Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimused arvuti kõlarite kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimused arvuti kõlarite kohta

    Tervist,
    esimene küsimus on siis selles, et leidsin juhuslikult ära visatud mingisugused arvuti vms kõlardi, firma on harman/kardon speakers vms. Kõlaritele pole sisse ehitatud traffot vaid ühe kõlari taga on voolu input, kuhu on märgitud, AC 15.V 1.1A, kust saada siis sellist toidet et need kõlardi ära rahuldada.

    teine küsimus, kas tavaliste arvutikõlarite, kus trafod on sisse ehitatud, vajavad samasugust voolu, mina ei leidnud enda trafo pealt kül miskit kirja.

    kolmas küsimus, et kui ma ühendan ühe selle võimendi taha mingi 6 elementi, kas trafo kuumeneb üle või mitte, mul nimelt oli 4 kõlarit taga ja üks trafo kuumenes täiesti üle ja hakkas põlema, kas see võib sellest olla? ja kuidas seda vältida või kuidas saaks ühe trafo taha panna näiteks 6 arvuti kõlarit.

    tänan teid!

    #2
    Vs: Küsimused arvuti kõlarite kohta

    1)toiteplokk peab suutma taluda 1,1A voolu.võib ka võimsama panna,aga nõrgemat pole mõtet kasutada.
    2)voolutarve sõltub võimendi võimsusest ja on nii suurema kui ka väiksema voolutarbega isendeid
    3)mida rohkem kõlareid taha paned seda suuremaks läheb tarbitav vool ja seda võimsam peab selle talumiseks trafo olema.

    Comment


      #3
      Vs: Küsimused arvuti kõlarite kohta

      Sobiks ehk NOKIA ADSL modemi titeplokk.See oli vist 13V@1A.Peaks kärama küll.
      The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
      Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
      Projektide pildid
      Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
      http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

      Comment


        #4
        Vs: Küsimused arvuti kõlarite kohta

        ma arvan et ei sobi sest kirjas oli AC(vahelduvvool), enamasti annavad adaptrid alalist. toita saab seda suvalisest trafost, mille sekundaarmähise pinge on 15V ja võimsus vähemalt 16.5VA

        Comment


          #5
          Vs: Küsimused arvuti kõlarite kohta

          No mes seal vahet on?Sellel krapil on sisemine alaldi...edasine jääb juba teile mõistatada
          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
          Projektide pildid
          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

          Comment


            #6
            Vs: Küsimused arvuti kõlarite kohta

            1 ainuke ja viimane soovitus... Ära mängi prygiga mis haiseb!! Respect!
            Naisi kyllaga siis anna aga tuld!! :P

            Comment

            Working...
            X