Teade

Collapse
No announcement yet.

Yx kanal taob bassi rohkem???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Yx kanal taob bassi rohkem???

    Tere mul nimelt mure selline et arvutaja taga yamaha miskine cr 240 ressiiver, tegin aga sellise pättuse et kuna surround saundikat käe pärast ei olnud siis ühendasin selle B kõlliväljundi külge vana hea radiotehnika u-101 lihtsalt selleks et oleks tagumistel kõllidel hea eraldi bassi ja volyymi synkroda, nyyd aga selline jama et radiotehnika küljes yhest kõllist tuleb nagu kõrgeid rohkem kui teisest oskab keegi pakkuda milles asi võib olla?
    viimati muutis kasutaja v2ntv6ll; 08 m 2008, 09:08.

    #2
    Vs: Yx kanal taob bassi rohkem???

    sellesontavaliseltsüüdilüüdidmistulebväljavahetada näitekslõppvõimutagasisidesolevad100uF
    jakuionsiiseelvõimuska.

    Comment


      #3
      Vs: Yx kanal taob bassi rohkem???

      ma aamh.. tõ2zty ey zaa aru , mix inimezed nagu ey tunnizta kirjawahee märkee , zuury alguztähty . kaz aamh.. 0n tõ2zty niy (6) razk22 0lla wiizakaz ja k0rr2ktn22 .
      zeee ziiz t22maalgatajal22 yyy! . hihhii
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #4
        Vs: Yx kanal taob bassi rohkem???

        Ei tahaks õiendada siin kuna mma ikkagi ise algatasin, aga äkki tuleks tal tyhik välja vahetada või siis klaviatuurikilel selle auto tagaklaasisoojenduse remondimöksiga mõnd rada kohendada.

        Comment


          #5
          Vs: Yx kanal taob bassi rohkem???

          Mina üritasin sulle arusaadavas keeles vastata, muideks seal on vastus olemas.
          viimati muutis kasutaja Rom; 08 m 2008, 10:02.

          Comment


            #6
            Vs: Yx kanal taob bassi rohkem???

            sry:$
            Ok a kas keegi tahaks ka natuke sellest remondist lähemalt rääkida.
            Mul on vene keelega nati pahasti, st ei saa skeemilegendist aru ehk siis kuidas neid jubinaid skeemilt leida ja äkki viitsiks keegi teha ka väikese listi vaja minevatest jubinatest?

            Comment


              #7
              Vs: Yx kanal taob bassi rohkem???

              Huvitav kas tingmärgid ja sirged jooned kujutatakse nt. hiinakeeles teisiti("_______" = "£")?!Müüstika...Anna remonti see asi.
              The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
              Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
              Projektide pildid
              Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
              http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

              Comment


                #8
                Vs: Yx kanal taob bassi rohkem???

                Konkreetselt sinu situatsioonis tuleks vahetada järgmisisi elemente:
                lõpu plaatidel C3 100uF (2tk.). Eelvõime on kahte varianti, kui sinu plaadil on C9,C10 ja C23,C24 siis vaheta need ära. Teise variandi puhul pole seal midagi vahetada.

                Comment

                Working...
                X