Teade

Collapse
No announcement yet.

Digiboksiga salvestamine USB pulgale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Digiboksiga salvestamine USB pulgale

    Tere! Kas keegi kasutab digiboksi Limit DVB-T 4000. Ma ei oska USB pulgale salvestada ja vaadata digiboksis televiisoris.

    #2
    Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

    Kas RTFM meetodit oled proovinud?
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #3
      Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

      Aga kas ta peab salvestama ? Olen kohanud sellised, kus usb on ainult ilu pärast või siis mp3 ja divx-i mängimiseks.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Tere! Mis on RTFM?

        Olen salvestanud USB-le ja arvutis tuleb see dvr fail konverterist läbi lasta, aga teleris ei näe ikka midagi. Ma olen algaja selle koha pealt. Digiboks on USB salvestusega.
        viimati muutis kasutaja Scott; 18 m 2010, 04:02.

        Comment


          #5
          Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

          Mälupulgalt salvestuse mittenäitamise peamiseks põhjuseks on mittetoetatud videofailid või on USB-pulga failisüsteem üldse vales formaadis. Tavaliselt on EXT2 või EXT3, FAT32, aga see boks saab aru FAT32 või NTFS . Alustuseks formaadi mälupulk boksis üle ning proovi siis sinna peale salvestada.

          Maha peab boks salvestisi mängima ilma, et neid vahepeal arvutis ümber konvertima peaks.

          RTFM vastus on lk 16 - 18.
          viimati muutis kasutaja Scott; 18 m 2010, 04:14.
          73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
          ATiP1pN4XeM

          Comment


            #6
            Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

            Digiboks näitab, et on FAT32 ja teisi USB-e andmeid aga kas arvutis tehtud USB Fomat ei ole siis sama, mis digiboksis või pean tegema eraldi formati? Ja ega digiboksis tehtud format ei kustuta andmeid, mis on USB pulgal? Tänan! Nüüd sain digiboksiga USB-le salvestada, tegin vormindamise ära ja peale seda hakkas salvestama, kuid vormidamine kustutas kõik mälupulgalt ära, aga amdmed on arvutis olemas. Ja kas keegi teab kuidas U3 download central lehte avada mul ei avane ei tea miks?
            viimati muutis kasutaja kask k; 18 m 2010, 12:10.

            Comment


              #7
              Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

              Esmalt postitatud kask k poolt Vaata postitust
              Tere! Mis on RTFM?

              Comment


                #8
                Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

                Digiboksis salvestatud pilti ei ole arvutis näha, kuid audio heli on kriuksuv või hoopis pinisev. Miks?

                Comment


                  #9
                  Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

                  Esmalt postitatud kask k poolt Vaata postitust
                  Digiboksis salvestatud pilti ei ole arvutis näha, kuid audio heli on kriuksuv või hoopis pinisev. Miks?
                  Teema Lõpetatud! Sain lahenduse ja tänan nõu eest.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

                    Digibox-l on 862MHz ja 15-70DB, aga ma ostsin sama sagedusega antennivõimendi 862MHz aga 10db kas tegin valesti? Mille järgi võimendust tuleb vaadata

                    Comment


                      #11
                      Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

                      Antennivõimendil antakse võimendatav sagedusala (nt. 470-862MHz, võivad ka muud numbrid olla) ja võimendus detsibellides (dB).
                      See võimendi sagedus ongi ilmselt see ülemine piir.
                      Võimendi sagedusala valid selle järgi, millise sagedusega saatjaid soovid võimendada.

                      Vajalik võimendus= kaabli sumbuvus+jagurite sumbuvus (dB). Kaabli andmed saad andmelehelt (Google abiks), jagurite omad (kui on sellised vahel) on tihti neile peale kirjutatud.
                      Ja võimendi käib võimalikult antenni ligi.

                      Aga neist digiboksi numbritest küll aru ei saa, seleta rohkem lahti.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

                        Need digiboksi numbrid on Limit DVB-T 4000-nda omad.
                        viimati muutis kasutaja kask k; 27 m 2010, 20:35.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

                          Juhendist lugesid need?

                          Seal on ju öeldud, et on kaks sagedusala, eesti keeli meeterlaineala (VHF) ja detsimeeterlaineala (UHF).
                          -15-70 dbm (mitte DB, nagu Sina kirjutasid) on aga vajalik signaalitugevus sisendis.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

                            Tere! Vabandust, et jätsin ühe tähe kirjutamata, see oli oluline küll kuid ma pole nii tark kui Sina. Ostsin antenni võimendi ( HQ kolme tärniga Antenna Aplifier 2 Outputs ( 18 db )
                            TV aplifier, 2outputs (18 db)
                            With gain control ( 0-10 db ), see on karbi pealt kirjutatud. Ja ma ei oska inglisekeelt eriti mõne sõna ainult, on ka interneti aadress ka www.hqproducts.com , aga mis seal kirjas on ma ei saa aru päriselt. matemaatika jäi tervislikel põhjustel kehvaks ka.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Digiboksiga salvestamine USB pulgale

                              Noh, kunagi pole hilja asju juurde õppida.
                              Tehniliste andmete puhul võib ühe tähe mõju asja mõttele teinekord väga suur olla.

                              Aga need andmed seal lehel on ka pisut segased, nagu sellistel tootjatel suht tavaline.
                              Põhimõtteliselt on see võimendi lairibavõimendi, mis katab nii meeter- kui detsimeeterlaineala täies ulatuses, sealhulgas ka FM-raadio sagedused. Väljunditesse saad ühendada kaks aparaati- telerit, digiboksi, vms.
                              Võimendusega 25 dB, reguleeritav, reguleerimisulatus 0-10 dB. Jääb ainult segaseks, kas see reguleerimisulatus tuleks nüüd üldisest võimendusest maha arvata või juurde liita. Kahtlustan pigem esimest varianti.
                              See tähendab, kui signaal läheb liiga tugevaks, saad sellest nupust natuke maha kruttida, üldiselt katsetamise värk, aga vahel võib väiksem võimendus parema tulemuse anda.
                              See output`i (väljundite) kohta käiv number võib tähendada ka kahte asja, kas sumbuvust või eraldatust.
                              Võibolla leiad juhendist selle kohta selgitavama teksti.

                              Kui Sul tekib nüüd tahtmine selle võimendi külge mitu antenni ühendada, pead kasutama sisendis filtreid.Millised nimelt sõltub konkreetsest lahendusest.

                              Sinu digiboksiga peaks asi sobima küll, ainult boksi menüüst lülita igaks juhuks võimendi toide välja. Sinu võimendi seda kasutada ei oska.
                              Menüüdes otsi üles jaotus "Tuner power" ja pane see "OFF" olekusse.

                              Comment

                              Working...
                              X