Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõige vingem veneaegne võimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõige vingem veneaegne võimendi

    Oskab keegi koostada miskise edetabeli vene võimenditest arvestades helikvaliteeti?
    Kuidas vene võimendid suudavad konkureerida lääne omadega?

    Uurides siin foorumit olen näinud, et rahvas kiidab odissei 010-i, vene võmendite puhul on määravaks nende kvaliteediklass, mis tähendab, et 0 on kõige parem, 1 tsipa kehvem jne. Kas on mõtet ühte 0 klassi võimendit vahetada teise vastu, näiteks amfiton u-001 hifi asendada odissei 010-ga (määravaks ainult helikvaliteet mitte võimsus)?

    #2
    No ,,BRIG,, on ikka kõva asi
    Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

    Comment


      #3
      seda vene top kolme tahaks teada küll
      Beers of Estonia

      Comment


        #4
        Kindlasti on Odyssei y-010 absoluutne veneaegsete võimude liider-nii kvaliteedilt,töökindlsuselt kui ka võimsuselt. ülejäänud toodang jääb sellele seadmele kes suuremal,kes väiksemalt määral alla. muidugi ei vaidle,et ka teisi h2id tükke valmie ei tehtud,kuid Odyssei y-010 paremat minuteada ei ole. kel on muud välja pakkuda, kirjutagu julgesti.
        ka naabritel on kõrvad.

        Comment


          #5
          Aga Korvet, nt 200UM068?
          Muidu kunagi oli ka Vene võimudest hea arvamus, nüüd aga ei näe nendes väga potentsiaali.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6
            muidu ise sain just odissey ja täitsa hea jah, brig on kah hea- sõbral on ja teenindab väga korralikult rohkem aga eriti ei tea, radiotehnika omad kipuvad lagunema nagu olen aru saanud

            Comment


              #7
              Isiklik arvamus:
              Väljendus vingem oleks vale sõna.Arvestan seadme kvaliteedi näitajaid ja tehnilist lahendust ja pikaealisust ekspluatatsioonis.Eelkõige näitajad!

              1. ODÜSSEI 010 täisvõimendi (ainuke ja arvestatav võimendi)
              2. EST 010 (ainult lõppvõim)
              3. Brig 001 täisvõimendi
              4. Amfiton 001 täisvõimendi

              Kõik muud võimendid on nii nagu nad on ja ei kommenteeri!
              Jutuks võib tulla ka KORVET seeria, kuid mulle ta ei meeldi oma tehniliste lahenduste tõttu.

              Comment


                #8
                Mul samuti kogemusi Odyssei'ga, väga hea ja loomutruu mulje jättis.

                Comment


                  #9
                  Head on Brig 001 ja Amfiton 25AC
                  In SPL we Trust! 136,4 db

                  Comment


                    #10
                    ma omalt poolt annaks miinuspunkte Estonia 010 ja Amfiton 025le ning väikese plussi (nii umbes hinne 3+) annaks Priboi lambikale (audes).
                    Fakt on see et enamus vene võime mingist laojääkidest kokku aretatud.

                    Comment


                      #11
                      Endal Amfiton Y 002 (y)

                      Comment


                        #12
                        Müts maha nende ees, kes tollal suutsid TOOTA asju, mis ei krabisenud, ei kohisenud, töötasid aastaid ja ei riivanud kuulatus nii hirmsasti kõrva. Süsteemi kiuste.

                        Järjestamine ja nostalgitsemine ei paku pinget. Aeg on edasi läinud, KT808A ja Pöögelmanni tehastes suitsutuhaga reostatud lahustes söövitatud K548UN1A-d on minevik, nagu ka palju muudki.
                        If you think education is expensive, try ignorance.

                        Comment


                          #13
                          aga mis kohal oleks priboi lambikad?

                          Comment


                            #14
                            Senised vähesed kuuldekogemused ütlevad, et heli neil on. Isegi neil võimudel, millel bassiregulaatorit pole-olen tähele pannud, et transsvõimul on bass kuidagi väga lahja, kui bassinupp keskele keerata, aga Priboil on ikka kuulda, kuidas löök käib.

                            Comment


                              #15
                              ...Kunagi loeti ka heaks asjaks Vene Venets bändivõimu koos kõlaritega... mõni algaja band võib tänapäevalgi sellega alustada ja mitte sugugi edutult...Kõlarid tundusid küllaltki norm heli tekitavat aga ei mäleta täpsemalt nüansse - seda ka võimu kohapealt.
                              Kõik meeldiv tuleb lambist...

                              Comment

                              Working...
                              X