Teade

Collapse
No announcement yet.

Amfiton a1- 01 - 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Amfiton a1- 01 - 1

    Oskab keegi aidata?
    Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
    Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

    #2
    http://www.cqham.ru/rx/dw.php?ar9.djvu

    Comment


      #3
      Originally posted by Rom@Sep 12 2005, 20:01
      http://www.cqham.ru/rx/dw.php?ar9.djvu
      tänud! aga kas see on ikka täpselt sama margi skeem... skeemil kirjas nagu AMFITON AJ-01-Y aga võimu peal on A1-01-1... muidu paistab võim küll enamvähem sama olema nagu ainult lõpukad on mul KT818 M ja KT819 M (nendes vahedes on see sama vene täht mis skemil) ma ei tea muidugi kas nendel ka erilist vahet on ja skeemil need võimsad takistid (R32, R33) on näidatud nagu 0,13 oomi aga mul ühel kanalil on ainult üks alles ja see on 0,3 oomi seal... muidugi võimalik, et on suurema takistusega pandud sinna kuna seda on paljud nn. parandada üritand... ühel kanalil on paljud osad üldse puudu ja teisel ei tea kas kõik õiged on... selleks tahtsin kah skeemi, et näha kas on õiged osad... aga, et kas teise taki peaks kah 0,3 panema siis? ja veel selline küsimus, et milleks need kaks potet (R5, R18) seal on ja kas peale osade vahetamist peab nendest mingid voolud, värgid paika regullima?... kuidas seda siis teha... kust mida mõõta, mida kuhu poole keerata jne.
      Oskab keegi targem skeemi järgi nendele küsimustele vastata ehk
      Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
      Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

      Comment


        #4
        Originally posted by Mees Metsast@Oct 7 2005, 14:37
        milleks need kaks potet (R5, R18) seal on ja kas peale osade vahetamist peab nendest mingid voolud, värgid paika regullima?... kuidas seda siis teha... kust mida mõõta, mida kuhu poole keerata
        R5 keerad väljundisse 0 pinge, R18 keerad paika lõppude algvoolu , 0,13 oomi takil
        pingelang ~10mV, algul pote max suurusega ja hakkad tasapisi vähendama.
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment

        Working...
        X