Teade

Collapse
No announcement yet.

Transide asendus (again)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Transide asendus (again)

    Ehitatava võimuprojekti juures olen takerdunud ettearvamatusse probleemi. Lõputranside driver plaadi väljundtransid MJE 15032/15033 tunduvad olevat tõelised rariteedi mida Eestis ei tunta. Kas ehk keegi teadjamees oskab soovitad kust võiks mainitud isendeid leida. Teretulnud oleks ka kõik analoogid. Parameetritest niipalju et võimu toitepinge saab olema +/- 55 volti.
    Korpus peaks olema kõike muud kui T0-3 sobib näiteks T0-220

    #2
    Originally posted by reiss@May 2 2005, 15:16
    Ehitatava võimuprojekti juures olen takerdunud ettearvamatusse probleemi. Lõputranside driver plaadi väljundtransid MJE 15032/15033 tunduvad olevat tõelised rariteedi mida Eestis ei tunta. Kas ehk keegi teadjamees oskab soovitad kust võiks mainitud isendeid leida. Teretulnud oleks ka kõik analoogid. Parameetritest niipalju et võimu toitepinge saab olema +/- 55 volti.
    Korpus peaks olema kõike muud kui T0-3 sobib näiteks T0-220
    15030/31 Tevalos olemas
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    Comment


      #3
      Jaa seda paari olen ma vaadanud aga parameeter Hfe on neil kordi väiksem kui originaalidel. Kas äkki keegi teab soovitada mõne teise tooteseeria analoogi. MJE15032 parameetrid on Pd=50W, Vceo= 250V (võib ka 150V olla) Hfe=50 (min) ja Ic=1A. Korpus TO-220

      Comment


        #4
        Digi-Key (http://www.digikey.com/) müüb neid.

        Eestisse saab ka tellida, mu töökaaslane igatahes ostab sealt aeg-ajalt mingeid kahtlaseid asju.
        If you think education is expensive, try ignorance.

        Comment


          #5
          Originally posted by reiss@May 2 2005, 17:56
          Jaa seda paari olen ma vaadanud aga parameeter Hfe on neil kordi väiksem kui originaalidel. Kas äkki keegi teab soovitada mõne teise tooteseeria analoogi.
          Mis transid lõppu tulevad, äkki veel suuremad rariteedid.
          32/33le võrdväärseid vist pole, 30/31 peaks järgmine olema koos mõnede
          japsidega.
          Mina datasheedilt küll hFE kordi väiksemat erinevust välja ei lugenud, 32/33 on
          selle sõltuvus kollektorvoolust teatud vahemikus väiksem kui 30/31el.
          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

          Comment

          Working...
          X