Teade

Collapse
No announcement yet.

HDMI kopeerimiskaitse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    HDMI kopeerimiskaitse

    Tere.

    Loodetavasti on siin inimesi, kes sama asjaga kokku puutunud. Nimelt mul on telekas Philips 37PFL3507h ning Viasati salvestav digiboks. Ühendasin need siis HDMI kaabliga nii nagu soovitud ning alguses on kõik ilus ja tore. See kõik kestis paar nädalat ning siis... lihtsalt otsustas teler, et osadel kanalitel " Kopeerimiskaitse ebaõnnestus" ning alles jäi ainult heli ja pilti ei ole. Uurisin nii Viasatist kui ka Philipsist, et millega tegu ning mida selle vastu teha annaks. Philipsi Eesti esindusega on nii või naa raske ühendust saada ning konkreetset vastust sealt ei tulnudki kuid Viasat ei osanud ka midagi kommenteerida.
    Kui keegi oskab midagi soovitda selle probleemi lahendamiseks ( scart kaabli kasutamine ei ole lahendus) siis olen väga tänulik. PS. teleka menüüst ei ole võimalik antud seadeid muuta või olen ma ise nii rumal, et ei ole sellist kohta leidnud.

    Tänan kõiki, kes võtavad vaevaks vastata .

    R.

    #2
    Vs: HDMI kopeerimiskaitse.

    Proovi telerile resett teha. On see siis algseadete taastamise või tehaseseadete taastamise või misiganes nime all.
    Kui ei aita, siis äkki teist HDMI kaablit proovida?

    Comment


      #3
      Vs: HDMI kopeerimiskaitse.

      Tänud A.S. Need variandid kõik läbi proovitud. Teleka tarkvara on uuendatud, tehaseseaded on taastatud, hdmi kaableid on viis või kuus läbi proovitud. Kõik hdmi pesad on läbi proovitud.

      Parimat.
      R.

      Comment


        #4
        Vs: HDMI kopeerimiskaitse.

        Mida ta ei mängi, otseeetrit või salvestatut? Prooviks nüüd sama teha ka digiboksiga.

        Comment


          #5
          Vs: HDMI kopeerimiskaitse.

          Kas see tekst tuleb boksist või telekast?
          Mida scart näitab?
          Teist telekat või arvutimonitori proovitud?
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #6
            Vs: HDMI kopeerimiskaitse.

            Proovi Viasati boksi teise teleri küljes. Kui seal pilt olemas, siis võib probleem olla Philipsi teleris, aga kui teise teleriga ka ei näita, lase Viasatil asja lahendada. Ka teine HDMI-väljundiga digiboks Philipsi küljes annab suuna kätte.

            Mingil põhjusel ei saa seadmed omavahel HDCP võtmete kokkuleppimisega hakkama.
            73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
            ATiP1pN4XeM

            Comment


              #7
              Vs: HDMI kopeerimiskaitse.

              Tänud kõigile soovituste eest! Olen ka selle nõksu ära proovinud, et panin teise kuvari digiboksile külge ja teise digiboksi sellele telekale. Ei mingit kasu. Probleem on telekas, sest kuvariga on kõik kanalid nähtavad .

              Parimat.
              R.

              Comment


                #8
                Vs: HDMI kopeerimiskaitse.

                Ega siis peale teleri tarkvara uuendamise/ülekirjutamise muud vist teha polegi, eeldusel, et tarkvara ikka saadaval on. Kui see variant muidugi juba samuti proovitud pole.

                E: Vaatasi, et mingi 2013-10-22 versioon justkui oleks.
                viimati muutis kasutaja A.S.; 04 m 2015, 15:22.

                Comment


                  #9
                  Vs: HDMI kopeerimiskaitse.

                  Komponendiga ei anna ühendada?
                  Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                  Comment


                    #10
                    Vs: HDMI kopeerimiskaitse.

                    Aga kasuta odavat HDMI splitterit mis ongi peaasjalikult mõeldud selleks, et saaks kasutada neid seadmeid, millel koopiakaitse ei taha hästi töötada või puudub sootuks!

                    Comment

                    Working...
                    X