Teade

Collapse
No announcement yet.

Yamaha AX-396

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Yamaha AX-396

    mida arvata sellisest pillist, mis võivad olla head ja vead, kas tasub osta 3600 eek eest


    Twin Heavy Duty Aluminium-Extruded Heat Sinks for Efficient Heat Dissipation
    Anti-Vibration, Anti Resonance Chassis
    CD/DVD Direct Amplification Circuit with Switch for Excellent Pure Sound
    Linear Damping Circuit
    High Dynamic Power and Low Impedance Drive Capability
    Low-Impedance Power Supply
    Continuously variable Loudness Control and Bass/Treble/Balance
    Remote Control Input Selector (rotary encoder)
    Remote Control Motor Driven Volume Control
    One Switched AC Outlet
    2-Way Binding Post Speaker Terminals (banana/cable)
    6 Audio Input Positions with Tape Monitor


    Power Output RMS (8 ohms, 20-20,000 Hz)
    60w+60w (0.0019%THD)

    Damping Factor(8 ohms, 20-20,000 Hz) 240
    Frequency Response 20-100,000Hz 0.5 to -3dB
    Signal-to-Noise Ratio 110dB
    Dynamic Range 95dB
    Dimensions Width:435mm
    Height:151mm
    Depth:391mm
    Net Weight 8.7Kg

    #2
    "paljuütlevad" andmed küll-kui on tutikas siis hinna mõttes kindlasti "odavam ots"-uuena olen ise näinud 4 300 raha-poes!Muidugi on see hea ja maineka firma toode, mina vast ostaks-kunagi kaalusin põhjalikult selle mudeli ostmist, kuid ostmata ta kahjuks jäi!Tulid uued ja huvitavamad...kvaliteedis ei tohiks küll keegi kahelda, kui siis "gigavatiste" sangade ja HI-FI fännid-kui viimasedki?Ja tulgu needki väitma, et mingi SONY v.m. jura parem on...PS! reaalse väljundvõimsuse kohta on mul küll kahtlane eelaimdus-kas ta mitte isegi protsenti mõnikümmend suurem ei olnud, kuigi ega see siin enam määravat tähtsust ei oma?
    -superradical-

    Comment


      #3
      Selle raha eest saab kasutatud peast palju, palju korralikuma asjanduse. Tegemist siiski Yamaha odava otsa võimuga, midagi erilist ta ei ole - minuarust hinnalt isegi kallis. h34r:
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        Originally posted by intz@Jan 8 2005, 01:30
        Selle raha eest saab kasutatud peast palju, palju korralikuma asjanduse. Tegemist siiski Yamaha odava otsa võimuga, midagi erilist ta ei ole - minuarust hinnalt isegi kallis. h34r:
        asi ongi selles, et ei taha kasutatud tooted, uut asja poest tahan.

        Comment


          #5
          Võin juba ette öelda, et tegu on väga hea võimendiga. Selle raha eest sa paremat poest ei leia vast
          Kindlasti tasub see ost enast ära, bassi ja kõrgete osas ei jää see võimendi üldse hätta, pigem on need jõulised ja selge kõlaga!
          Ja muide soovitan sul ka seda näitajat vaadata: damping factor 240!!! Enamus kodukino ressiiveritel kipub see alla 100 jääma , või siis natuke üle.
          Igatahes olen selle võimendi kohta väga palju head kuulnud ja olen ka ise heli kuulda saanud .

          Kindlasti soovitan sul rääkida kasutajaga Ufonaut , kes omab sellist isendit . Küll kuuled kui palju head see võimendi väärt on

          Comment

          Working...
          X