Teade

Collapse
No announcement yet.

Telestari pult ei ühildu TeliaTV uue puldiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Telestari pult ei ühildu TeliaTV uue puldiga

    Telestar teleka pult töötab mul järgmiselt: käima panekuks tuleb vajutada suvalisele numbrile, välja lülitub punasest (peaks vist olema on/off nupp) nupust.
    TeliaTV puldiga ühildades on tulemus selline: kui ühildada numbri nupuga, saab Telia puldist teleka ainult käima panna ja kui ühildada on/offi nupuga, saab Telia puldiga ainult kinni panna.
    Märgin siinkohal ka ära, et vana Elioni puldiga see telekas ühildatud sai. Kuidas, seda ma ei tea

    #2
    Vs: Telestari pult ei ühildu TeliaTV uue puldiga

    Eeldan, et kasutad uut Telia pulti.
    Sellele saab anda kolm funtsiooni teleri mõistes: TV sisse/välja klahv, teleri hääl vaiksemaks ja teleri hääl kõvemaks.
    Ehk kolm nuppu, kolm käsku.
    Praegu, Telestari puldiga, oleks vaja justkui nelja käsku. Sisse, välja, kõvemaks, vaiksemaks.
    Kõiki nelja ei saa.
    Kui sul teleka helitugevus suudab jääda peale väljalülitamist samale tasemele, mis enne, siis mina ristiks uuel puldil ühe helinuppudest teleka sisse- või väljalülitamiseks.
    Ehk koolitaks uue puldi nii, et:
    TV sisse/välja Elionil == suvaline kanalinupp Telestaril [ehk teleka sisselülitamise käsk]
    VOL + Elionil == TV heli kõvemaks Telestaril [ehk teleka heli valjendamise käsk]
    VOL - Elionil == TV OFF Telestaril [ehk teleka väljalülitamise käsk]

    PS! Elioni kanalinuppudele kasutaja uusi funktsioone ei saa lisada.
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment

    Working...
    X