Teade

Collapse
No announcement yet.

"Tenet" blu-ray saadaval eeltellimuses

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    "Tenet" blu-ray saadaval eeltellimuses

    Panen igaks juhuks info, et kes huviline plaadi peal filmi omandamisest, siis alates eilsest saab Teneti plaate eeltellida. Nii tavaline blu-ray kui 4K. Ilmub 14.detsember. Ehk siis kohal enne jõule juba.
    Saadaval kõikide riikide Amazonidest ja ilmselt ka mujalt, ei hakkagi linke panema, igaüks vast leiab juba ise

    PS. UK versioon on kärbitud, kõige verisem stseen välja lõigatud.
    Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
    Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

    #2
    Vs: "Tenet" blu-ray saadaval eeltellimuses

    UK versioon tahab häkitud pleierit või mängib igalpool?
    Tahtsin ka ühe lemmiksarja DVDd osta UKst ja üks ostja ütles, et ärge ostke, kuna UK versioon ja ei mängi Euroopas.

    Kuidas subtiitritega on?
    Inglise keelega pole mul muret, aga kodused eelistaks eesti keelt. Vähemalt lugeda

    Comment


      #3
      Vs: "Tenet" blu-ray saadaval eeltellimuses

      Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
      UK versioon tahab häkitud pleierit või mängib igalpool?
      Tahtsin ka ühe lemmiksarja DVDd osta UKst ja üks ostja ütles, et ärge ostke, kuna UK versioon ja ei mängi Euroopas.

      Kuidas subtiitritega on?
      Inglise keelega pole mul muret, aga kodused eelistaks eesti keelt. Vähemalt lugeda
      UK on Euroopa ehk 2. regioon. Seega töötavad kõik plaadid ja euroopast (sh. Eestist) ostetud mängijad koos ilusti. Võid tellida igalt poolt üle euroopa ja probleeme pole. Muidugi võib müüja müüa muu regiooni plaate, aga siis peaks ta selle eraldi ära märkinud olema ja tasub ise vaadata ka muidugi enne ostu plaadi regiooni.
      Ehk siis Eesti on 2.regioon, kõik selle regiooni plaadid mängivad isegi kui pole regioonivaba mängija.
      Kõik 4K plaadid on regioonivabad üle maailma, aga nende mängitamine eeldab UHD mängija olemasolu.

      Eesti subtiitreid Tenetil ei ole, üldse on vähe subtiitreid, soome subid vist olid UK versioonil kõige lähemad meile.
      Kui soov Tenetit eesti subtiitritega vaadata, siis tuleb oodata eesti versiooni kohalikust poest - millal see juhtub, ei tea... äkki samal ajal?? Eestis ei lasta ilmselt välja 4K versiooni eesti keele subidega kuna sel pole siin turgu, blu-ray ja DVD ilmselt mõlemad ikkagi tulevad - oleks loogiline eeldada
      viimati muutis kasutaja Cartman; 13 11 2020, 10:52.
      Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
      Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

      Comment


        #4
        Vs: "Tenet" blu-ray saadaval eeltellimuses

        Nu näiteks see komplekt (olen paadunud Salatoimikute fänn ja ammu juba käsi sügeleb selle komplekti järgi)
        https://www.ebay.co.uk/itm/THE-X-FIL...K/252581767632

        Näitab kirjelduses küll, et :
        Region Code DVD: 2 (Europe, Japan, Middle East...)

        Samas üks ostnutest kirjutab, et tema seda tööle ei saanud.
        tried to watch one of the DVDs recently. The screen read, "cannot play on this device." I tried another. Same problem. Apparently, because it came from the UK, it has a code on the discs which means it'll only play on specific DVD players. Now I have to find out what kind I need. I'm extremely disappointed!

        Comment


          #5
          Vs: "Tenet" blu-ray saadaval eeltellimuses

          Loomulikult see kommenteerija oli probleemi ees, sest tema asub USA - s, kus muu (esimene) regioon. Ise oli rumal et UK (Euroopa) oma tellis.
          Aga soovitan kindlasti blu-ray versioon osta, pilt mitu korda parem. Ja kui BR mängijat pole, siis tasub kasvõi kõige odavama osta, kui ikka nautida tahad fännina.

          Edit: vaatasin, et 80€ saab mängija kätte, x files bd versioon küll poole kallim kui dvd, aga kokkuvõttes palju palju parem ost. Olen isegi kaalunud selle komplekti omandamist, aga pole ostuni jõudnud just seetõttu, et mõtlen, millal seda küll vaadata jõuan

          Teen veel ühe editi: miks eBayst ostad? Amazon müüb palju odavamalt kõike ja parema tagastusõigusega, kui peaks midagi viga olema.
          viimati muutis kasutaja Scott; 21 12 2020, 05:34. Põhjus: eelmist postitust ei pea täielikult tsiteerima
          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

          Comment


            #6
            Vs: "Tenet" blu-ray saadaval eeltellimuses

            Amazon UK mõtled?

            Amazon probleem selles, et ei taha palju asju saata Euroopasse.
            Võibolla UK versioon parem.
            Ei ole süüvinud sellesse.

            Aga olen piilunud ühtteist sealt.
            Kunagi katse oli, tellisin Ender 3 jaoks need kollased vedrud 4 tk.
            Täitsa tuli koju pakk.
            Rohkem pole tellinud.

            Ma ei tea, kas Amazon teeb vahet Soomel ja Eestil.
            Kaubavaliku ja eelkõige saatmise osas.
            Olen 90% ajast Soomes.
            Ebay pakid tulevad ilusti ja Soomest endast.
            Aga amazoni kohta ei tea.

            Vahest tundub mõni asi seal jube kirvehinnaga.
            Või siis asi on ok hinnaga, aga saatmine ületab kõik.

            Aga ma uurin asja.
            Nagu igalpool, on mõttekas tellida mitut asja, et postikulu nagu nii nõme poleks ühe asja juures.

            Comment


              #7
              Vs: "Tenet" blu-ray saadaval eeltellimuses

              Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
              Amazon UK mõtled?

              Amazon probleem selles, et ei taha palju asju saata Euroopasse.
              Võibolla UK versioon parem.
              Ei ole süüvinud sellesse.
              amazon.com on USA ja sealt üldjuhul ka pole mõtet tellida, kui pole just midagi eriti spetsiifilist, mis ainult sealt saadaval. Aga kõik ülejäänud amazonid, UK, DE, jne, Euroopa omad on samuti vabalt kasutatavad. Jah, kõike ei saadeta, aga paljut siiski, Soome peaks tarne olema veelgi parem kui Eestisse.

              Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
              Millest selline järeldus, et bluray "pilt mitu korda parem" ? Millest selline sorry väljendit, lollakas seisukoht?
              Parem on ta siis kui kogu materjal on paremini teostatud.
              See BD vaimustus oli nagu moeasi -pinnavirvendus mis edasi kuhugile ei arenenud. 2a või umbes nii tagasi sai silmad punnis vaadatud 4K mängijat siit ja sealt aga kui hakkasin vaatama, et mis filme ka müüakse siis - mis mõtet on osta riiulisse samad asjad mis seal DVD ja BD kujul, siis ka 4K BD-l?
              Loomulikult sõltub vanade filmide ja seriaalide kvaliteet nende "ümbertöötlusest" ning kes on seda teinud ja kui hästi. On ka mul blu-ray plaate, mille kvaliteet on kohutav, aga see pole plaadi süü, et kehv materjal sinna pandi.
              Nüüdsel ajal on ka palju vanemaid klassikalisi filme ümber töödeldud 4K formaati ning need on paremad kui kunagi varem - sõltub puhtalt tegijast.

              Kuna enamikul inimestel on tänapäeval 4K või vähemalt FHD telerid, siis ostes DVD plaadi, on kvaliteet juba füüsiliselt plaadi võimekusega piiritletud oluliselt madalamaks kui teler võimaldaks, filmile ei anta isegi võimalust olla parem.
              Mida ja kust vaadata, on alati maitseasi. Minu jaoks on sama filmi tavalise blu-ray või 4K blu-ray pildil tuntav vahe sees, DVD ostmise mõtet isegi pähe ei tule Loomulikult pole see blu-ray kellelegi kohustus - minu nägemuses on lihtsalt suur vahe sees.
              Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
              Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

              Comment


                #8
                Vs: "Tenet" blu-ray saadaval eeltellimuses

                Mõnes mõttes olen sinuga nõus ja mõnes osas mitte.
                Eestist pole midagi osta, kuid see ei tähenda, et filme pole hulgi saadaval, sh 4K filme. Juba paar aastat tuleb enamik filme 4K-s välja, samuti palju klassikat antakse uuesti 4K-s, saadavuse probleem on ainult Eestis poes. Kas midagi on soov vaadata, see on muidugi alati personaalne maitseasi.
                Kui mõelda nii, et kõike on juba nähtud ja uuesti ei vaata, siis muidugi ei ole mõtet mitte midagi endale soetada. Plaadid on tänapäeval paratamatult tõsiste fännide pärusmaa, kes on valmis sama filmi vaatama ka uuesti 99% ei osteta endale ühtegi filmi mitte ühelgi plaadil, paremal juhul omatakse netflixi vms teenust, kehvemal juhul istutakse ainult torrenti otsas.
                Mis puutub erinevuse mittenägemisse, siis minu jaoks on erinevus väga suur 4K vs tavaline BD, DVD-st rääkimata, enamikul inimestel on kvaliteedist ja selle erinevusest muidugi täiesti savi.
                Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                Comment


                  #9
                  Vs: "Tenet" blu-ray saadaval eeltellimuses

                  Blueray mängija tuleb osta nagunii.
                  Kuna mingid nädalad tagasi tuli ära järgmine "pärl" minu jaoks: The Thing blueray peal
                  Mulle meeldivad õudukad, paranormaalsus jms temaatika.
                  Sestap sai tellitud. 82a versioon on ikka tasemel. 2011 pole näinud.
                  Lisaks on tohutult huvitavat lisamaterjali plaadil.


                  Tuleb hakata mängijat valima.
                  Kas Sony on ikka kõva sõna tänapäeval või on teisi ja paremaid?
                  Hind pole hetkel oluline.
                  200-600.

                  Comment


                    #10
                    Vs: "Tenet" blu-ray saadaval eeltellimuses

                    Eks firma on maitse asi, mina vaataksin Panasonic'u dp-ub820 poole

                    Comment


                      #11
                      Vs: "Tenet" blu-ray saadaval eeltellimuses

                      Sony pole enam selline nagu aastakümned tagasi, samas toodab jätkuvalt korralikku kraami.
                      Sellise eelarvega võiks võtta juba 4K mängija.
                      Panasonic või ka Sony oleks küll firmad, mille poole võib vaadata.
                      Ise olen paraku Panasonicu paadis ja nende mängijad üldiselt praegu vist valitsevad 4K osas turgu.
                      Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                      Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                      Comment


                        #12
                        Laupäeva öösel pandi teele, varsti jõuab
                        Lisatud failid
                        Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                        Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                        Comment


                          #13
                          Muljed Teneti 4K UHD blu-ray plaadi vaatamisest (väline Youtube link)

                          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                          Comment

                          Working...
                          X