Teade

Collapse
No announcement yet.

K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

    Tervitused

    Sai kasutaja Jyrka poolt valmistatud võimendi uude alumiinium korpusesse pandud, alguses oli kõik korras, kuid nüüd tekkis probleem.
    Nimelt ei mängi kanalid korraga (andes signaali mõlemasse kanalisse mängib ainult üks kanal).
    Kui aga anda signaal eraldi ühte, hiljem teisse töötavad mõlemad.

    Loodan, et saate probleemist aru

    Äkki on mingeid mõtteid?
    viimati muutis kasutaja roomet; 12 m 2008, 20:02.
    Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

    #2
    Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

    Ilmselt teab vastust Jyrka ise kõige paremini, kuna on tehtud võimendiplokkide spetsifikatsiooniga liigagi tuttav. Mõned pildid Sinu poolsest ümberehitamise käigust tuleksid kasuks siis oleks lihtsam viga ära arvata. Ega kuskilt võimu konstruktsioonist mingeid isoleerrõngaid ega eralduskilesid välja juhul ei jätnud. Kontrolli valminud võimendi montaaž veelkord hoolikalt üle ja veendu juhtmete ühenduse õigsuses.

    Comment


      #3
      Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

      Esmalt postitatud Max27 poolt
      Ilmselt teab vastust Jyrka ise kõige paremini, kuna on tehtud võimendiplokkide spetsifikatsiooniga liigagi tuttav. Mõned pildid Sinu poolsest ümberehitamise käigust tuleksid kasuks siis oleks lihtsam viga ära arvata. Ega kuskilt võimu konstruktsioonist mingeid isoleerrõngaid ega eralduskilesid välja juhul ei jätnud. Kontrolli valminud võimendi montaaž veelkord hoolikalt üle ja veendu juhtmete ühenduse õigsuses.

      Ei hakanud Jyrkat praegu tülitama, ma olen telle selle võimuga seoses liiga palju küsimusi esitanud. Seega otsustasin küsida nn. suurelt ringilt.
      Ei nimetaks seda ümberehituseks, pigem lihtsalt korpusevahetuseks.
      Lisaks vahetasin mõned juhtmed.

      Võimu osa jäi isegi sama aluse peale, millel võim Jüri käe alt tuli. (näha ka piltidel)

      Kummaline asja juures ongi see, et põhimõtteliselt on mõlemad kanalid võimelised töötama, aga mitte koos, just kui segaks nad teineteist..

      Aga panen kaks pilti, ühe sellise üldise, et tekiks nägemus kogu värgist:



      Teine pilt, ise kardan, et viga võib seal kohas olla.

      Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

      Comment


        #4
        Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

        Kas teine kanal kaob juhtme ühendamisel või teatud volumist kõrgemal?
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

          Esmalt postitatud elukaz poolt
          Kas teine kanal kaob juhtme ühendamisel või teatud volumist kõrgemal?
          Juhtme ühendamisel olenemata volüümist.
          Aga Jüri võttis ise ühendust, tundub, et ta vaatab isiklikult üle selle.
          Muidugi, kui kellegil siiski on mõtteid, siis palun.
          Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

          Comment


            #6
            Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

            roomet küsiks siis kohe terve aparadi kohta, et see on lm1875 peale tehtud võim we? (tundus mulle kuna olen jyrka kodukal seda pilti nagu näind) ja mis trafo selle toiteks võib olla(mis aparaadist)?
            Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

            Comment


              #7
              Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

              Esmalt postitatud wer1 poolt
              roomet küsiks siis kohe terve aparadi kohta, et see on lm1875 peale tehtud võim we? (tundus mulle kuna olen jyrka kodukal seda pilti nagu näind) ja mis trafo selle toiteks võib olla(mis aparaadist)?
              Kivi kohta täitsa õige info sul, kuid täpsemalt võib ehk Jyrka ise kirjutada siin, puhas tema käte töö, ise ei oska midagi kommenteerida selle ehituse koha pealt.
              Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

              Comment


                #8
                Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

                Juhtme ühendamisega satub ilmselt alaliskomponent sinna kuhu pole vaja.
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #9
                  Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

                  Esmalt postitatud elukaz poolt
                  Juhtme ühendamisega satub ilmselt alaliskomponent sinna kuhu pole vaja.
                  Ei saa sattuda kuna sisendis kilekonde vahel.

                  Roomet, sa oleks võinud enne aukude puurimist mulle mõne pildi saata või foorumisse küsimuse paigutuse kohta panna, keegi poleks soovitanud sulle võrgulülitit pote kõrvale panna, lüliti oleks pidanud vasakus servas olema.
                  Teiseks, oleks pidanud tähelepanelikult uurima kuidas olid minul sisendite varjestatud juhtmed tehtud ja pikemad lihtsalt sama moodi tegema. Sinu tehtu peale ei oska lihtsalt tulla, arvatavasti need antennid panid stereos genereerima.

                  Ma praegu ei leia üles joonist ja selle linki kus väga ilusti oli puust ja punaselt näidatud varjestatud juhtmete ühendamine.

                  Trafo ТПП-278-220-50
                  viimati muutis kasutaja Jyrka; 16 m 2008, 07:14.
                  VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                  Comment


                    #10
                    Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

                    Antenni vastu aitab ehk 100k takk maha.
                    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                    Comment


                      #11
                      Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

                      Esmalt postitatud elukaz poolt
                      Antenni vastu aitab ehk 100k takk maha.
                      Aitab ka kui varjestatud kaabli varjestus ühendada maha ja veel parem kui õigest otsast maha.
                      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                      Comment


                        #12
                        Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

                        Esmalt postitatud Jyrka poolt
                        Roomet, sa oleks võinud enne aukude puurimist mulle mõne pildi saata või foorumisse küsimuse paigutuse kohta panna, keegi poleks soovitanud sulle võrgulülitit pote kõrvale panna, lüliti oleks pidanud vasakus servas olema.
                        Teiseks, oleks pidanud tähelepanelikult uurima kuidas olid minul sisendite varjestatud juhtmed tehtud ja pikemad lihtsalt sama moodi tegema. Sinu tehtu peale ei oska lihtsalt tulla
                        Poleks osanud arvatagi, et need kaks üksteist segavad, aga ma jätan selle meelde ja järgmine kord teen teisiti. Hetkel oli mõttes ainult hea väljanägemine.
                        Sisendite juhtmed joonistasin lausa ülesse sinu tehtu põhjal, kuid ju siis kokkupanemisel olin lohakas ja ei jälginud piisavalt joonist.
                        Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                        Comment


                          #13
                          Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

                          Sa nägid hirmsalt vaeva otste ilusaks termorüüziga tegemisel, aga suka ots jäi välja toomata.Minu juhtmete lahtitinutamisel oleks pidanud märkama, et kanali sisendisse tuleb üks juhe mille soon läheb sisendotsale ja varjestuse sukk maa otsale.
                          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                          Comment


                            #14
                            Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

                            aitaks ka, kui juhtmed kokku keerutada. selline lihtne asi väldib enamasti
                            palju mõistetamatuid mürasid (-;

                            + Jyrka märkus pote ja võrgulüliti kohta... Jyrkale jm ehitajatele on
                            see elementaarne (tänu kogemusele), muudele tundmatu ala...

                            edit: vaata kasvõi vene võime, mil võrgulüliti reaalselt trafo kõrval tagaseinas ja
                            esipaneeli lüliti sellega pika plastist või metallist hoovaga ühendatud.

                            Comment


                              #15
                              Vs: K: Võimendil ei mängi kaks kanalit korraga

                              Esmalt postitatud Jyrka poolt
                              Minu juhtmete lahtitinutamisel oleks pidanud märkama, et kanali sisendisse tuleb üks juhe mille soon läheb sisendotsale ja varjestuse sukk maa otsale.
                              Järjekordselt pean oma viga tunnistama, see jäi tõesti märkamata.
                              Nüüd vaadates neid juhtmeid, mida sa kasutasid, näen tõesti, et varjestuse sukk on nii, nagu ütlesid.
                              Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                              Comment

                              Working...
                              X