Teade

Collapse
No announcement yet.

kas keegi teab

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kas keegi teab

    kas keegi teab kui võimas võib olla võimendi ja palju ta võib ära toita . . .. ma mõtlen just woofrit . . .
    võimul on nimeks Yamaha RX-V596RDS
    tahax teada palju ma võin sinna järele lükata . ..
    ja selle järgi palju ta ära toidab, siis ostab bassikõlli . ..

    #2
    Kes takistab sul Google kasutamist??
    http://www.google.com/search?sourceid=mozc...-8&q=RX-V596RDS

    Comment


      #3
      ma lihtsalt tahan teada kui võimsa woofri ma võin järgi panna
      http://www.afdigitale.it/edisport/afdigita...5f?OpenDocument

      Comment


        #4
        pane niisuure võimsustaluvusega kui tahad. peaasi, et takistus liiga väike pole.

        Comment


          #5
          mul on taolisel 220W kõlarid taga ja tundub et toidab neid ülegi
          MÜÜA : 10gd & BOSE kõlarid

          Comment


            #6
            mul on 2 x 250W radiotehnika . . .ja 110w pioneeri aktiiv, aga ma tahax wooferi välja vahetada . . . liiga lahja . . .tahaks teada, kas se toidab 800w supaka ära, kui toidaks, siis ostax, aga kui ei toida, siis on halb . . .
            mul on veel selline asi, et 2 radiotehnika kõlarit on katki ja ei tee enam hästi tümmi, kui sain, siis ülihästi tagus . . .

            2. variant, et osta 2 tehnika asemele aupakas, mis mahux sinna tava kõlari auku ehk toidab ära . . .

            Comment


              #7
              nalja teed oma 800 vatiga? See resiiver annab spec'i järgi 70W kanali kohta ja seega 100W kõlar oleks optimaalne(tõeline 100W rms, mitte mingi pmpo või misiganes).
              Lõpetaks ära ükskord selle jutu, et kas toitab ära? Toidab täpselt niipalju, kui võimas see on. Koguvõimsus ei saa ületada kaitsme voolu poolt piiratud võimsust, seega reaalse hinnangu saad siis, kui võtad välja kaitsme, vaatad selle suuruse (amprites) ja korrutad 220-ga. Seejärel jagad kanalite arvuga ja selle veel 2-ga. Sellisest numbrist koguvõimsus üle minna ei saa ja pakendil trükitud numbrid on ainult reklaam. Kõlarid võivad ka olla ükskõik kui võimsad. Kui tahad, pane sinna oma 800-vatine supakas taha, ega see midagi halba ei tee, kui takistus sobib. Kasu sellest on väga väike ja võibolla saad ainult natu valjemat tümmi seepärast, et suuremate elementide kasutegur kipub olema suurem. Tõelise 800W supakaga mingis toakeses võiks aknad minema lasta ja selle jaoks ära otsi võimendit kodutarvete poodidest vaid profihelipoodidest, näiteks http://www.djstore.ee/pood/default.php/cPath/76_77

              Comment


                #8
                ma tahan teada, kas ma saan selle 800w supaka ära toita või ei saa. Ma ei mõtle seda, et rms'i ära toita.
                kui ma saaks 100 rms'i, aga kus kohas ma saaksin selle osta ja palju ma peaks maksma selle eest.

                saatke mulle link kust ma saaks leida ja endale valida sobiva kõlari




                ette tänades

                Comment


                  #9
                  einoh tere hommikust. toitmisejutt viskab siibrisse. Olgu 800W supakas m2ngib sul t2pselt selle v6imsusega mida su ressiiver v2lja annab. seega ja max 50 - 70 W Ehk rahvas seletaks natuke mida ta selle toitmise all m6tleb. Teeme nii, et kui mul on v6im mis annab v2lja max 100W siis sinna j2rgi v6in lykata yksk6ik mis k6lli kasvi 5 W aga point on selles, et ega ma k6lli tervisehuvides ei saa max v6imsusel pilli m2ngitada. Enne v6iks natuke asjade suhted endale selgeks teha siis nn toitmisest v6i midaiganes r22kida.
                  MSN- taneltreima182@hotmail.com
                  telefon katki.

                  Comment


                    #10
                    Sama siin, see toitmise jutt... :angry:
                    Toidab ei toida aru ma ei saa.
                    Tee eksperiment, võta näiteks nii võimas kõlar kui parasjagu kätte saad, olgu see 50W või 500W ja ühenda pleierile klappide asemele ja sa kuuled oma kõrvaga, et ka pleier teeb nende kõlaritega häält ja teeb täpselt nii kõvat häält, kui tema imetilluke võimendi võimaldab. Kui sa katsetad mitut kõlarit, siis saad teada, et suurema tundlikusega kõlarid teevad väljemat häält, kui väiksema tundlikusega. Tavaliselt mängib suurem kast valjemini, kui väike sest tema tundlikus on tavaliselt suurem.
                    Sul on "x" võimendi xxWatti võimas ja kõlar tema taga teeb nii võimsat heli kui võimsat VÕIMENDI VÕIMALDAB.

                    Comment


                      #11
                      Ja veel loogikat jätkates - see võimsus võetakse siis toiteallikast läbi kaitsme ja kui ikka on kaitse väike, siis ei saa sealt suuremat võimsust võtta sama pinge juures. Ja kaitse on tahtlikult väiksem ja seda suuremaga asendades annab alla tugevuselt järgmine komponent. Kui patareilt voolu võtad, siis määrab ära võimsuse ka patarei energia hulk ja ei saa ikka patarei pealt tuba kütta nagu keegi tahtis siin.
                      AHELA TUGEVUSE MÄÄRAB SELLE KÕIGE NÕRGEM LÜLI.

                      Comment


                        #12
                        sry et OT teen, aga ma tunnen end puudutatuna selle koha pealt et "tuba kütta patarei pealt" see ei olnud absoluutselt nii, oli lihtsalt vaja kasutada madalat pinget teatavatel kaalutlustel (muidugi sellepärast kah, et 12v arvuti toitest oli täitsa olemas) ehk hr. digital suvatseb need lambist võetud sõnad tagasi sinna panna?

                        Comment


                          #13
                          kus kohast ma leian seda 100W RMS'i ja mis hinnaks on

                          Comment


                            #14
                            Kurat!, pange see teema lukku. Tuuselda netis ringi. Raske on nagu toksida oma vajadusi otsingumootorisse või mis? Sina teiste eest tööd ei tee ju.

                            http://alpine.ee/prod.php?cat=8

                            palun võta millist tahad aga olgu see viimane kord kus keegi su eest sellise asja ära teeb. Ega ma pahapärast aga ikkagi...
                            MSN- taneltreima182@hotmail.com
                            telefon katki.

                            Comment


                              #15
                              tänan teid kõiki kes viitsisid vastata . . .

                              Comment

                              Working...
                              X