Teade

Collapse
No announcement yet.

Pilt on aga hääl kaob ära

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Pilt on aga hääl kaob ära

    Teler Thompson tööle lülitades toimetab nagu kord ja kohus. Ca poole tunni pärast kaob heli ca minutiks siis jälle töötab mõnda aega ja siis jälle kaob heli ja selliselt kuni viimaks enam heli tagasi ei tule enne kui lülitad teleri välja ja lased nn jahtuda. Siis jälle sama ring. Mis võib olla viga ja kas väheste teadmistega elektroonikast on see viga kuidagi parandada?

    #2
    Vs: Pilt on aga hääl kaob ära

    lõhnab nagu kusagil oleks halb kontakt (oksüdeerumine) või külmjoodis.

    Comment


      #3
      Vs: Pilt on aga hääl kaob ära

      Või siis helivõimu kivi jamab/kuumeneb üle. Jahtub ja siis töötab jälle.
      Mis TV mudel?
      Kui näiteks lasta tal pool tundi töötada Mute peal ja siis heli sisse, kas siis toimib ka ~30 minti?
      Hobielektroonik. Parandan katki läinud elektroonikat.
      Huvid: mikrokontrollerid, CNC, DIY, 3d printer: Prusa i3.

      Comment


        #4
        Vs: Pilt on aga hääl kaob ära

        Ma mõtlesin esimese hooga, et tegemist on mõne naisterahvaga

        Telekatel on ka teisi heliväljundeid – kas välisele võimendile, kõrvaklappidele jne. Proovi mõnest alustuseks, siis saab ehk aru, kus viga võib peituda.

        Comment


          #5
          Vs: Pilt on aga hääl kaob ära

          Proovisin kõrvaklappidepesa ja ka see on vait, kui teler vait jääb. Järelikult kõlarite viga ei ole, on minu järeldus, aga milline see võimendi "kivi" veel on, on minu jaoks juba tuumafüüsika ja selle vahetamisega ma ilmselt hakkama ei saa. Pole vahendeidki. 

          Comment


            #6
            Vs: Pilt on aga hääl kaob ära

            Teleka mudel kirja! Ja veel parem oleks kui saaks teleka sees olevast põhiplaadist ehk mainboardist korraliku foto...kohvipaksu pealt veel ei oska ennustada ega öelda mis ja kuidas...

            Comment


              #7
              Vs: Pilt on aga hääl kaob ära

              Esmalt postitatud Kaspar55 poolt Vaata postitust
              Proovisin kõrvaklappidepesa ja ka see on vait, kui teler vait jääb. Järelikult kõlarite viga ei ole, 
              Proovi nüüd enne võimendit oleva signaaliga - välise võimendiga AV pesa audiosignaaliga.

              Comment

              Working...
              X