Teade

Collapse
No announcement yet.

Millist Digiboxi Osta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Millist Digiboxi Osta

    Tere.Küsimus siis selline,et millist digiboxi soovitate osta vabade kanalite vaatamiseks 70 km kaugusel valgjärve mastist võrumaal mägisel maastikul.Hind võiks jääda 1000-1200 eegu kanti.TÄNAN.

    #2
    Vs: Millist Digiboxi Osta

    Kas korralik antenn olemas?
    Teema: http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=44&t=11366
    Kui antenn piisavat signaali ei kindlusta, siis pole vahet, milline digiboks on teleka ja antenni vahel.
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #3
      Vs: Millist Digiboxi Osta

      Testisin ka täna digi-tv levikut maapiirkonnas. Mul on avermedia usb pulk ja antenniks selline lennuki moodi toaantenn ja kõik kanalid olid kvaliteediga 90-100%
      Mida punk on liitnud, ärgu Tisko lahutagu

      Comment


        #4
        Vs: Millist Digiboxi Osta

        Esmalt postitatud vasaraonu poolt
        Kas korralik antenn olemas?
        Teema: http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=44&t=11366
        Kui antenn piisavat signaali ei kindlusta, siis pole vahet, milline digiboks on teleka ja antenni vahel.
        Korralikku antenni veel pole aga ühe boxiga on proovitud ja sai ka pildi ette aga sooviks lihtsalt teada kas need odavama otsa boxid on piisavalt hea tundlikkusega,et nõrgema leviga kohas normaalset pilti näidata.

        Comment


          #5
          Vs: Millist Digiboxi Osta

          Ma usun, et korralik detsimeetri antenn ajab asja ära. Signaali võtab ju vastu ja mis ta rohkemat peaks tegemagi.
          Mida punk on liitnud, ärgu Tisko lahutagu

          Comment


            #6
            Vs: Millist Digiboxi Osta

            Tegelikult võiks teemat natuke arendada. Mul ka vaja "vanaema jurde maale" odavat, lollikindlat ja tundlikku digiboksi. Õnneks 50 km Tallinnast aga antenni (detsimeeter) ja kaableid ei saa hetkel vahetada.

            Comment


              #7
              Vs: Millist Digiboxi Osta

              Olen mõnda erinevat näppinud ja tundlikkuses küll vahet pole märganud. Ilmselt igasugune sobib.

              Comment


                #8
                Vs: Millist Digiboxi Osta

                Esmalt postitatud moi poolt
                antenni (detsimeeter) ja kaableid ei saa hetkel vahetada
                Vana "detsimeetri antenn" ei pruugi leviala piiril kõrgemaid sagedusi (MUX3 E64) vastu võtta.

                Comment


                  #9
                  Vs: Millist Digiboxi Osta

                  Kuna huvitavad ainult tasuta kanalid siis MUX1-st piisab.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Millist Digiboxi Osta

                    Suht vana teema aga ei hakka uut tegema.
                    Ma tahtsin nimelt küsida, kas keegi oskab midagi arvata sellest oomipoe soodukas pakutavast AverLife HD Theater meediakeskus/digiboks asjast.
                    Oomipoe eesmärgiks on pakkuda kõike seda, mida vajab elektroonikahuviline, elektroonikat tootev või parandav ettevõtja või tavakasutaja oma igapäevaelus.


                    Suht mõnus tundub iseenesest aga kusagilt eriti infot ei leidnud.
                    Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
                    Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

                    Comment


                      #11
                      Vs: Millist Digiboxi Osta

                      Guuglis on infot jalaga segada.

                      Muidu tundub täitsa arvestatav pill olevat. Resolutsioonist puudu ei tule, H.264 ja muud maitsvad asjad olemas. Aga samas ei oska öelda, isiklikult võtaks selle ära küll.
                      Estonian SPL & Sound
                      @gargru

                      Comment


                        #12
                        Vs: Millist Digiboxi Osta

                        Jah ma proovisin ka sellist otsingut aga targemaks, kui oomipoe leheküljelt ma küll ei saanud. Ühes www.digi-tv.ee foorumis oli tegelt korra seda mainitud ja keegi hoiatas, et tarkvarauuendusi pole loota tulevikus ja prose on lahja?.
                        Oskad sealt veel mõne hea lingi välja tuua?
                        Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
                        Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

                        Comment


                          #13
                          Vs: Millist Digiboxi Osta

                          Tekkis ka küsimus digibokside teemal: kas keegi teab nimetada digiboksi, millel on RF väljund VHF (meeterlaine, 1-12 kanalid) sagedusalas? Eesti vabakanalite jaoks, MPG4, kaardipesa ei pea omama.
                          Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Millist Digiboxi Osta

                            Mina otsisin ka sellist kuid ei leidnud, kuid huvitatud oleks. Müüjad ei teadnud asjast midagi ja olid imestunud milleks? On üks vana rariteet ja kuratlikult hea pildiga veel ja ainult antenni pesaga ja pole ka seda aega et midagi külge võluma hakata otse video sisenditesse.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Millist Digiboxi Osta

                              O-pood pakub ühte RF väljundiga boksi, kuid see toimetab UHF peal. Detsiblokiga vist tuleb jändama hakata...
                              Ja Elioni Aminot annab seadistada VHF kanalile 3. Aga see pole DVB-T.
                              viimati muutis kasutaja GU50; 08 m 2010, 16:45.
                              Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                              Comment

                              Working...
                              X