Teade

Collapse
No announcement yet.

volume nupp liiga äkiline

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    võtke nüüd natuke hoogu maha,tegu pole raaditehnika 101-ga.kui ta hästi ürgne mudel pole, siis on tal heliregulaatori asemel kaks kontakti millega siis ülduhtmesse lühistamisel muudetakse helitugevust. nii et see ei saa kuidagi olla ei lineaarne ega logaritmine.
    sisendisse jagajat teha pole mõtet,sest sisendis on ta niikuinii olemas. Bozzi viga oli selles, et ta oli liiga oma juhtmevahetuses kinni,ega vaevunud vaatama et kuidas teised sisendid töötavad.
    proovida tuleb teisi sisendeid ja ka teisi signaaliallikaid,alles siis saab lõplikult otsustada, et kus viga ja mida ette võtta.

    Comment


      #32
      heli reguleerimine käib motoriseeritud potega ja töötab väga hästi (ei ragise, mõlemad kanalid toimivad identselt).
      võim on ilmselt toodetud 90'ndate keskpaiku. oman teda ca 5 aastat ja ostsin kasutatuna. pote on mootoriga ühes korpuses ja seda vahetatud ei ole. pote ON logaritmiline.
      minuarust on ka praegutoodetavatel Teac paremaotsa asjadel poteregulaator (aga võibolla ka mitte). igal juhul juhitakse nuppu mootoriga. link

      of course olen ma teisi sisendeid proovinud ja parem pole asi üheski. teistesse sisenditesse saan ma helitugevust reguleerida aga cd ja raadio omi ei saa. see oleks ju ka imelik, kui osad sisendid on vaiksed ja osad röögivad.
      sisendite regullimine oleks tõepoolest võimalik ja suht lihtsalt teostatav aga ma ei taha sellist lahendust.

      ilma signaalita ... on vaikus. volume põhja keerates tekib väike sahin ja väike brumm. läbi ei kostu midagi.

      minu mõte teemat algatades oli, et kas kõlarite poolel on võimalik midagi ette võtta. kui ei, siis ei. so be it.

      tänud veelkord reageerijatele...

      paneme teema lukku

      Comment

      Working...
      X