Teade

Collapse
No announcement yet.

Videoefektid 80ndatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Videoefektid 80ndatel

    Ahoi !
    Sattusin hiljaaegu vahtima "Kuuluse narre" ja tekkis küsimus. Kuidas moodi on tehtud need pildipoolitamise ja peegeldamise efektid. Nagu ma aru saan mingit digitöötlust tol ajal ei olnud või oli ?
    Tuleb veel meelde Viljaveski saatepea, kus piimaautod ekraanil keerlesid
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Vs: Videoefektid 80ndatel

    Minumeelest oli siis Boch-i ? laia lindiga profi videomakk. Mingis asjas oli sinnakanti ja nägin seda kolakat ligidalt. Asjatundja kommenteeris ja minumeelest oli efffektidest ka juttu.

    Comment


      #3
      Vs: Videoefektid 80ndatel

      Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
      Ahoi !
      Sattusin hiljaaegu vahtima "Kuuluse narre" ja tekkis küsimus. Kuidas moodi on tehtud need pildipoolitamise ja peegeldamise efektid. Nagu ma aru saan mingit digitöötlust tol ajal ei olnud või oli ?
      Tuleb veel meelde Viljaveski saatepea, kus piimaautod ekraanil keerlesid
      Kuulsuste narrisid olen näinud. Minu arvates saab sellise efekti kui vahetult objektiivi kõrvale panna peegel nii, et pool pilti tuleks peeglist ja teine pool oleks ehtne.
      Viljaveskit ei ole näinud aga võib ju keerutada aparaati või autode pilti.

      Comment


        #4
        Vs: Videoefektid 80ndatel

        ERR Arhiiv teeb avalikkusele kättesaadavaks digitaalse audiovisuaalse kultuuripärandi: fotod, filmid, tele- ja raadiosaated.


        Tundub, et IE8 enam ERR-i arhiivi ei näita.

        Comment


          #5
          Vs: Videoefektid 80ndatel

          Queen'i Bohemian Rhapsody videos on näiteks 5 ühesugust liikuvat pilti korraga ekraanil ja seal pandi tavaline prisma objektiivi ette. Tõsi küll see oli ka vähemalt 10 aastat varasem lahendus. Võibolla ETV keerutas seda prismat ja saigi Viljaveskile sellise lahenduse ?

          Comment

          Working...
          X