Teade

Collapse
No announcement yet.

Rantelon antennivõimendi UHF 21-69

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Rantelon antennivõimendi UHF 21-69

    Absoluutselt nõus. Selles vallas pisiasju pole. Korduvalt kogetud, kui vene kroonus raadioreleejaamade ja nende antennide hoolduse ja remondiga sai tegeletud. Ehkki julgelt võib väita et tänapäeval näeb porri palju rohkem kui toona ammuses vene militaartehnikas....

    Comment


      #17
      Vs: Rantelon antennivõimendi UHF 21-69

      Võimendi võib ka genereerida. Lihtne võimalus sellele jälile saamiseks on võimendi ilma antennita sisse lülitada ja boksis kõik sagedused läbi vaadata (mitte otsida). Kui mõnel sagedusel signaalitugevus S on nullist märgatavalt suurem, siis võimendi genereerib.
      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
      ATiP1pN4XeM

      Comment


        #18
        Vs: Rantelon antennivõimendi UHF 21-69

        Aga äkki tasuks teha tagasihoidlik infopäring Ranteloni, või lausa tulla linna kaema ja töökojast läbi hüpata?
        Halvimal juhul lähed sama targalt tagasi.
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          #19
          Vs: Rantelon antennivõimendi UHF 21-69

          Millised olid siis transistoride K pinged?
          Antennivõimendid projekteeritakse nii, et 1. transistor töötab voolul, mis tagab väikseima müra. BFR93A on 5mA. Teine aste on olenevalt skeemist väike müra (võimendil 3 astet) või suur võimendus (võimendil 2 astet). Suurim võimendus on BFR93A 30mA kollektorivoolul. BFG541 on max võimendus 40mA kollektorivoolul. Eks K pingete ja voolu üldtarbe järgi saab kalkuleerida või arvutades toitepinge ja kollektoritakistuse järgi.
          Tavaliselt on läbi esimene aste – isegi äike võib transistori rikkuda kui kaitsedioode pole ees.
          Kõrgemate sageduste mittevõimendamine võib olla seotud kondensaatori katkestusega, mis šunteerib mõnda E takistit.
          Masti otsas oleva võimendi võimendustegur peab vastama kaabli sumbuvusega. Juhul, kui antennivõimendis on väiksema müraga transistor kui TV, siis võib suurem olla.

          Comment

          Working...
          X