Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimendi tevalost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimendi tevalost

    LINK

    Mida sellest arvata? Ja mida oleks peale toite juurde vaja,et tööle hakkaks?

    #2
    Põhimõtteliselt tuleb ka radiaator juurde osta.

    Comment


      #3
      on sinna veel midagi peale toite ja radika juurde vaja?

      Comment


        #4
        ülisoovituslik oleks korpus ümber (kui sa teda just kõlarisse ei integreeri)
        Beers of Estonia

        Comment


          #5
          Käisin võtsin selle ära tevalost, kokkupanek suht lihtne aga kuna "recommended" radikat ja toidet polnud laos siis oskan asja veidi paremini kommenteerida ehk ca 1,5-2 nädala pärast kui tellitud jupid kohale jõuavad.
          Endal plaanis panna see toitma audese 75W104-4'ja - eks paistab kui edukalt.

          Comment


            #6
            kas tegu mono võimuga? ja nagu ma aru saan siis rms 1x100w @ 4 ohmi?
            In SPL we Trust! 136,4 db

            Comment


              #7
              Kui selle valmis saad, siis räägi siin ka lähemalt, et mis ja kuidas ja palju kokku maksma läks!

              Comment


                #8
                Eelvõimu sellele aparaadile? Ma mõtlesin korra seda.

                Comment


                  #9
                  Töölepanekuks läheb vaja trafot selle saad umbes 200 krooni eest ja radika saad umbes 100 krooni eest. http://www.oomipood.ee

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Sicon00@Nov 13 2005, 23:12
                    kas tegu mono võimuga? ja nagu ma aru saan siis rms 1x100w @ 4 ohmi?
                    kui ta paneb selle audese 75-sesse siis ongi mono vaja ju.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by beatvoiceboy+Nov 28 2005, 13:47--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (beatvoiceboy @ Nov 28 2005, 13:47)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Sicon00@Nov 13 2005, 23:12
                      kas tegu mono võimuga? ja nagu ma aru saan siis rms 1x100w @ 4 ohmi?
                      kui ta paneb selle audese 75-sesse siis ongi mono vaja ju. [/b][/quote]
                      ta ei küsind kas on vaja mono või mitte.

                      jah see on mono värk muidugi. kui keegi valmis saab või midagi, siis võiks öelda ligikaudse trahvo hinnaklassi.

                      Comment


                        #12
                        kõik kes on selle võimendi endale ehitanud võiksid siin arvamust avaldada ja üles lugeda mida vaja läheks? plaanin ka ise seda tegema hakata B-)
                        In SPL we Trust! 136,4 db

                        Comment


                          #13
                          Ise tellisin siis sama asja Opoest ja loodetavasti saab nüüd nädala lõppus kätte ja ka kokku. Mina tellisin selle trafo mis oli soovituslik aga ei vaadanud seda kahjuks, et Tevalos see sama trafo odavam. Ise arvestasin, et raha läheb umbes 750-800 krooni ja loodan, et asi seda väärt ka on.

                          Comment


                            #14
                            saab keegi täpse aadressi anda raidika kohta. ise otsisin aga ei leidnud

                            Comment


                              #15
                              Võimendi
                              Trafo
                              Radikas

                              Comment

                              Working...
                              X