Teade

Collapse
No announcement yet.

DVD-mängija ei mängi plaadilt rohkem kui 1 video

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    DVD-mängija ei mängi plaadilt rohkem kui 1 video

    tegin arvutiga tmpgenc dvd author 1,6 tarkvara kasutades dvd muusika videote plaadi.
    Menüüd ei kasutanud ja plaat kirjutas lõpuni ilusti
    kirjutatud on 4x kiirusega
    Milles on aga kiiks, et esimese hooga mängis ilusti järjest 4 video ja nüüd uuesti kasutades iga video järgi jääb seisma ning esitab maki logo
    vajutades "enter" või "play" hakkab plaat taas algusest ja kui ise valid "next" siis esitab selle iga järgneva video ilusti ära(oleneb kus maal ma olen kuulamise vaatamisega).
    automakk JVC KD-AVX11
    Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

    #2
    Vs: DVD-mängija ei mängi plaadilt rohkem kui 1 video

    kunagi oli sarnane häda MP3 plaadiga.siis oli igatahes viga plaadi ettevalmistamisel.ei viitsinud iga lugu eraldi sisse sööta,vaid kõrvetasin kohe kaustade kaupa

    Comment


      #3
      Vs: DVD-mängija ei mängi plaadilt rohkem kui 1 video

      see ongi imelik, et mul esimene plaat oli tehtud nii, et igas kaustas oli video ja mõnes isegi juhtus 2 ja oli ka dvd menüü tehtud, nöökis samuti siis nüüd tegingi ilma menüüta ja määrasin ikka iga loo eraldi trackina(arvasin et siis saan hiljem otsida ja valida kiiremalt) ja ikka sama jama. Nüüd jääb ilmselt üle teha kogu see plaat 1 trackina(nagu film)

      edit:Avastasin arvatava põhjuse ise. Nimelt dvd kooste programmis on seal menüü tegemise aknas üks nupuke millele klikkides avaneb väike lisa menüü ja seal on loo lõppedes vaikimisi miskipärast valik "pöördu menüüsse" mitte "esita järgmine"
      Tegin uue plaadi ja peagi saan kinnitada kas oligi see.
      viimati muutis kasutaja video; 29 m 2013, 21:05.
      Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

      Comment

      Working...
      X