Teade

Collapse
No announcement yet.

Eelvõimendid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Eelvõimendid

    Milline eelvõimendi on kõige param ise ehitamiseks? Kas LM1036n,LM1036 või LM1035. Või on nendest veel paremaid? Kas seal on nii et mida väiksem on Vrms seda parem? Volte võib lasta sinna 9-16. Kas 16 voidiga töötab paremini?

    #2
    Vs: Eelvõimendid

    Mida see eelvõimendi tegema peab ?
    Kui ei ole digi(pingega) juhtimist plaanis, ehita klassikalise skeemi järgi helitugevusregulaator, balanss ja vajadusel ka väljalülitatav tämriregulaator. Ühest opvõimendist kanali kohta reeglina piisab,

    Martin@on jõudnud veendumusele, et need odavkivieelvõimud on rämps või olen valede isendite otsa kukkunud.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Eelvõimendid

      Ma paneks selle 200W STK4050 eelvõimuks. See hakkaks bassi mängima. Kõrgheliks kasutaks teist võimendit.
      A millised kivid on nendest LM-idest paremad?

      Comment


        #4
        Vs: Eelvõimendid

        Mul vedeleb lm1036n eelvõimendi laual.Ilusti korpus talle aretatud jms,aga jah midagi kiita ta kohta ple.
        otsija

        Comment


          #5
          Vs: Eelvõimendid

          Bassi jaoks kõlbab ka kõige tavalisem (K140)UD708.Koostatud filtriga lülituse leiad minu allkirjast(skeem PA-100.8 lehel, seal märgitud LM307 asendus UD708).Kvaliteetseid klotse võid kasutada Hi-Fi klassi tehnika ehitamisel(nt. LM308, jm).
          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
          Projektide pildid
          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

          Comment

          Working...
          X