Teade

Collapse
No announcement yet.

Infot võimu Romantina 15-120 ci-f kohta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Infot võimu Romantina 15-120 ci-f kohta?

    Selline võimu nimi mis mulle pakuti lugeti võimu pealt Romantina 15-120 ci-f
    ??? Keegi on kuulnud midaig sellist??

    #2
    tõenäoliselt on tegu Romantikaga mitte Romantinaga :P
    Kui muud ei mahu siis pudel õlut ikka mahub

    Comment


      #3
      Keegi võiks midagi targemat öelda nt võimsust&#33; <_<

      Comment


        #4
        nom.võimsus-15W kanal

        Comment


          #5
          Nooo mida mulle öeldi 120w rms kanalile

          Comment


            #6
            Pane pilt asjast - see lahendaks suht palju vaidlusi.
            120W võib olla kanali voolutarve.

            Comment


              #7
              Originally posted by kalzip@Oct 2 2005, 21:34
              Nooo mida mulle öeldi 120w rms kanalile
              150W tarbib vooluvõrgust.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                15U-120C - on markeering. Esimene number näitab nimivõimsust ehk 2*15W ja number "120" ei oma võimsusega mitte mingit seost vaid on numbrite kombinatsioon, mis näitab toote klassi jne.
                Ise olen selle võimendiga kokku puutunud ja minu arvates on vilets võimendi. Avaldas sügavat muljet kondensaatorite rohkus signaali teel, eelvõimu osa pean silmas.

                Comment


                  #9
                  max võimsus on 115W kanalile vot ja seda ma ei usu et 15W nimivõimsus&#33;&#33; :P

                  Comment


                    #10
                    Vene ajal kodukasutuseks mõeldud võimud olid harva üle 50W. 15W on täiesti realistlik, lepi sellega.

                    Comment


                      #11
                      Uskumine ei muuda reaalsust ja paljugi, mida PMPO kummardajad arvavad ja ütlevad. Романтика 15У-120С on 15W kanal. Sarnase skeemiga on veel Романтика 50У-220С. See on "ainult" 50W kanal.
                      Masendust aitab süvendada vene helitehnika markeeringu lahtimõtestamine. Rom juba vihjas.
                      Harjutamine teeb harjutajaks.

                      Comment


                        #12
                        Nuta või naera, aga 15W kanalisse. Üsna maheda bassiga, kõrged praktiliselt puuduvad. Signaali teel tõesti palju lüüte, aga kui need asendada, siis üsnagi kuulatav asi. Aga jah, vaatame tõele näkku, midagi erilist ta pole.

                        Comment


                          #13
                          võimsusenumber oleneb mõõtemetoodikast.kui keegi väidab et 300-600-1500W,siis ega need ka ei valeta.ainult et nendel numbritel pole midagi ühist kuulatava heliga.
                          vene numbrid olid kõige ausamad.nominaalne võimsus 15W tähendab seda,et kuni selle võimsuseni vastab heli oma näitajatelt 1.klass nõuetele.max võimsus on tal määramata ja ta võib isegi tohutute moonutustega 20-25W kanali kohta välja anda.(reaalset,mitte välismaist virtuaalset võimsust)

                          Comment


                            #14
                            taha on vähemalt kirjutatud 115W maksimum võimsus vb saab varsti pilti ka kui tolle inimese poole lähen

                            Comment


                              #15
                              see kõlas range hoiatusena. ära teda liiga valusasti lööma hakka.

                              Comment

                              Working...
                              X