Teade

Collapse
No announcement yet.

amfiton 25y-101c-1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    amfiton 25y-101c-1

    nimelt siis sain oma valdusesse sellise isendi..millel aga lõppvõim kergelt õhtal vast :/
    kaitsmed olid ka asjal "tarkade poolt" pandud..e siis traadijupp
    üldiselt niipalju kui ma omasilmaga üle vaatasin siis lõppvõimu plaadil oli R37 must omadega...muid põlemisjälgi igatahes ei näinud...
    panin asja tööle..tossu ei tulnud jne..toitepinged tulid ka nagu lõppvõimuplaadile...
    aga mida tuleks nagu kontrollima hakata et mis selle R37 kärssama on ajanud?
    endal nagu skeeme kah ple et äkki keegi oskab midagi aidata B-)
    mida sa lohh vahid

    #2
    nii..sound tuleb läbi nüüd mingi imenipiga..näppisin juhtmeid asju jne..
    aga hakkab läbi tulema ainult läbi siis kui voluumi keeran põhja (tuleb siis äkiliselt kõvasti peale...ok..keeran vaiksemaks..mängib..ainult et mingi maani..st kui liiga vaikseks jääb siis jääb jälle tummiks..voluuminupus ple viga igatahes...
    kusjuures..sound on puhas kui ta ükskord läbi tuleb..st ple mingeid ulli moonutusi jne

    nii nipalju sain veel omaajuga aru..et selajal kui ta tumm on ..on toitepinge 70v ..ja kui tümmi järele võtab ükskord siis langeb 65v peale
    teineasi on see...et egas need eelpinged paigast ple ära? midagi olen poolekõrvaga muidu kuulnud et "ei ava transse" kui pinged paigast ära vms st ei tule sound siis läbi
    :unsure:
    mida sa lohh vahid

    Comment


      #3
      võimalik, et signaali teel on mingi lüüt kuivanud või mõni transs vanadusest lollitab. Sellist viga on mõnikord ääretult nõme otsida, tuleb lihtsalt hakata kõike niikaua mõõtma, kuni vea üles leiad. Tihti kipub veel olema nii ka, et kui oma testri või ossiga skeemi ronida, siis jälle mängib ja pärast ei mängi ikka.

      Comment


        #4
        teineasi on see...et eelpinged on vist paigast ära..minumeelest peaks olema väljundis pinge 0 kui voluuminupp nullis...a näitab 0,10 :unsure:
        mida sa lohh vahid

        Comment


          #5
          see takisti vaheta ära, kui ära on põlenud, siis ei pruugi ühendust anda

          Comment


            #6
            a kellegil skeemi ple vms...kust välja lugeda et millise väärtusega see peab olema?
            ise otsisin skeemi a küll ei leidnud :S v ma ei tea ei otsind vbl õigest kohast...
            teineasi on see et näiteks kui ma need eelosas transistorid ära vahetan (kt815 jms mis seal olid..) et siis põhimõtteliselt peaks asi korda saama või tuleb eelpinged asjad ka paika mingi valemiga panna..?
            mida sa lohh vahid

            Comment


              #7
              Mul kusagil kodus on, proovin õhtul üles leida.

              Kasuta kirillitsat, leiad ehk ise ka üles.
              If you think education is expensive, try ignorance.

              Comment


                #8
                Ega Sa äkki ei lugenud valesti ja tegelikult on seadme peale kirjutatud Amfiton 75Y-101C-1?

                P.S. 25Y-101C-1 skeemi mul pole,
                If you think education is expensive, try ignorance.

                Comment


                  #9
                  õõ..niipalju kui minusilm ei peta..siis ikke 25y kuigi endal jäi ka esmane mulje veits imelik kuna lõppudeks kt818GM/819GM a kusagil ple pilte?
                  mida sa lohh vahid

                  Comment


                    #10
                    25Y ongi KT818-819 lõppudega.

                    Comment


                      #11
                      selge...
                      a ikkagist...skeemi ei leiaks tollele kusagilt? :unsure:
                      v siis kellegil äkki sama isend olemas jaa saaks vaadata et mis väärtusega see peaks olema
                      mida sa lohh vahid

                      Comment


                        #12
                        Vaata kas A-01-Y skeem sobib http://www.cqham.ru/sch2.htm

                        Comment


                          #13
                          ma ei tea kas ma olen pime...aga ma ei leidnud küll tollelt skeemilt R37
                          ja sel skeemil üldse kt818G lõppudeks ju vms... :unsure:
                          mida sa lohh vahid

                          Comment


                            #14
                            et siis..kellegil ple jah? :unsure:
                            mida sa lohh vahid

                            Comment


                              #15
                              Sama võim olemas ning samuti üks kanal läbi, lõpud kt816g. Hetkel selle parandamine käsil, kui puuduvad komponendid käes siis saan üle mõõta eelvõimu signaalid

                              Comment

                              Working...
                              X