Teade

Collapse
No announcement yet.

Esitlemine: Gainclone LM3875 dual mono lõppvõim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Esitlemine: Gainclone LM3875 dual mono lõppvõim

    Väga kena töö! Endalgi üks LM3875 kividel elukas tiksumas. Tõsi, mitte selline hi-end komponentidest koosnev, vaid rohkem nagu käepärastest/taskukohastest juppidest laotud Saund on hää sellele vaatamata. Tegelikult võiks teha isegi kuulamistesti, kui palju siis ikka muudavad heli hõbedast juhtmed ja kullatud kontaktid . Muuseas, mis sul toitepinged on? Skeem siis tüüpiline mitte-inverteeriv, silukonded 1500 mikrot?
    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

    Comment


      #17
      Vs: Esitlemine: Gainclone LM3875 dual mono lõppvõim

      Täitsa OK! Valmislahenduste kasutamine iseehitamisel on üsna ainuõige tee.

      Kas trafode võimsust pole mitte üleliia? Oleks võimalik hoida kokku päris kena kopikas, kasutades vaid ühte trafot.

      KaruTEC'i punkt nr. 7-t võib sihtida. Ei ole absoluutselt probleemi panna dioodsild koos lõppvõimu kiviga sama plaadi peale (pilt).

      Mina korpust nii ei teeks - kuid see on juba maitse asi.

      Esmalt postitatud rnzr poolt
      ning mis veel hea üllatus oli...võim on surmvaikne ei mingit müra kõlaritesse.
      Ma ei tea ühtegi lõppvõimendit (v.a. ehk lampidel), mis müriseks - nende müranivoo on tavaliselt -100dB ja allapoole.
      If you think education is expensive, try ignorance.

      Comment


        #18
        Vs: Esitlemine: Gainclone LM3875 dual mono lõppvõim

        Esmalt postitatud andreie poolt
        Kas trafode võimsust pole mitte üleliia? Oleks võimalik hoida kokku päris kena kopikas, kasutades vaid ühte trafot.

        Ma ei tea ühtegi lõppvõimendit (v.a. ehk lampidel), mis müriseks - nende müranivoo on tavaliselt -100dB ja allapoole.
        Vait sellesmõttes et ei ole mingeid maandusega seotud probleeme ega hum'i...
        Dual mono disainile soovitatakse mitte alla 2x22V 160VA per kanal niiet pole mingi overkill, ja true dual mono on siiski 1 trafo per kanal
        see 4-500 eeku ka enam ei tapa kui juba tegemiseks läks, ma mingit junni endale nurka vedelema ei ehitand vaid siiski lõppvõimu ehitasin omale.

        Comment


          #19
          Vs: Esitlemine: Gainclone LM3875 dual mono lõppvõim

          Esmalt postitatud tehnofriik poolt
          Väga kena töö! Endalgi üks LM3875 kividel elukas tiksumas. Tõsi, mitte selline hi-end komponentidest koosnev, vaid rohkem nagu käepärastest/taskukohastest juppidest laotud Saund on hää sellele vaatamata. Tegelikult võiks teha isegi kuulamistesti, kui palju siis ikka muudavad heli hõbedast juhtmed ja kullatud kontaktid . Muuseas, mis sul toitepinged on? Skeem siis tüüpiline mitte-inverteeriv, silukonded 1500 mikrot?
          amp plaadil on 1000uF/50V Elna Silmic ja rectifier plaadil on 4.7uF/50V Elna Silmic II

          algul oli plaan panna 1000uF rectifierile ja 100uF amp plaadile aga selles hetkeses setupis juba on bass sügav ja võimas, niiet pole vaja minuarust mingit 1000uf sinna

          ja ilmselt ainult kontaktid ja juhtmed ka ei muuda, pigem muudavad ka caddock ja riken takistid ja ka kondekate kvaliteet, kuna elna silmic ja black gate std kuuluvad pmst yhte klassi (va hinnaklass) siis sai elna silmicu kasuks otsustatud, mis peaks olema sellise natuke pehmema ja ilusama presentatsiooniga.
          aga noh ühesünaga seal on nii vähe juppe, et iga jupi kvaliteedi jm vahe annab juba ilusti tunda.

          Comment


            #20
            Vs: Esitlemine: Gainclone LM3875 dual mono lõppvõim

            Ma hoiataks sind siiski ussiõli eest. Black gate on totaalne hoax. 1000u alaldile ja väiksem konde võimule on halb variant, usu mind. Kui ei usu siis joonista aseskeem ja simuleeri seda spices.
            Minus tekitab igaljuhul kahtlusi, kui räägitakse siidisolaatoritest ja "vibratsioonidest" jättes samas tahaplaanile konde tehnilised parameetrid (kuna need on keskpärased).

            Soovitaks rohkem analüütilist mõtlemist

            Comment


              #21
              Vs: Esitlemine: Gainclone LM3875 dual mono lõppvõim

              Esmalt postitatud KaruTEC poolt
              Ma hoiataks sind siiski ussiõli eest. Black gate on totaalne hoax. 1000u alaldile ja väiksem konde võimule on halb variant, usu mind. Kui ei usu siis joonista aseskeem ja simuleeri seda spices.
              Minus tekitab igaljuhul kahtlusi, kui räägitakse siidisolaatoritest ja "vibratsioonidest" jättes samas tahaplaanile konde tehnilised parameetrid (kuna need on keskpärased).

              Soovitaks rohkem analüütilist mõtlemist
              jah, sellepärast ma paningi vastupidi konded, nagu algselt ka daniel kasutas.
              aga jah ega ma seda siidijuttu nii tõsiselt ka ei võta ja selle järgi kondekaid ei valind. pigem et oleks teada tuntud hea audio grade kondekas ja noh see silmic peaks olema elna parim audio konde ideeliselt

              Comment


                #22
                Vs: Esitlemine: Gainclone LM3875 dual mono lõppvõim

                siin mõned inimesed soovi avaldanud et saaks pilte gainclonest, sorry aga vana lõppvõimu pilte ei viitsi üles otsida. vaid selle asemel lisan veel parema heliga ja korralikuma gainclone projekti pildid siia: see on siis patek stiilis "integreeritud" gainclone (sama audiosector kit ja jupid mis olid lõppvõimus kunagi).

                infoks veel et mul on olemas korpuse 6mm ja 3mm alumiinium detailide joonised CNC pingi jaoks, juhul kui kellegil huvi samasugust pisikest ja head gainclone endale valmistada.

                edu,
                ronald

                Comment


                  #23
                  Vs: Esitlemine: Gainclone LM3875 dual mono lõppvõim

                  Toiteosa ei kannata mingit kriitikat.
                  1) mis point on kasutada eraldi dioode ?
                  2) miks on dioodidel "antijahutus" ehk siis miks on need ilma radikata, kui meil on samas alumiiniumkorpus ?

                  Võimuosa paistab ok.

                  Comment

                  Working...
                  X