Teade

Collapse
No announcement yet.

kokkupuude ressiivriga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kokkupuude ressiivriga

    kas keegi on puutunud kokku sellise ressiivriga, sooviks arvamust kas tasub osta, kui kellegil on rohkem andmeid selle kohta siis need ka teretulnud
    http://www.tech.ee/everyday.php?mode=Pood&...&top=1&hl=12658

    #2
    vaadates neid andmeid mis nad seal lubacad (5x100 watti surround/2x110w stereo) tekib kahtluseussike, see ei ole kindlasti mitte antud isendi RMS, eriti kui veel vaadata hinnaklassi

    aga heli on suht korralik, olen seda kuulnud korralike kõlarite taga, omas hinnaklassis on heli tõesti õnnestunud, võimsuse koha pealt ei sobi ta diskode tegemiseks... B) :P

    Comment


      #3
      Originally posted by saajatz@Oct 16 2004, 13:31
      vaadates neid andmeid mis nad seal lubacad (5x100 watti surround/2x110w stereo) tekib kahtluseussike, see ei ole kindlasti mitte antud isendi RMS, eriti kui veel vaadata hinnaklassi

      aga heli on suht korralik, olen seda kuulnud korralike kõlarite taga, omas hinnaklassis on heli tõesti õnnestunud, võimsuse koha pealt ei sobi ta diskode tegemiseks... B) :P
      hind seal näidatust kõvasti madalam, saab kätte 2999 EEK iga.

      Comment


        #4
        mu sõbral on see
        suht normaalne asi aga subwoofri väljundisse võiks ka 100 w sisse joosta
        s30 lörtsutas
        selle hinna eest hea
        Darkest beatz...

        Comment


          #5
          Endal KRF-V5060D. Üldiselt tundub väga sarnane pill olevat... Enda mudeli kohta võin öelda et teeb Indreku kõllide taga päris kena häält. Niisugune mõnus ja puhas... Võimsusest ei tule samuti puudu. Bassikaks olevad Audese 75W87-8-d paneb kohe mõnuga mürisema. Suuri puudusi nagu polegi, ainult unetaimer võiks olla, aga see on plaanis ise ehitada...

          Comment


            #6
            Originally posted by MosseVend@Oct 19 2004, 10:50
            mu sõbral on see
            suht normaalne asi aga subwoofri väljundisse võiks ka 100 w sisse joosta
            s30 lörtsutas
            selle hinna eest hea
            KRF-V5570D tuleb subwoofri väljundist 100w välja. Miinuseks on aga see ,et kõlar peab olema vähemalt 6 oomi.
            Tõnis

            Comment


              #7
              Originally posted by tsaarts+Oct 28 2004, 18:32--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (tsaarts @ Oct 28 2004, 18:32)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-MosseVend@Oct 19 2004, 10:50
              mu sõbral on see
              suht normaalne asi aga subwoofri väljundisse võiks ka 100 w sisse joosta
              s30 lörtsutas
              selle hinna eest hea
              KRF-V5570D tuleb subwoofri väljundist 100w välja. Miinuseks on aga see ,et kõlar peab olema vähemalt 6 oomi. [/b][/quote]
              jah aga ta kysis KRFV5070DS kohta,
              ja sellel ei jookse subwoofri väljundisse 100w,
              või on tal siis midagi pekis
              Darkest beatz...

              Comment


                #8
                kui on 5x ja mingi arv , siis seal ei ole subbaka väljundit. 5.seda nimetatakse keskkõlariks. see pole subbaka jaoks. kui on 6x ja mingi arv siis seal on 6väljund subbaka jaoks ja subbakas peab olema tava valjukas ilma võimuta, sest 6väljund on passiivkõlarile.

                Comment

                Working...
                X