Teade

Collapse
No announcement yet.

Philips smart-tv mure internetiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Philips smart-tv mure internetiga

    Tere,

    Suvel sai ostetud uus tv, kõik töötab, aga minu kodus kaabliga internetti ei ühendu.
    Mitte ühegi teise seadmega (sh multimeediamängijad) probleeme ei ole, meediamängijad on minu arust oma olemuselt (peaaegu) samasugused nagu smart tv´d...
    Majas on meil jagatud ühendus korterite vahel, ehk siis switch on vahel, endal on ka kodus switch vahel, jagamaks ühendust erinevate arvutite ja seadmete vahel.
    Teler majas ehk kohtvõrgus olevaid arvuteid/seadmeid näitab, aga majast välja ei "pääse". Isik kes haldab maja ühendust ei oska mind ka rohkem aidata,
    sai proovitud ka staatilist IP´d mulle ruuterist panna, abi sellest ei olnud.
    Philipsi kliendi toest ei ole ka mingit kasu. Interneti teenusepakkuja samuti nõutu.
    On toodetud ese mille omadusi ma ei saa 100% ära kasutada, ärritav olukord.
    Olen tassinud oma kolaka teleka isegi kellegi teise koju, ühendub probleemivabalt internetti.
    Peal on viimane tarkvara versioon.

    Siin on palju tarku nupumehi koos, äkki on kellelgi idee?

    Oleks ma kõva IT-mees, kirjutaks ise uue tarkvara telekale

    #2
    Vs: Philips smart-tv mure internetiga

    Esmalt postitatud Steel poolt Vaata postitust
    Tere,

    On toodetud ese mille omadusi ma ei saa 100% ära kasutada, ärritav olukord.
    Olen tassinud oma kolaka teleka isegi kellegi teise koju, ühendub probleemivabalt internetti.

    Oleks ma kõva IT-mees, kirjutaks ise uue tarkvara telekale
    ise sa kirjutad ju siin, et saad 100% internetti kui MUJAL ta võrku ühendad. kuidas sinu enda kirjutatud tarkvara sind veel aitama peaks?
    probleem paistab olevat sinu koduses võrgus mitte TV tarkvaras. kui TV ja sinu seadmed üksteist näevad aga TV välisvõrku ei näe siis on ilmselt probleemiks kas gateway või DNS aadressi puudmine/vale TV võrguseadetes.
    pane veebaadressiks näiteks 194.106.111.42 (www.ee). kas siis tuleb midagi ette?

    Comment


      #3
      Vs: Philips smart-tv mure internetiga

      Samas ma kirjutasin ka, et mitte ühegi teise arvuti ega seadmega ei ole mul probleeme internetti ühendumisega, ainult minu nuti-tv.
      Kui sa mõtled, et ma kirjutan selle sinu antud aadressi telekas netirakenduse aadressi ribasse, siis ma ei saa seda teha, sest rakendused ei lähe enne aktiivseks (smart tv on passiivne), kui ei ole ühendust välisvõrguga.
      Telekas näitab ära IP aadressi, võrgumaski, MAC aadressi, lüüsi, DNS1 ja DNS2.
      Sai millalgi isegi teleka "salajases" menüüs käidud, sealt ei saanud ka tarkust juurde.
      Võimalik, et maja ruuteri tulemüür blokib ära mingi aadressi kuhu teler tahab esmalt minna. Siit edasi tulebki üks minu järeldustest, et oskustega inimene modiks tarkvara, sest ühegi teise seadmega ei ole probleeme.
      Aitäh raulole.
      Kas on veel kellelgi ideid?

      Comment


        #4
        Vs: Philips smart-tv mure internetiga

        Esmalt postitatud Steel poolt Vaata postitust
        Telekas näitab ära IP aadressi, võrgumaski, MAC aadressi, lüüsi, DNS1 ja DNS2.
        Kas need on sellised, millega peaks võrku pääsema?
        Ja http://www.wireshark.org/ ei näita, kuhu teler ühenduda üritab?

        Comment


          #5
          Vs: Philips smart-tv mure internetiga

          Ilmselt on mõni TCP või UDP port, mida telekas kasutada tahab, enne kui Smart-TV käima tõmbab, suletud. Küsi üle kas kõik pordid on lahti ruuteris.
          Hea oleks teada muidugi ka täpset TV tüüpi.

          Comment


            #6
            Vs: Philips smart-tv mure internetiga

            Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
            Kas need on sellised, millega peaks võrku pääsema?
            Ja http://www.wireshark.org/ ei näita, kuhu teler ühenduda üritab?
            Kirjutasin igaks-juhuks nende aadresside kohta, näitamaks, et teleri poolt näitab vajalikud aadressid ära.
            Ei suutnud aru saada, kuidas wireshark saaks abiks olla teleri puhul... ilmselt olen rumal.

            moi´le: unustasin esimeses postituses kirjutamata, et juba suvel sai pordid kontrollitud, see oli mul esimene mõte mis pähe tuli.
            TV mudel on Philips 42PFL5008K/12

            Comment


              #7
              Vs: Philips smart-tv mure internetiga

              Mis moodi need pordid said kontrollitud, kas kõik on avatud või kuidagi teisiti?
              Fhilipsi support forumist oled küsinud: http://www.supportforum.philips.com/...Smart-TV-Forum

              Võibolla see annab mõne idee vea kohta: http://www.supportforum.philips.com/...2PFL5008K%2F12
              viimati muutis kasutaja moi; 28 m 2014, 18:06.

              Comment


                #8
                Vs: Philips smart-tv mure internetiga

                Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                Mis moodi need pordid said kontrollitud, kas kõik on avatud või kuidagi teisiti?
                Fhilipsi support forumist oled küsinud: http://www.supportforum.philips.com/...Smart-TV-Forum

                Võibolla see annab mõne idee vea kohta: http://www.supportforum.philips.com/...2PFL5008K%2F12
                Meil on Ärilahendus, sellega peaks kõik pordid lahti olema, lisaks see isik kes seda ühendust meil haldab ütles ka, et kõik on lahti.
                Nagu ma eespool kirjutasin, siis Philipsi klienditoest ei ole ma abi saanud, lubasid tehasesse teada anda sellisest nähtusest, aga nagu näha, ei ole tarkvara uuendused midagi paremaks teinud.
                Eks tuleb edasi nuputada.

                Aitäh moi!

                Comment


                  #9
                  Vs: Philips smart-tv mure internetiga

                  Mingit proxy-t ei kasutata juhuslikult kuskil ühenduse vahel?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Philips smart-tv mure internetiga

                    kuna on kirjas, et majas on ruuter, mis jagab seda ärilahenduse ühendust ja lisaks on switchid + veel viimane switch korteris.
                    siis eeldada võib, et mõni neist omab enda sees ka tulemüüri, kus by default on midafgi olulist kinni keeratud.

                    vea lahendamine võiks toimuda, kui
                    1. esmalt ühendada telekas ilma korteri ruuterita korterisse tulevasse netikaablisse
                    2. kui punkt 1 ei aita, siis paluda võimalust ühendada telekas korraks otse maja ruuteris mingil öisel ebaolulisel kellaajal (võimaluse korral isegi oma ruuteriga, mis kindlalt oleks konfitud igasugune tulemüür+turva+jne+suunamised vms off)

                    kui nende eespool asuvate punkitega ühendamisel ilmnes netiühenduse olemasolu, siis otsida viga sellest lülist, mis jäi kuhugi tahapoole vaadatuna korteri suunas

                    Comment


                      #11
                      Vs: Philips smart-tv mure internetiga

                      Esmalt postitatud dieter poolt Vaata postitust
                      kuna on kirjas, et majas on ruuter, mis jagab seda ärilahenduse ühendust ja lisaks on switchid + veel viimane switch korteris.
                      siis eeldada võib, et mõni neist omab enda sees ka tulemüüri, kus by default on midafgi olulist kinni keeratud.

                      vea lahendamine võiks toimuda, kui
                      1. esmalt ühendada telekas ilma korteri ruuterita korterisse tulevasse netikaablisse
                      2. kui punkt 1 ei aita, siis paluda võimalust ühendada telekas korraks otse maja ruuteris mingil öisel ebaolulisel kellaajal (võimaluse korral isegi oma ruuteriga, mis kindlalt oleks konfitud igasugune tulemüür+turva+jne+suunamised vms off)

                      kui nende eespool asuvate punkitega ühendamisel ilmnes netiühenduse olemasolu, siis otsida viga sellest lülist, mis jäi kuhugi tahapoole vaadatuna korteri suunas
                      Kõik need protseduurid on ammu tehtud. Lähiajal netiühenduse haldaja paneb uue tulemüüri peale, eks siis on näha, kas tuleb ka mingil lahendus.

                      Comment

                      Working...
                      X