Teade

Collapse
No announcement yet.

Tv/digiboxi heli läbi kodukino

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Tv/digiboxi heli läbi kodukino

    Mu meelest sai teemaalgataja mitmeid asjalikke soovitusi (nagu minagi )- kokkuvõtvalt, kas Scott 7. postitus või - OSX -..selle asemel et toetada hiina kommunismi....vajalikud pinnid leiab iga vähegi helitehnikaga kokkupuutunu minutiga.
    viimati muutis kasutaja martk; 03 06 2020, 23:07.
    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

    Comment


      #17
      Vs: Tv/digiboxi heli läbi kodukino

      martk - kumb pool sulle rohkem meeldis selles mida minult esile tõstad...?

      Ma ausalt öeldes ei saa sellest aru miks martk üleülse oma postitust muutis/kustutas, kas selleks et saaks hiljem rääkida et ma midagi "lasin auklikuks"?
      Tema soovitus oli selline - https://www.ebay.com/itm/4K-2K-HDMI-...72.m2749.l2649
      ja mida mina lisasin, on kõigile ju näha (#5), kas see vastus ei ole nii, tahate öelda?

      Inimene tahab lahendust, tahab seda võimalikult ruttu, siis asi mis võibolla, kui ikka üldse saabubki, on kohal umbes kuu aja pärast ja see sama tulemus on juba täna ja praegu masinas olemas - ole ainult ja pane otsad külge, siis ma ju võin seda nimetada. Või...?

      Muide, neid 9pin digiboksi juhtmeid on olnud isegi ostas müügil, seega peab neid kuskilt lähedalt valmiskujul saama, ma uuesti ütlen - suhelge Elisa kui digiboksi müüjaga, tal ei tohiks olla keeruline õiget juhet saada.
      viimati muutis kasutaja OSX; 04 06 2020, 00:08.
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        #18
        Vs: Tv/digiboxi heli läbi kodukino

        Sellel digiboksil on analoogväljundi pesal (scart) kaks alumise rea ühendusviiku audio signaalid. GND saab pesa metallosast. Analoogväljund töötab ka koos hdmiga ehk heli tuleb nii telekast kui ka võimendist. Hetkel jään vastuse võlgu kumb on parem kanal, kumb vasak.

        Comment


          #19
          Vs: Tv/digiboxi heli läbi kodukino

          Vaja on 2te juhet HDMI-HDMI ja 3,5mm to RCA.
          Digibox HDMIga teleka külge ja teleka kõrvaklapi väljundist 3,5mm to RCA juhtmega võimu.

          Comment

          Working...
          X