Teade

Collapse
No announcement yet.

Teler ja wifi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Teler ja wifi

    Sai soetatud moodne teler- https://www.euronics.ee/t/80149/tv-j...ue40mu6172uxxh , et sellega läbi ruuteri netist filme ja saateid vaadata. Pidevalt ei suuda ta lehti avada. Kas viga on minu neti ühenduses või teleritel ongi nõrk protsessor netis käimiseks? Kui kohe juhtmega läbi arvuti vaatan, siis pole mingeid probleeme pildi näitamisel. Ruuteriks on minu mobiil.

    #2
    Vs: Teler ja wifi

    Esmalt postitatud maidor poolt Vaata postitust
    Kui kohe juhtmega läbi arvuti vaatan, siis pole mingeid probleeme pildi näitamisel.
    Vaatadki siis prooviks juhtmega läbi teleri, pole ju raske.

    Comment


      #3
      Vs: Teler ja wifi

      Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
      Vaatadki siis prooviks juhtmega läbi teleri, pole ju raske.
      Noh vaatasingi läbi arvuti telerist ja pilt jooksis kui kulda.

      Comment


        #4
        Vs: Teler ja wifi

        Esmalt postitatud maidor poolt Vaata postitust
        sellega läbi ruuteri netist filme ja saateid vaadata ... Ruuteriks on minu mobiil.
        Kas sa pead silmas oma telefoni ekraanipildi saatmist teleri ekraanile?

        Comment


          #5
          Vs: Teler ja wifi

          Mitte ei saa aru, mida sa vaatad ja kust kohast sa vaatad ning millisel juhul tekib probleem.

          Esmalt postitatud maidor poolt Vaata postitust
          Pidevalt ei suuda ta lehti avada.
          Mis lehti? Internetis asuvaid lehti? Arvutis asuvaid lehti? Vaatad läbi WiFi? Vaatad kaabliga? Läheb pilt telefonist arvutisse ja sealt kaabliga telerisse?

          Comment


            #6
            Vs: Teler ja wifi

            Esimeses postituses ju kirjeldan, et telekas on wifi võrgus ja ruuteriks minu telefon.

            Comment


              #7
              Vs: Teler ja wifi

              Selge, ma sain alguses aru, et arvuti jaoks on mingi muu netiühendus, mitte seesama telefon. Seega kaablinetti majapidamises pole, selge. Aga telefoni vahetult teleri lähedale oled proovinud panna, probleem äkki WiFi leviga?

              Comment


                #8
                Vs: Teler ja wifi

                Vbolla Samsung ses suhtes uuem ja parem aga enda 2014 ostetud nuti Grundig on ka veebi brausimisel aeglane. Samas, Youtube töötab üle wifi ilusti.
                Maailm oleks puhas ja süüta
                kui poleks õllejogurtit
                - Õ.Õ.

                Comment


                  #9
                  Vs: Teler ja wifi

                  Sain ma õigesti aru, et arvuti on telefoniga ühendatud usb kaabliga aga teleka jaoks teed hotspoti?
                  Mul tahvli ja telefoni vahel ka kohati ühendus jamab samas USB kaabli kaudu on stabiilne. Pole aru saanud, kus kala on, kohati aitab tahvli wifi katkestamine, samas pole sellest miskit abi, telefoni interneti ühenduse sisse/välja lülitamine on ka aidanud, sama hotspotiga. Asi lihtsalt jääb kerima, mingi info nagu liiguks aga pilt kohale ei jõua, kui aga wifi välja lülida tuleb kohe teade, et serveriga ei saa ühendust.
                  Arvutist ei ole võimalik prooviks ühendust välja jagada?

                  Kuidas telekas muidu on, ma ise hetkel LG ja Samsungi vahel ja ei oska otsustada?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Teler ja wifi

                    Olen samuti vahel neti lihtsalt korra välja lülitanud ja vahel see aitab. Telefon ise alati teleka ja arvuti kõrval. Arvan siiski,et süü mõlemal- tele2 nett kehv ja teleka prose netis käimiseks nõrk.

                    Olin samuti LG ja Samsungi vahel. LG pakub sama raha eest suuremat telekat. Mulle sai otsustavaks Ultra HD ja pult, millel väga vähe nuppe.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Teler ja wifi

                      Pole neil uuematel Samsadel häda midagi, ei wifi ega juhtme otsas. Probleem võib olla hoopis selles et telefoni wifi saatja ei ole sertifitseeritud ning seetõttu on ühendus kuidagi vigane. Kui panna korralik sertifitseeritud AP siis töötab Samsa kui kulda üle wifi, sealhulgas ka UHD content.
                      Veebibrauseri kasutamisel on see kiiks et mitmed kohad ei tunnista TizenOSi nagu õigeks asjaks ja seepärast kuvatakse kas vigaselt või üldse mitte, see on hoopis konkreetse koodijuku teema. Lehdedel kus probleeme pole, on kiirus normaalne, aga muidugi moodsa arvutiga on veidi vahe sees viimase kasuks.
                      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                      Konfutsius

                      Comment


                        #12
                        Vs: Teler ja wifi

                        Ma ei tea, kas peaks ostma telerile mingu usb wifi adapteri? Iga kord pean telekale netti üles otsima, ise ta seda otsima ei hakka. Täna proovides jälle loobusin. Pool lehte laeb alla ja kõik. Telefoni neti kiiruseks oli 8-10Mbit/s.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Teler ja wifi

                          Esmalt postitatud maidor poolt Vaata postitust
                          Ma ei tea, kas peaks ostma telerile mingu usb wifi adapteri?
                          Võib kahtlustada, et päris suvaline tööle ei hakka, enamasti on mingi firmalogo kandev vaid lubatud.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Teler ja wifi

                            Pigem midagi sellist:

                            Comment


                              #15
                              Vs: Teler ja wifi

                              Kasutus juhendis oli samuti kirjas,et kui mingi jubin hdmi pistiku panna, tunneb telekas kõik ära. Üks tark mees ütles, et kui telekas Samsung, siis võiks telefon samuti olla. Siis muresid poole vähem.

                              Comment

                              Working...
                              X