Teade

Collapse
No announcement yet.

millised kõlarid võimule?jne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    millised kõlarid võimule?jne

    tere,kuna eriline audioasjatundja ei ole siis küsin siit nõu targematelt,loodan et siis väga palju halvustavaid kommentaare minu võibolla natuke imelike küsimuste eest ei tule

    võimuks technics su-8088k http://www.vintagetechnics.com/integrated.htm [URL=http://www.zone.ee/traffik/v%f5im/ kõllideks estonia 35as021...et tahaks nagu paremat heli sellist tugevat ja mahedat..praegu selline plekine ja terav..kas on mõtet osta juurde woofer? või siis võimsamad kõllid?või 4 kõlarit? kui keegi midagi soovitab võiks konkreetset mudelit soovitada..(võimul saab taha panna 4 kõlarit,woofri väljundit ei ole).Või mida arvata üldse sellisest võimendist?

    #2
    palju erinevaid asjaolusid
    millest teda toidad?
    mitu reaalset väljundit võimul on(arvan et tegelikult 2)
    millise nimitakistusega kõlareid ta talub
    kui pikad ja millised kõlarikaablid; signaalikaablid.
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      võim on järgi arvutil,kuid on olemas ka sony tuuner st-s211 mille heli ei kannata mingisugust kriitikat..
      võimul on 4 väljundit,saab kuulata main-ehk siis ülemised 2 väljundit ja remote alumised2 väljundit või main+remote ehk siis kõik 4 väljundit koos.
      Peaks taluma 4-16oomi.Kõlarikaabid on umbes 5 meetrised ja 3 millise ristlõikega.

      Comment


        #4
        arvuti helikaart on loodetavasti midagi paremat, kui emaplaadile integreeritud cmedia vms sodi?

        Comment


          #5
          sound integreeritud

          Comment


            #6
            Originally posted by tambetk@Jan 12 2006, 18:15
            sound integreeritud
            probleem lahendatud - korraliku helikaardiga on ka heli parem. vähemalt selle integreeritud juustu võiksid välja vahetada. omade kogemuste põhjal julgen soovitada sellist toredat asja nagu Juli@, tal on VÄGA hea heli (sahinat kui sellist sisuliselt ei eksisteeri. Suurimaks plussiks loen mina seda, et kui tulevikus kunagi parema tehnika poole edasi liigud, siis helikaarti pole vaja vahetada - võimalik on kasutada ka tasakaalustatud väljundit (balanced signal). Ja mis kõige parem - Pole vaja eraldi karbikesi arvutile külge ühendada!

            Comment


              #7
              hind on päris krõbe..mida arvata sellisest,http://www.hinnavaatlus.ee/products/...kaardid/14569/ kuna tahaks uusi kõlle ka siis 3000 helikaardi eest natsa palju minu rahakoti jaoks B-)

              Comment


                #8
                mul kodu masinas sama kaart. Sellise keskmise süsteemi jaoks täitsa pädev, integreeritud kraamile teeb pika puuga ära. Profikaartideni jääb veel natuke maad, kuid kui ülejäänud süsteem ei ole seda väärt, siis ei tasunud mul ka rohkem pingutada.

                Comment


                  #9
                  Sellise raha eest saad ju CD mängija juba
                  http://www.album.ee/user/16860279

                  Comment


                    #10
                    See motherboard-i heli jah suurem asi pole.Ise kasutan saatuse tahtel Aureal Vortex 8830 kaarti - siiani suht rahul(va.mõningad nüansid mida võimaldavad vaid lampvõimud)
                    Kõik meeldiv tuleb lambist...

                    Comment


                      #11
                      Mina kasutan samuti arvutit muusika kuulamiseks. Arvuti on väga vaikseks tehtud ja ei häiri, kui nurgas töötab. Muusika on kõvakettal, wav, ape, flac formaadis. Softist kasutan hetkel Foobar'i, ASIO pluginiga. SSRC resampler 96KHz-le, triangular noise shaping.
                      Helikaart on Ego Systems Waveterminal 2496, modifitseeritud. Onboard analoogosa ei kasuta üldse, signaal on võetud otse DAC'i väljundist.
                      Tegemisel väline DAC, kavas ühendada helikaardiga I2S- lingi abil ja lisaks väline master clock DAC'i juures, saadetud tagasi helikaardi Word Clock - sisendisse.
                      21st Century Fox

                      Comment

                      Working...
                      X