Teade

Collapse
No announcement yet.

Daewoo DLP-17D3 lapselukk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Daewoo DLP-17D3 lapselukk

    Mul on laual laiali üks pealkirjas mainitud isend. Esialgu arvasin, et katki, aga internetis tunides selgus, et rohelise-punase vilkumine tähendab lapselukku. Viimasest tulenevalt käivitub telekas ainult puldist ja lapseluku saab ka ainult selle kaudu maha võtta.
    Kolleegi käest sain laenuks Harmoni 525 universaalpuldi. Proovisin sinna palju erinevaid teleka mudeleid. Mitmega saan pildi ette, mitmega saab menüüsse ja ka menüüs üles alla liikuda, aga ühtki sellist pole leidnud, mis suudaks "OK" funktsiooni täita. Telekas reageerib "OK" nupule tulukeste vilkumisega, nagu kõigile teistele tööklahvidele, aga aru ei saa.
    Kuna telekas läheb autosse, siis puldi olemasolu ei ole kriitiline, tahaks eelkõige lapseluku maha saada.

    Kas keegi teab, et see isend on mingi teise tootja kloon ja saaks kasutada mingi teise mudeli seadeid. Tahaks keegi mulle laenata pulti või ma tuleks ise kohale ja õpetaks enda puldile vajaliku käsu selgeks. Muid lahendusi võib loomulikult ka soovitada.
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    #2
    Vs: Daewoo DLP-17D3 lapselukk

    kõikse lihtsaim variant oleks see pisike telekas kaenlasse võtta ja astuda läbi mõnest töökojast ntx Tallinnas Speleta-st vms..või kuskilt pulte müüvast poest..neid peaks päälinnas jaguma.

    Comment


      #3
      Vs: Daewoo DLP-17D3 lapselukk

      Võimalus muidugi seegi, aga see tähendab, et peaks teleka kesta sisse tagasi monteerima
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #4
        Vs: Daewoo DLP-17D3 lapselukk

        veel variant et mälukivi sisu ära nullida säilitades muidugi originaalsisu..ehk mõikab

        Comment

        Working...
        X