Teade

Collapse
No announcement yet.

Videokaamera kassetikoht ei funktsioneeri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Videokaamera kassetikoht ei funktsioneeri

    Tere,

    Ostsin mõned aastad tagasi sarnase mudeli mis alloleval lingil.
    www.euronics.ee/25/section.aspx/ShowProductDetail/ProductId/3334

    Kindlasti oli vanem mudel kuid usun, et on kontseptsioonid samad. Kuigi probleem on juba kauem olnud pole siiamaani kuhugi viinud kaamerat.

    Probleem järgmine:
    Koht kus paned väikekasseti sisse enam ei avane, iseenesest peaks see käima nii, et kui teed pealmise plastikust ava lahti, vajutad kasseti peale küljepealt ning peaks rahulikult automaatselt kasset välja hüppama, enam see nii aga ei tööta. Milles võib olla probleem? Kuskilt kuulsin, et võib-olla kaamera patareis, kuid sai tuttava poolt patarei ostetud, võimalik, et siis vale?

    Tänud ette igasuguse abi eest.
    viimati muutis kasutaja wattee; 03 m 2009, 14:37.

    #2
    Vs: Viedokaamera kassetikoht ei funktsioneeri

    Kas kaamera muidu "töötab" - pilti näitab jms.
    Kas mingeid "kõrinaid" vms ei ole kuulda ?
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Viedokaamera kassetikoht ei funktsioneeri

      Kuigi ma hetkel pole kodus (jõuan koju 1h pärast), olen kindel, et viimastel
      aegadel kui olen proovinud pole kaamera töötanud arvatavasti/loodetavasti aku laadimata. Kõrinaid pole tähele pannud, kuid kui kassetikoht veel töötas siis tihtipeale viskas pildi eest filmides, siis pidi ekraani sättima niimoodi, et pilt kuvaks.
      Esimene asi kui koju jõuan vaatan järgi.

      Comment


        #4
        Vs: Videokaamera kassetikoht ei funktsioneeri

        Vaatasin üle nüüd, kaamera on Samsung digital-cam vp-d325.

        Kaamera laeb ja võtab ka pildi ette.
        Probleem on selles et kassetikoht ei tule lahti, kasseti sees aga ei ole.

        Comment


          #5
          Vs: Videokaamera kassetikoht ei funktsioneeri

          Kas keegi teab lahendust?
          Kas keegi oskab soovitada Tartus tegutsevaid ettevõtteid seoses selliste parandustega, oskaks vea välja selgitada.

          Comment

          Working...
          X