Teade

Collapse
No announcement yet.

Technics SU-VX500/ lõppaste SVI 3205A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Technics SU-VX500/ lõppaste SVI 3205A

    Saaksin osta selle võimu 250 või natuke vähem krooni eest. Seest on puutumata ja välimus hea. Volüüminupule on märgitud detsibellid, mis on harjumuspärastele "kohalikele" ühikutele vastupidi. Keegi on selle julgelt kella 4-peale keeranud ja hakanud siis rohkeid sisendi- ja väljundivõimalusi kruttima kuni kõlarid ribadeks ja üks kanal surnud. Nii ma oletan.
    Üks kõlar on täiesti vait. Teisest kanalist tuleb ilusat häält ja 2 fikseeritud tämbrivalikut on ka arvestatavad.
    Oletan selle analüüsi põhjal et lõppastme SVI 3205A on ära kõrbenud. Leidsin sellele ainult poolakeelseid vasteid. 220 zlotti pidi maksma see komponent. S.o. 220x4,2krooni on 924krooni! Kas ma olen millestki väga valesti aru saanud? Või on seda juppi kuskilt mõne muu hinnaga ka saada? Muidugi saan aru et vajalikud oleksid täiendavad mõõtmised. Aga praegu palun abi oletamisel, mis rahadega tuleks igaks juhuks arvestada. Tänan
    Mittestandardse asja ehitamisel lepi tõsiasjaga - pärast sind ei oska keegi sellega midagi peale hakata.

    #2
    kui SVI3205 tõesti läbi on,siis arvesta kuluks 1000-1500 krooni.samas kui võimendi on ilusa välimusega,siis kuni 250 krooni pole suur raha ka osaliselt mittetöötava võimendi eest,

    Comment


      #3
      Kreeklane võttis sõnad suust! :P
      Kõik meeldiv tuleb lambist...

      Comment


        #4
        B lõpuga kivi serigos 617kr.
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          #5
          Vs: Technics SU-VX500/ lõppaste SVI 3205A

          Oskab keegi üelda käib see kivi kergesti lahti? Ilmselt tuleb lõhkuma hakata kaotada pole vist midagi. Kivi ise SVI3205

          Edit:
          Jootsin kivi välja ja selgus, et lahti käib ime lihtsalt jäi lausa mulje, et lahtivõtmine on lausa ettenähtud. Minu kivil mõlemad parema kanali lõputransid lühises ning kaks rada katkestusse põlenud.
          Ega kellegil datasheeti ei juhtu mingi ime läbi olema? Või omab keegi infot, kust sellist kivi leida võiks?
          viimati muutis kasutaja Rom; 11 m 2010, 21:25.

          Comment

          Working...
          X