Teade

Collapse
No announcement yet.

Vene telekad...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vene telekad...

    Mul oleks järgmine palve:
    Kui kellelgi on kodus või tööl jalus mõni vana vene TV, siis oleks väga tore kui see leiaks endale koha mitte prygikastis, vaid hoopis minut kodus... :P
    Transport oleks minupoolne 8)

    Yhendust saab mailiaadressil: webmaster@gemini.ee


    Ette tänades TheJX
    Audiol on hing sees...
    NotAnotherDigg

    #2
    Ma vaatan, et väääga nadi olukord on siin meie riigis...isegi mitte vanu vene telekaid ei leidu enam kodudes...põhjus vict see, et mudu ei võeta meid EU-sse kui kõik kodudes importkaup pole... :P
    Audiol on hing sees...
    NotAnotherDigg

    Comment


      #3
      On ikka mõned, ainult, et elulooma niest enam ei saa, kined puha läbi.

      Comment


        #4
        Või kui kellelgi on mõnda monitori, mida enam vaja pole!
        giga99@hot.ee

        Comment


          #5
          Oleks üks vene telekas küll pakkuda,aga kas sa viitsid
          Pärnusse järele tulla?

          Kui tahad siis anna teada

          Comment


            #6
            Vene telekaid leidub ikka, aga mitte algsel kujul vaid juppidena ja ümbertehtud kõiksugu vidinateks. ;D
            transistor[ätt]starline[punkt]ee

            Comment


              #7
              Mul ka 1 vene suur kast (värviline), aga ka Pärnus kolmandal korrusel.

              Comment


                #8
                ma või sulle neid telekaid kasvõi 10 anda kui sa ise need minemaviid mõni kahtlaselt töötab aga kui kaua punnitad siis saad 10 telkustvb.1normi telku kokku irwww ;D ;D
                Mehed Punk On Elu!

                Comment


                  #9
                  Ehhh...unustasin vict mainida, et pole absoluutselt tähtis, kas antud aparaat on töökorras või mitte, SEST mul sellest ainult vidinaid tarvis.. :P
                  Audiol on hing sees...
                  NotAnotherDigg

                  Comment


                    #10
                    ok kus sa elad see ma pesitsen viljandimaal mitu telkut sii saada thad ag kas telku piab olema w6rviline või mingi tavaline(mustvalge)njah egas midagi tule ja vii siis minema kui sa niiväga tahad ;D ;D
                    Mehed Punk On Elu!

                    Comment


                      #11
                      DEEEM...ise olen põline Tallinlane... vahet ei ole, kas tegemist on värvilise või m/v telekaga...yldiselt>>mida suurem, seda parem, nii et kui sul on tõesti pakkuda mõni "tõsine" kummut, siis ei oleks vahemaa probleemiks :P
                      Audiol on hing sees...
                      NotAnotherDigg

                      Comment


                        #12
                        siis jah see 1 kysimus see ,et kas sa oled tudeng we ma nägin oma sugulase videot(kes oli paaraastat tagasi tundeng),et nad tegis nii,et yhel heal pärval kogusid kõik vanad telekad ja videomakid kylmkapid jne. kõik kogusid kokku ja siis viisid telkud kõik Ž1 kolmanda korrude ruumi ku need telekad ykshaaval alla loobiti see oli ikke wägew see nuh ma waatan aga midagi ju ikke leiab.PS.ega mul telkudedst kahju pole!!! ;D :aa mitu sa neid tahad?? ???
                        Mehed Punk On Elu!

                        Comment


                          #13
                          Tean küll et vana teema jne Kax vene värvikat on,muidu lähevad prügikastiinimestele.Telkud ise on 51 cm ja 62 cm diagonaaliga,töötavadväixemal on kinekas praktiliselt läbi.Tallinnas.
                          Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                          Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                          Comment


                            #14
                            Mogo, on Su telkud veel alles? Tunneks huvi nende suhtes...

                            Comment


                              #15
                              Jah,veel on alles küll.Kui tahad,vii minema,mul omal autot pole.Saadan Sulle U2U-ga oma numbri...Krt,ei saagi U2U-ga saata OK - 051961521 Helista ja lepime aja kokku.
                              Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                              Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                              Comment

                              Working...
                              X