Teade

Collapse
No announcement yet.

Abi vaja TV MUX-idest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Abi vaja TV MUX-idest

    Kas keegi juhataks kohale, kus on MUX-ide sagedused. Otsing tõi igasugu saasta. Tänud!

    #2
    Vs: Abi vaja TV MUX-idest

    https://levira.com/saatejaamad.pdf
    Kas seesama pdf (created: 2019-12-03 16:08:30), mis on tegelikult juba aegade algusest olemas olnud, siis ei sobi?

    Comment


      #3
      Vs: Abi vaja TV MUX-idest

      Tnx! Pisut abi, aga mind huvitavaSoome kanalid rohkem. Seal on MUX-id A-F, aga sagedusi ei leidnud. Praeguse ilmaga on tihti vaja vahetada Soome saatjaid, kuna ülilevi teeb mõne tummaks: järgmisel päeval on vastupidi. Telekas annab küll sageduse, aga ilus oleks tabel, siis saaks võrrelda, millise saatja parasjagu kätte saab. Ehk annab kokku midagi tuletada.

      Comment


        #4
        Vs: Abi vaja TV MUX-idest

        https://www.digita.fi/wp-content/upl..._Taajuudet.pdf

        Comment


          #5
          Vs: Abi vaja TV MUX-idest

          Tnx! miskipärast ise ei leidnud. Siit annab aretada.

          Comment


            #6
            Vs: Abi vaja TV MUX-idest

            Siit näed kus saatjad on:
            https://www.digita.fi/verkkojen-saat...-ja-saatavuus/
            Suurendades ja klikkides saab ka sagedused kätte.
            Kanavat
            Espoo

            Kanavanippu A
            Taajuuskanava / Taajuus, K32 / 562MHz

            Comment


              #7
              Vs: Abi vaja TV MUX-idest

              Tnx! Selle leidsin üles, tihti tuleb tuleb mingi asja saamiseks teha kümneid klikke ja siis on kah võimalus mööda panna. Kena suve!

              Comment


                #8
                Vs: Abi vaja TV MUX-idest

                https://www.traficom.fi/fi/viestinta...semat-suomessa

                Värske, kõik saatejaamad. DNA VHF-sagedused on välja lülitatud, aga neid ei näinud ennegi.
                73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                ATiP1pN4XeM

                Comment


                  #9
                  Vs: Abi vaja TV MUX-idest

                  Eh. Mul on DNA kaart, aga ei saa CMorega kokkuleppele, et teha leping oma nimele: nad ei tohi välimaalasega lepingut teha. Niipalju siis selle õnnetu EU teenuste vabast liikuvusest. Sõber, kes selle kaardi hankis ja tegi enne koroonat lepingu ei ole enam ametis ja nüüd tuleb leida Soome isikukoodiga isikukoodiga semu, kes oleks nõus lepingu tegema. Enne koroonat see töötas: sõber saatis arve mulle: maksin ära (algul DNA, pärast Digita) ja CMore Sport tuli. Jama kuipalju.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Abi vaja TV MUX-idest

                    Miks arvad, et ülilevi, ma olen arvanud, et mere auramisega seotud. Kohati signaal päris nullis. Samas olen kasutanud ise ka seda antenni keeramis võimalust Espoost ca 30 kraadi vasakule olid samal sagedusel samad kanalid(või oli mõni mux puudu, ei mäleta täpselt, hetkel keeramis võimalust pole) See kevad ju keerati kõik muxid ringi, võimalik, et enam pole ka. Mul kaovad ka eesti kanalid kohati ära, HD tulek andis päris hea reservi osadel kanalitel(olen ka Kristiina peale keeranud aga seal suht nõrk signaal). Hiljuti vaatasin mingit huvitavat saadet Yle pealt ja algus oli HD(T2), keskel pidin minema tava (T) ja lõpus jälle HD(T2)peale ja sai terve saade vaadatud(eriti käib närvidele see kui muidu hakib aga reklaami ajal korralik pilt ees, siis on tunne, et keegi meelega kotib).
                    Kas keerad käsitsi või on mõni tubli abiline(kunagi käis mõte läbi, et kasutada sati panni pöörajat aga mõtteks ta jäi).

                    Comment


                      #11
                      Vs: Abi vaja TV MUX-idest

                      Ega ma pole kindel et ülilevi, aga päikese seisuga on seotud. Soome pilt kaob soojade, selgete ilmadega kl. 18 ajal ja päikeseloojangu ajal. Vahel rohkem, vahel üldse mitte. Mul ei ole vaja keerata: on siksak antennid: kaks tükki, suurem ja väiksem (et katta kogu segedus) liidetakse võimendis. See on selline antenn, kus kaks ruutu on nurkapidi koos ja sinna tuleb fiider, Reflektor ka taga. Selle suunakarakteristik on nii lai, et Lasnamäel ei pea keerama. Võimalik, et keeramisest oleks abi. Yagisid ei saa panna: neeed onpikad ja korterisse kuidagi ei mahu.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Abi vaja TV MUX-idest

                        See, mida kirjeldate, ongi klassikaline ülilevi. Ja viimatise kuumalaine ajal oli ülilevi päris tugev.

                        Kas satipanni installeerimise võimalust ei ole? Piisab 50 cm offsetantennist. Pole ülileviga probleeme, ainult tugeva sajupilvega kaob signaal. Saab samad ja veelgi rohkem kanaleid. Lepinguvärk on ka lihtsam, kui maapealse DNAga.
                        73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                        ATiP1pN4XeM

                        Comment


                          #13
                          Vs: Abi vaja TV MUX-idest

                          Võimalus on rõdul, mis on kenasti lõuna poole. aga telekas ja antennid on põhja pool (Soome) ja läbi korteri juhtmete vedamine on tülikas. Pealegi on vabakanaleid piisavalt ja tundub, et saad delle CMore ka käima: siis on küll ja rohkem.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Abi vaja TV MUX-idest

                            Härrased, täpselt samamoodi kaob Pirita mastist tulev signaal siin soome poolel, lihtsalt kukub vähe pärast kella 18 nulli, talvel varem, tunni-poolteise jooksul tuleb tasapisi tagasi. Ülilevi ei kesta kuid, pigem päike ja mere auramine. Kusjuures sombuse ilmaga on häire lühiajalisem.
                            Elektrooniku kassil on neli jalga: sisend, väljund, maandus ja toide.

                            Comment

                            Working...
                            X