegu pool infot on juba olemas (Y juhtme ots mis lõppvõimu läheb)
                              skeemi võin ka joonistada, kui keegi viitsiks vaadata, kas teises otsas on:

                              1) parem: 2 ja 5 vasak 2 ja 5
                              2) parem: 2 ja 5 vasak 2 ja 3
                              3) parem: 2 ja 3 vasak 2 ja 3
                              4) parem: 2 ja 3 vasak 2 ja 5 (ehk siis sama mis variant 2)

                              Või noh, kui ei saa teada, siis hakkan proovima just sellises järjekorras.
                              Sa vist ootad, et keegi tuleb sulle koju ja teeb juhtme valmis Ma oma eelmises postituses kirjutasin enda arust selgelt asja lahti, jääb arusamatuks, mis on selgusetu?
                              Lõpuks on skeem netis täitsa olemas (isegi ei pea rasket pappi välja käima selle vaatamise eest )
                              Lõppvõimu skeem: http://www.cqham.ru/rx/dw.php?ar5.djvu (isegi kirjutan ekstra sulle kuhu vaatama peab vaata vasakut ülemist skeemi osa)

                              Comment

                              Working...
                              X