Teade

Collapse
No announcement yet.

mp3 taha võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mp3 taha võim

    On olemas siis mp3 ja tahaks selle saada juurde monovõimu mis toidaks ära mingisuguse lairiba kölari näiteks selle:http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...artnr=240-4800
    Aga probleem selles et ise ei oska skeeme kokku panna siis oleks kas vaja osta mõni konstrultor või siis kuskilt mujalt võtta näiteks osta odavad arvuti kõlarid ja selle seest võtta.Võiks soovitada mõnd kõlarit sest selle asja eesmärk on teha üks eksperiment.Tööõpetus oleks vaja.Tuli mõte ehk võtta ühe s30-ne kõlarid mis endal olemas aga siis peaks võim ehk väheke võimsam olema.http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...artnr=615-6442
    viimati muutis kasutaja Hents; 11 m 2006, 13:41.

    #2
    Vs: mp3 taha võim

    Ise võimu tehes oli mingi tda seeria kivi lahe...vist ka suhteliselt odav ja tahtis minimaalselt lisa juppe. Ühepolaarne toide. Samas see oli stereo, aga see ei tohiks ju hull olla?


    PS! TDA1554
    PS2! ai....74 raha :/

    Comment


      #3
      Vs: mp3 taha võim

      No mina sellist asja ise kokku ei oska kopsida ,kui teine teeks ja palju maksaks ja kas see ühe s30 ära ikka toidaks et normaal vljudusel saaks kuulata.

      Comment


        #4
        Vs: mp3 taha võim

        Esmalt postitatud Hents poolt
        No mina sellist asja ise kokku ei oska kopsida ,kui teine teeks ja palju maksaks ja kas see ühe s30 ära ikka toidaks et normaal vljudusel saaks kuulata.
        Sellisel juhul soovitan osta mingid odava otsa PC kõlarid a la 100EEK-u ringis - valmis paarivatine stereovõim sees - kisu originaalvaljuka otsad lahti ja ühenda mõne parema valjukaga nt.S-30 järgi ja asi mutt.Igaljuhul hääl parem kui seebikarpide omadel ja pealegi mp3 -de kuulamiseks täiesti sobilikud(nagunii kokkupakitud kama ja kõrget kvaliteeti sealt ei tule)
        Toidab ka see paarivatine neid S-30 eid.Maja just ei värista aga toas aitab kuulata küll.200-300 EEk-u eest saad juba vo midagi kangemat - nii 5W ringis.Töö juures mul mingid suvalised puukastides defenderid ,mis maksid 400 raha ja sound tundub parem kui S-30-tel
        Kõik meeldiv tuleb lambist...

        Comment

        Working...
        X