Teade

Collapse
No announcement yet.

Auto võimendi adapteriga toas tööle?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Auto võimendi adapteriga toas tööle?

    Kas on võimalik võimendit adapteri pealt tööle panna?
    Sõber arvas, et ei saa, aga leidsin kodust sellise adapteri, mille andmed on:
    INput 220V - 50 Hz
    Output 12V - 100 mA
    ideepoolest peaks sobima ju.
    Katsetada oma lollipeaga ma ei julgenud, et äkki lasen võimu läbi!

    #2
    Vs: Auto võimendi adapteriga toas tööle?

    Esmalt postitatud kristoluik poolt
    aga leidsin kodust sellise adapteri, mille andmed on:
    INput 220V - 50 Hz
    Output 12V - 100 mA
    Kui võimendi rohkem voolu ei tarbi, siis hakkab tööle. Kui aga võim tahab voolu 10A, siis peab ka adapter olema >10A output. Kui ühendad + ja - valepidi, võib mõni osapool lusika nurka visata. Edu!
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #3
      Vs: Auto võimendi adapteriga toas tööle?

      Võimendi all on kleeps:

      Model: OSIO NRG 2060x

      POWER SUPPLY: DC 12V, NEGATIVE GROUND
      RMS OUTPUT POWER: 2x 60W @ 4 ohm
      INPUT LEVEL: 0.2V - 3.5V

      Tahaks kindlat vastust, et mitte võimendist ilma jääda!

      Comment


        #4
        Vs: Auto võimendi adapteriga toas tööle?

        :http://salupa.exe.ee/jutt/va/Voimsus.php
        Kanalite ArvKlassSillatav 2 Kanalit 1 Kanal 4 Kanalit Muu AB A D Kaitsmete väärtusAkupingeMin takistus A V oomi

        Võimendi ligikaudne võimsus:2x 60 W @ 4 oomi.2x 90 W @ 2 oomi.1x 180 W @ 4 oomi.
        Järelikult peab toitekas andma vähemalt 30A pidevat. Sellist on aga raske ja kallis leida.

        Comment


          #5
          Vs: Auto võimendi adapteriga toas tööle?

          Esmalt postitatud kristoluik poolt
          POWER SUPPLY: DC 12V, NEGATIVE GROUND
          RMS OUTPUT POWER: 2x 60W @ 4 ohm
          See lühistab adapteri... xxx
          Võimu tasub proovida autoaku pealt, adapter peaks olema >20A.
          Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

          Comment


            #6
            Vs: Auto võimendi adapteriga toas tööle?

            hangi endale arvuti toitekas ,siis on ehk võimalik asi käima saada.

            Comment


              #7
              Vs: Auto võimendi adapteriga toas tööle?

              ma kasutasin ka kunagi toas miskit autovõimu see oli küll suht väikese tarbega aga mina varastasin sellele söögi pc kõvaketta toitest nagunii võimendas helikaardi heli S30-tele et võlu oli selles et sellega suretas APM võimu ilma lisalülitiklõpsuta välja kui arvuti kinni panna

              ma kardan et se 100 mA jääb väheks sul seal

              Comment


                #8
                Vs: Auto võimendi adapteriga toas tööle?

                Siin on neid teemasid küll ja küll olnud autovõimude toas kasutamisest.http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...highlight=400W Näiteks see.Mingi adapteri kasutamisest autovõimu tarbeks ei saa juttugi olla.Kõige parem lahendus oleks vast kas võimas toitekas trafoga,võimas arvutitoitekas või mõni vene akulaadija,nt Start.Toide peab ikkagi olema stabiliseeritud või väikese pulsatsiooniga,nt autoaku.

                Comment


                  #9
                  Vs: Auto võimendi adapteriga toas tööle?

                  Kui kellelgi oleks aega,võiks sellel autovõimu tuppaühendamise teemal kirjutada artikli ja selle siis siia kleepuvaks teha.Ära hakkab juba tüütama,kui iga natukese aja tagant peab ühte ja sama asja ikka ja jälle üle korrutama.Krt.inimesed on nii mugavaks läinud,et otsingut ei viitsita enam üldsegi kasutada.Sellel teemal on siin foorumis piisavalt jahutud.
                  Vana helitehnika remont Pärnus

                  Comment


                    #10
                    Vs: Auto võimendi adapteriga toas tööle?

                    Usun et 5A toitevõimsusega trafo peaks juba OK olema et normaalse tugevusega muusikat kuulata. Blaukari gta270 tarbis vaikse kuulamisega u 0.7 A voolu. Ma küll kasutasin miskit Ida saksa stabiliseeritud toidet. Peab saama hakkama ka ilma Start akulaadijata ja akuta. Kuna võimus endas on pinge muundur ja tollel 2x2200 lüüti kah, siis peaks asjalikumast akulaadijast piisama ilma akuta. Nö need Einhelli 10 A laadijad jne.
                    Maailm oleks puhas ja süüta
                    kui poleks õllejogurtit
                    - Õ.Õ.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Auto võimendi adapteriga toas tööle?

                      normaalselt kuulamiseks piisab 3-5A toiteplokist küll.aga kui vähegi võimalik,siis ei maksaks toas autovõimendit mängitada.väike hooletus ja tulebki hakata parandajat otsima.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Auto võimendi adapteriga toas tööle?

                        Akulaadia ei sobi!See annab väljundpingeks koormuseta olekus kuni 20V.Võiendi toiteploki surm garanteeritud!ATP oleks kohane kasutada; neid saab juba võileiva hinnaga(keegi alles müügifoorumis pakkus paarkümment ATP toitekat).Pead ainult järgima, et max vool oleks alates 20A ülespoole +12V peal(Võimendi toiteosas lüütide laadimine tõmbab lahjemal plokil hinge kinni)...


                        Ja kurat kasutage otsingut!!!
                        The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                        Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                        Projektide pildid
                        Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                        http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                        Comment


                          #13
                          Vs: Auto võimendi adapteriga toas tööle?

                          autovõimu käitamiseks on ikka mingi lisaaku hea. suurema mütaka tarvis saab sealt rohkem energiat ja öösel uneajal laetakse akut. toiteploki saab valida katseliselt, aga kõige parem oleks panna võimule toide peale akust läbi ampermeetri ja siis vaadata optimaalne võimsus, millest valjemini enamasti ei kuulata. selle võimsusele vastava voolu järgi valida toiteplokk(loomulikult pisukese varuga). kui nüüd süsteemi on lisatud veel mingi pisike aku, nt sobilik võiks olla isegi 4Ah või 7Ah signa/UPS aku, saab see süsteem eelnevalt katsetatud helivaljusega ilusti hakkama. valjemini saab ka kuulata, aga see aeg sõltub aku mahutavusest, ja heli valjusest. mul jooksis sinitäpp(Blaupunkt) testimise ajal 2A ploki taga ilusti. akust võeti lisa alles siis, kui naabreid häirima hakkas. mul oli küljes üks kõlar ja seega tiba pisem tarbimine, aga ikkagi 5A plokist peaks tuppa olema piisavalt

                          tuleks teha konkurss, kus igaüks saab kirjutada artikli "autovõim(makk) tuppa" ja siis foorumiliikmed hindaksid allkirjastamatta töid. parim artikkel saaks kleepuvaks...
                          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                          Comment

                          Working...
                          X