Teade

Collapse
No announcement yet.

Väike hea Mikron ei jõudnud enam ja läks pensionile ehk mikron vs. juhtmenuss

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Väike hea Mikron ei jõudnud enam ja läks pensionile ehk mikron vs. juhtmenuss

    Tere siis raffas jälle. Tükk aega on möödas kuni ma siin viimati käisin, aga näete. Palju asju on ka juhtunud.
    Igatahes oli pidu, oli paar s-90-neid, olid ainultjuhtmed, ja olid inimesed.
    Ning peo lõppedes polnud enam minu mikronis eluvaimu sees.
    Isegi arvan/tean mis tehti temaga, üks kanal lasti läbi alguses kui ühendati pluss miinusega lihtsalt, teine kanal lõpetas töötamise pärast seda kui ühesse kanali miinusesse pandi üks kõlarijuhe, teise miinusesse teine sama kõlari juhe.
    Optilisel vaatlusel põlemisjälgi sees ei näe. Samuti pole kahjuks testrit...
    Heli tuleb väga ragisv ja vaikne, tundub nagu ilma võimenduseta, või siis väikse võimendusega ainult.
    Kuna loen end dumbuseriks sellel alal, siis palun spetsiifilisi sõnu ehk mitte kasutada. Tinutada oskan

    Oskate öelda, mis kanti värk võis läbi minna? Et ma lähen toon poest siis uue ja vahetan ära ja saan ehk kasti jälle tööle??

    Kuidas juhtmed kokku said?
    No polnud otsi ja juhtmed torgati lihtsalt aukudesse.

    #2
    Vs: Väike hea Mikron ei jõudnud enam ja läks pensionile ehk mikron vs. juhtmenuss

    Ju lõpud maha põlesid. Mingid vene KT81x transid peaksid olema seal lõppudes

    Comment


      #3
      Vs: Väike hea Mikron ei jõudnud enam ja läks pensionile ehk mikron vs. juhtmenuss

      nii hullusti ei pea ka tingimata olema,kui vedas,siis on kaitse läbi.neid on seal lõppvõimendi jaoks neli tükki.

      Comment


        #4
        Vs: Väike hea Mikron ei jõudnud enam ja läks pensionile ehk mikron vs. juhtmenuss

        Mh, need KT819 jublakad leidsin üles. Neli tükki siis neid...
        Keeratud jahutuse eesmärgil alumiiniumi külge... ja kasutatud isegi hunnikut termopastat.

        a neid kaitsmeid ei leidnud...mh.

        Unustasin enne mudeli anda(on üldse vajadust?)
        10ru-201s

        ei tea kui ma narva mälele raaditehnikasse lähen, mikron näpus siis ta ülteb ära missugused kaitsmed on? või tiigisse...

        Comment


          #5
          Vs: Väike hea Mikron ei jõudnud enam ja läks pensionile ehk mikron vs. juhtmenuss

          10РУ101С-il olid kaitsmed põhja all,pisike kaaneke peal.

          Comment


            #6
            Vs: Väike hea Mikron ei jõudnud enam ja läks pensionile ehk mikron vs. juhtmenuss

            dämn. Ja mina mõtlesin, mis asi see seal põhjaall on...
            Eino täitsa kaitmse moodi.
            igatahes nüüd esimesel vabal hektel vutt vutt poodi ja proovima. Need ei tohiks ka õnneks väga kallid olla(2A-rised), nii et alustan juppide vahetamist nendest.

            Comment


              #7
              Vs: Väike hea Mikron ei jõudnud enam ja läks pensionile ehk mikron vs. juhtmenuss

              Esmalt postitatud mina2t poolt
              dämn. Ja mina mõtlesin, mis asi see seal põhjaall on...
              Eino täitsa kaitmse moodi.
              igatahes nüüd esimesel vabal hektel vutt vutt poodi ja proovima. Need ei tohiks ka õnneks väga kallid olla(2A-rised), nii et alustan juppide vahetamist nendest.
              Kõige pealt kontrolli, kas kaitsmed on üldse läbi. Tester on? Mõõda takistust: kui olemas, on kaitse terve, kui mitte mingit takistust, on kaitse läbi.

              Comment


                #8
                Vs: Väike hea Mikron ei jõudnud enam ja läks pensionile ehk mikron vs. juhtmenuss

                Kood:
                Mina2t:
                Samuti pole kahjuks testrit...
                Ning ma ei usu et kaitsmed nii hirmkallid on. Pealegi on vaja toetada selliseid väikseid väljasurevaid poode?

                4 päeva pärast saan alles asja jälle käsile võtta...

                Comment


                  #9
                  Vs: Väike hea Mikron ei jõudnud enam ja läks pensionile ehk mikron vs. juhtmenuss

                  Jah, õnneks olid ainult kaitsmed läbi. Täna sain aega testimiseks, väga hästi mängib jälle

                  Jah, tõesti oleks olnud hea kui oleks tulnud ise selle peale, kuid kahjuks tal oli need peidetud kõhualla.

                  Minupoolt jälle üks positiivne kogemus tevalo foorumis.

                  Tänan kõiki, kes kaasa aitasid.

                  Comment

                  Working...
                  X