Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia 35-016 võimsus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia 35-016 võimsus

    Olen võimude kohapealt suhteliselt võhik aga tean, et 8ohmi juures on see võim 35W. Küsiks kas sellele võimule saab ka 4ohm-ise takistusega kõlarid taha panna?

    #2
    Vs: Estonia 35-016 võimsus

    Esmalt postitatud aerox poolt
    Olen võimude kohapealt suhteliselt võhik aga tean, et 8ohmi juures on see võim 35W. Küsiks kas sellele võimule saab ka 4ohm-ise takistusega kõlarid taha panna?
    Kui sul see võim veel mängib siis ei soovita, kui mõni moodul läbi läheb siis
    vaevalt leiad parandajat, nende tootmine lõppes koos NSVL-ga.
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    Comment


      #3
      Vs: Estonia 35-016 võimsus

      Mul on kodus selle pilli remondi raamat ja sealt lugesin välja, et ta on 45W@4oomi ja nelja oomine takistus lubatud. Remonditavus on tõesti kehv.

      Comment


        #4
        Vs: Estonia 35-016 võimsus

        et võib siis mingid 4 oomised taha panna, nii et mingeid muid jullasid vahele ei tuleks ja võim katki ei läheks? Seal juhendis on muidu aintult 8oomi 35 w mainitud.
        viimati muutis kasutaja aerox; 19 m 2006, 21:22.

        Comment


          #5
          Vs: Estonia 35-016 võimsus

          Esmalt postitatud aerox poolt
          et võib siis mingid 4 oomised taha panna, nii et mingeid muid jullasid vahele ei tuleks ja võim katki ei läheks? Seal juhendis on muidu aintult 8oomi 35 w mainitud.
          See on tõsi: Pnom=35W/8 Om
          Pikemat aega e.kauakestvat Pmax/4 Om kasutamist ei soovitaks!
          Kõik meeldiv tuleb lambist...

          Comment


            #6
            Vs: Estonia 35-016 võimsus

            Raamatu nimi (vene tähtedega): "stereousilitel "estonija 35Y-016C" instrukcija po remontu"
            lk.5, punkt 1.2.1
            Tsiteerin: - nominalnaja vyhodnaja moshnost kazdogo stereokanala 35W na nagruzke 8 om ili 45W na nagruzke 4 om.

            Comment


              #7
              Vs: Estonia 35-016 võimsus

              Может быть у кого схема есть, все ссылки не существует. Мой e-mail andreart@online.ee

              Comment

              Working...
              X