Teade

Collapse
No announcement yet.

USB salvestav 790,- kroonine digiboks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    USB salvestav 790,- kroonine digiboks

    Kas on siin foorumis kedagi kellel on kogemusi sellise USB pulgale salvestava digiboksiga:


    Mind huvitab just, et kas saab ka välisele HDD kettale salvestada.
    Tänud juba ette.

    #2
    Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

    Tegeliklut huvitaks see mind ennastki. Hind on hea ja varsti peaks niikuinii digiajastule üle kolima.
    Kogun vanu emaplaate ja mälusid. Tartus tulen ise järgi. 5689 seitse 375

    Comment


      #3
      Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

      Lae alla eestikeelne kasutusjuhend lehel allpool: http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=LBDVB-MPEG4

      Parandus:
      Sorry, vaatasin juhendi üle ja ei leidnud pakutut.
      viimati muutis kasutaja saformo; 01 m 2010, 18:56.

      Comment


        #4
        Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

        soovitan sama küsimuse küsida http://www.digi-tv.ee foorumist.
        Arvatavasti salvestab, aga partitsioon peab olema suht väike ja FAT formaadis.
        Endal kogemused Mvision 200HD comboga.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

          Nonii, vastan küsimustele ja püüan olla erapooletu... aparaat kollaste poiste tehtud, prose on ALI kolmas seeriaja soft universaalne, eestikeelne tõlge on minu tehtud, tellisime endale boksid aga enne kui valmistoodang kohale jõudis tegid hiinlased veel neli erinevas kestas versiooni, testaparaadid olid minul juba kaks kuud tagasi olemas. Salvestab siis nii USB pulgale kui välisele kettale, kahjuks suuremat kui 1TB ketast ei tunnista. Esimene versioon aparaadist mille softi tõlkisin on siin poes müügil http://lobster.ee/index.php?bm=websh...iew&nodeID=278 kusjuures kõigis sama prosega masinates on minu tõlgitud soft, tean sest mul üks keeleline apsakas...
          P.S.
          Salvestatav fail on selline kaval, et arvutis mängida nõuab vastavat koodekit ja et dvd formaati kodeerida on ka vastavat tarkvara vaja...
          Elektrooniku kassil on neli jalga: sisend, väljund, maandus ja toide.

          Comment


            #6
            Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

            Mis imelik koodek see siis on. Tõenäoliselt toimub nagu Mvisioni puhul lihtsalt striimi ära solkimine. Ei usu, et see ümber midagi kodeerib.
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

              Esmalt postitatud karla poolt Vaata postitust
              Nonii, vastan küsimustele ja püüan olla erapooletu...

              Olen seda Lobsteri boksi näinud ja proovinud kuid selle eestikkelne menüü tõlge on suuresti erinev sellest boksist: http://www.abcantenn.ee/index.php?si...mid=2&kat=1057
              On näha, et boksi maaletooja valdab teemat. Lisaks on ka boksi pakend eestikeelsete kirjadega mis näitab, et on tellitud suuremad kogused.

              Lapates kasutusjuhendid on erinevus veel suurem. Rääkisin HDD salvestamise võimalusest maaletoojaga ning otsustasin selle isendi soetada. Töötab probleemideta ning salvestab ka HDD-le probleemideta.
              Maaletooja ütles, et soft on spetsiaalselt nende tellimuse järgi kohandatud ja digilevi märk taotlemisel.
              viimati muutis kasutaja Scott; 03 m 2010, 01:38. Põhjus: Tervet postitust pole mõttekas tsiteerida

              Comment


                #8
                Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

                Ka mina olen seda uut boksi uurinud, sisu on sama, Lobsteri oma salvestab samuti kõvakettale ja väga ilusti. Koodekiga asi selline et kui installid arvutisse K-Light Codec Pack mingi versiooni siis mediaplayer classic mängib kenasti ja vlc samuti. Kogused on ka Lobsteris väga suured, kasutusjuhend on eestikeelne aga digilevi märki ei kavatseta taotlema hakata, lauslollus on maksta mingisuguse kleepeka eest ja mitte vähe aga midagi vastu ei saa. Tarkvarauuendused on väga lihtsalt teostatavad ka üle USB. Asi tegelikult lihtne, neid ALI kiibistikuga bokse tekkib nagu seeni pärast vihma, olen ise näinud nelja erinevat, kõik töötavad korralikult ja on enda hinda väärt.
                Elektrooniku kassil on neli jalga: sisend, väljund, maandus ja toide.

                Comment


                  #9
                  Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

                  Tervitus foorumlased. kysimus yhe digiboxi kohta: http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=R101DVB-TFTA , kas selle karbiga annab vaadata ka sati vabu kanaleid?? ma sellepärast, et mul sati tuuner fta tähisega. Vanematele tahax ka vabad sati kanalid telkusse lykata. Ette tänades Dj Poltergeist! Ei Hakanud uut teemat tegema.

                  Comment


                    #10
                    Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

                    Ei, selleks peab sul DVB-S boks olema. Või miskine combo.
                    FTA tähendab Free to air.
                    Samas kasutatud peast fta satituunerid ei maksa ka enam teab mis raha.
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #11
                      Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

                      Loodan, et ainus spets. oskab anda lisainfot.
                      Kas oskab keegi anda firma nime või mõne hea märksõna või lingi, kus saab selle boxi kohta võimalikult palju lisainfot. Huvitab eriti just see salvestamine taasesitamine.
                      Kas:
                      1. salvestust saab ümber konvertida mkv (mp4) vormingusse (kui juba media player classic näitas siis peaks saama, sest oletavasti haali media splitter suudab datavoost video ja heli eraldada, edasi on käkitegu see kodeerimata mkv-sse konvertida)
                      2. Kas saab vastupidi teha - arvutis genereerida x vormingus fail, mida siis box siis telekas näitaks (Mpeg-2 või mpeg-4)
                      3. On mingitki lisainfot softi modimise kohta või ise aretamisele (äkki on tegu linux baasil boxiga?)
                      4. HD. kas sisseehitatud dekooder on HD võimeline?

                      Comment


                        #12
                        Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

                        Niipalju õnnestus teada saada:
                        Tootjaks on fotol olnud pildi alusel kõige tõenäolisemalt Corelink, temal on mudeli numbriks SD2604C (on ka B versiooni). Kasutab ALI M3381R ja M3100A1 chipsetti. Edasi läheb veel segasemaks. Osadel on viide, et see on HD, osadel mitte. ka on sama numbriga chipset ALI M3381S (?3381SH) lisavõimalusena saadaval.
                        Täiesti identne pilt (ja muud samad andmed) kuid ilma viiteta eesti keelele oli box firmalt Kasa, mudel KS-1134. Nii et sama asja müüakse mitme nime all.

                        Kaudselt õnnestus teada saada (sama kombinatsiooniga chipset, hiina tootja jt.) et op.süsteemiks on Linux, samuti on võimeline toetama ka NTFS usb failisüsteemi
                        Ühele küsijale siiski lohutuseks, et sama chipsetiga müüdi ka sat box-e, neid eestis lihtsalt veel ei müüda.

                        Comment


                          #13
                          Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

                          Mnjah... küsimused on asjalikud ja võtavad mõtlema... see ALI M3381R chipsetiga box on tegelikult üsna paljuks võimeline, ainus mida ta ei oska on Linuxiga tome tulla. Salvestatavat faili oskab k-light kodekite olemasolul arvut näidata, soovitud vormingutesse oskas minul konvertida salvestatud faili progejupp nimega Convert-X, vastupidi konvertimisega o sedapsi et ei tea miskit tarka kosta, MP3 heli, MPEG2 videot ja miskit versiooni DivX faili suutis Lobsteri poolt maale toodud aparaat isegi taasesitada, aga tundus et mäluprobleemid on tugevad, freezimised ja seiskumised olid tugevad. Tootjainfile tuginedes väidan kindlalt et ALI M3381R kivikooslusega aparaat ei suuda MPEG4HD ja üldse HD faile või streami mängida. Lihtsalt ei ätku jõudu ja mälu.
                          P.S.
                          Naljakas on see, et tänaseks olen näinud meil turul olevat nelja erinevas korpuses ja mõne lisavile ja kellaga boksi, ehk teisisõnu väikse raudvaralise erinevusega vastuvõtjat kus sama chipset ja soft mille eestikeelse tõlke tegin mina, nimelt tegin exeli tabelis tõlget tehes enda lollusest ühe keelelise vea. Lisaks on veel kaks versiooni sama emaplaadiga vastuvõtjaid kus kasutusel veidi teine tarkvara millest mina ei tea midagi.
                          Elektrooniku kassil on neli jalga: sisend, väljund, maandus ja toide.

                          Comment


                            #14
                            Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

                            Esmalt postitatud karla poolt Vaata postitust
                            Naljakas on see, et tänaseks olen näinud meil turul olevat nelja erinevas korpuses ja mõne lisavile ja kellaga boksi, ehk teisisõnu väikse raudvaralise erinevusega vastuvõtjat kus sama chipset ja soft mille eestikeelse tõlke tegin mina, nimelt tegin exeli tabelis tõlget tehes enda lollusest ühe keelelise vea. Lisaks on veel kaks versiooni sama emaplaadiga vastuvõtjaid kus kasutusel veidi teine tarkvara millest mina ei tea midagi.
                            Ja softi andsite Hiina RV sõpradele sissekõrvetamiseks lahkelt kätte.
                            Ei ole teie esimesed, kes selles ämbris kolistavad, ega vist ka viimased.
                            Dreamide/kloonide teema peaks ju isand Karla`le tuttav olema.

                            Vabandused OT pärast.

                            Comment


                              #15
                              Vs: USB salvestav 790,- kroonine digiboks

                              Ega minult nüüd keegi luba ei küsinud, kollased poisid suhtlevad omavahel päris agaralt ja igaks juhuks topivad kõikvõimalikud keelefailid enda vastuvõtjasse.
                              Elektrooniku kassil on neli jalga: sisend, väljund, maandus ja toide.

                              Comment

                              Working...
                              X