Teade

Collapse
No announcement yet.

Sanyo Projektor lülitab ennast välja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sanyo Projektor lülitab ennast välja

    Tere foorumlased. Postitan siia sama teksti mis ma ka Hinnavaatluse foorumisse postisin:
    Probleemiks on üks vana Sanyo Projektor PRO xtraX (mudel: PLC-XL20) nimelt aparaat lülitab ennast kohe peale preparation screeni välja, mis on täpselt 30 sekundit (ekraanil jookseb 30 sekundist alla timer) ja nii igakord. Samas ülekuumenemise või lambi vanuse probleem ei tohiks olla, kuna peal olev "Warning", ega ka "Lamp Replace" indikaatortuluke ei põle. (pole ka lambi "kella" nullinud) Sai seadeldis ka eile lahti võetud - kõik ventilaatorid/turbiinid (kokku oli neid 6 tükki) ära puhastatud - tolmu veidike nendes oli kuid ei midagi väga hullu mis oleks eelnevatki tööd seganud. Kuid puhastamine ei aidanud midagi selle puhul, probleem jäi samaks. Olen proovinud hetkel ära ühendada projektorile järgi VGA ja ka tavalist komposiit ühendust. Samuti VGA kaabliga ühenduses olles, muutnud resolutsiooni nii madalaks kui ka kõrgemaks. Siiani ei ole midagi toiminud. Ehk on keegi targem ja oskab õelda mis probleemiks võiks olla.
    Tänan juba ette ära.

    #2
    Vs: Sanyo Projektor lülitab ennast välja

    toite osas tuleks paar kondekat välja vahetada
    Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

    Comment

    Working...
    X