Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas keegi teab millega tegu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas keegi teab millega tegu?

    Tere .. niisiis vaatasin pööningul ringi ja leidsin kaks võimendi moodi asja ..lähemal uurimisel selgus, et tegu on mingi magnetofinga nimega Nota ja radioola Belarus. mõlema skeemid ja paberid olemas ja lähemal uuurimisel selguset nene võimendi osa on lampidel.. ehk siis lampvõiomendid.Mõte siis selline et proovida kas need on töökorras ja kasutada muusika kuulamiseks või siis mõlemast üks asi kokku ehitada .ps need on originaalid ja näen neid esimest korda ja need on töökorras. Ise ma neid ümber ehitama ega lammutama ei hakka. Kui võimlus tekib siis lisan ka pildid ja tehnilised näitajad. Kui keegi teab nede kohta midagi siis oleks soovitused ja mõtted oodatud.. ette tänades Mart

    #2
    Kui võimalik, lisa täpne toote nimi. Venelastel on peale nime harilikult mingi number kah.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Nota taga numberid ei ole =( aga sellel Belarusil on ehk siis radiola belarus model P-101L .aga kui kellegil asjamehel on msn kah olemas siis tulge rääkige mu oma on Energyfm_58@hotmail.com

      Comment


        #4
        "Nota" lindipoolidega magnetofonipaneele on minu teada kahte varianti toodetud, neid kasutati ka mõne raadio peal. Kumbagil polnud endal võimsusvõimendit sees, et valjuhääldit otse külge ühendada.
        Elektroonika töötab suitsu baasil.
        Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
        Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

        Comment

        Working...
        X